Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raaaaatunku

meczy mnie to uczucie chodze jak nacpana, nie moge spac uczyc sie

Polecane posty

Gość raaaaatunku

rety tak sie zakochalam ze juz nie moge normalnie funkcjonowac mysle tylko o nim licze czas do kolejnego spotkania nie moge jesc spac ani sie uczyc jestem jak nacpana cały czas! dostalam dwie paly w szkole ale mnie to wali ale juz mnie troche meczy ten stan raatunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moishe
Spokojnie :) uspokoi sie z czasem ... zawsze sie uspokaja :) tymczasem ciesz sie tym uczuciem bo jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na początku to poniekąd normalne - ale proponuję kubeł zimnej wody :O niecały miesiąc szkoły a Ty już dwie niedostateczne!!! zastanów się nad konsekwencjami!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ptaki ci w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradnicki
:D no np. konsekwencja może być trzecie pała :D, bosz kiedy to było ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko chemia
Miłość to tylko chemia. Za to, co teraz odczuwasz, odpowiedzialna jest substancja chemiczna o nazwie fenyloetyloamina- to taki miłosny narkotyk. To ona sprawia, że kiedy jesteśmy zakochani nie chce nam się jeść, spać, pracować,uczyć itd. Nie martw się - po kilku miesiącach ta substancja zmniejsza swoje stężenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon
w takim razie otyle powinny miec problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe okularki
tak fenyloetylamina zmniejsza swoje natezenie po3,4 miesiacach i dopiero wtedy wychodza na jaw rozne sprawy jak wady partnera a jak motylki w brzuchu sie uspokoja to wtedy sie okazuje czy zwiazek przetrwa czy nie poczatkowa faza jest b.fajna to zakochanie ale dopiero pozniej milosc przeradza sie w cos trwalego lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×