Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Gość Brunet_25L
no problemo kochanie, jestes milutka wysoka blondyneczka 175 cm i 64 kg :) uwielbiam twoje cialko :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problemo kochanie, jestes milutka wysoka blondyneczka 175 cm i 64 kg uwielbiam twoje cialko :) 👄 sorry za dublet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest mniej lub więcej tych centymetrów to schody są niewygodne :) Ja mieszkam w bloku, ale fakt schody na klatce są jakieś takie strome, zwłaszcza przy 3 piętrze hihi, kurczę dzisiaj koniecznie je zmierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam schodow, mieszkam w suterenie a wczoraj zgubilam klucze i wchodze przez otwarte okno :( Bruneciku nie wspomoglbys jakas niewielka kwota na nowy zamek Yale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znowu podszywacz!! wynos sie stad, nie chcemy cie tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zabawne, jak ci wszyscy bruneci czytają topic od początku , zapamiętując wszystkie potrzebne informacje, nooo chłopaki lekcja odrobiona, pora do domku na obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest mój drogi taka znowu przeszłość, nic się nie zmieniło w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy taka duża.... raczej tu i ówdzie mam to co kobieta powinna mieć na miejscu ;) Nie muszę upychać watą stanika ani dżinsów w miejscu gdzie krzyż się kończy a nogi jeszcze się nie zaczynają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ...och moja droga jeszcze nie ma 22 wiec nie opisuj moze wszystkiego bo maluchy wymiekna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz ;) wydaje mi się, że wulgarna to ja nie jestem publicznie ;) Tak mnie wychowano raczej \"kulturnie\" mozna rzec nawet że jestem ugrzeczniona za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie nie badz ograniczony! oprocz domin sa jeszcze... ale tego nie powiem ci teraz ani tutaj ;) a ty? opiszesz mi sie troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ dlaczego od razu domina, żle mi się to kojarzy---kiedyś pokazywała nasza kochana telewizja taką jedną \"Jadzia Domino\"- po 50-tce, strasznie gruba, taka mogłaby nogą zabić...ja taka nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oprocz sporych piersi kochanie mam jeszcze ladna i gorraca... ale tego tez nie powiem :) mam takze jej fotki - jesli chcesz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff powtarzam sie juz :P ale zaciekawiasz mnie powiedz cos o sobie wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie czy rzeczywiście jesteś wysokim brunetem- wiesz to jest idealny facet dla wielu kobiet- wysoki brunet o ciemnych oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko 3 cechy ..a przeciez na atrakcyjnosc wplywa tak wiele czynnikow, ktorych nie da sie opisac ale te 3 cechy akurat sa prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację to głupie, tym bardziej że każdy pisze co chce, a miarą naszej atrakcyjności jest to jak nas inni widzą, ale przede wszystkim, jak my się widzimy.....a wszsytko zaczyna się w GŁOWIE i sex też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie jest idealny bo ja wole szatynow o piwnych oczach bedziesz musial mnie zdobywac czyms innym kochanie :) moze teraz pare slow o twoim kutasku? ;) oby byl adekwatny do wzrostu hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×