Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Gość Zblakany...
dyslekcja sie klania odkazajaco oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zblakany...
Gdzie ten Twoj dolek ? jakas c horagiewke wystaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
Tak naprawdę brunecie nie jestem po 30 haha:)Chociaż, jak widzę ofertę pracy z zaznaczeniem w pkt 1- wiek do 30 to się zastanawiam, czy to nie jest dyskryminacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
niezla z Ciebie aktorka andaa: "Rzeczywiście, winko by się przydało, tym bardziej, że 4 dni temu miałam urodziny "zmiana kodu trójka z przodu", rozumiesz???Myślałam, że przejdę to łagodniej, cholera....ale ten czas leci,shit"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
zblakany, ten mój dołek to trwa od kwietnia b.r.- od momentu jak szuuuukam pracy i szuuukam , kurczę chyba byłam na 30 rozmowach..."Tak,, ma pani doświadczenie, jest pani komunikatywną i sympatyczną , atrakcyjną osobą co w sprzedaży jest bardzo istotne, ale np. ma pani zbyt wygórowane żądania finansowe..",blebleble.......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
brunet,dlaczego aktorka.... a zresztą każdy z nas jest aktorem a życie to teatr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
...powiedz to uczestnikom reality show z miriam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
nie rozumiem, brunet ... ale o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
zartuje ...ale chodzi mi o to ze aktorstwo ma tez swoje granice. Jak okazalo sie ze nie masz 30u lat to jeszcze ok. Nie chcialbym tylko zeby okazalo sie ze na prawde masz na imie rysiek i piszesz z wieziennej kawiarenki internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
hahahaha :D, brunecie, ale mnie rozbawiłeś, dowcipny jesteś, lubię facetów z jajem (czytaj: z poczuciem humoru).. A więc nie jestem Rysiek i nigdy nie byłam męźczyzną po transformacji i nie piszę z więziennej kawiarenki internetowej. Mam wszystkie przymioty kobiecości + niestety ogromną wrażliwość, z którą walczę, bo mi w życiu nie pomaga. Mieszkam blisko morza, ur. w 1976 roku, a imię moje, podobne do nicku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
Coz za szczerosc po pokazie aktorstwa ;) Ja tez jestem znad morza tylko ze teraz siedze w Liverpoolu. Dobrze ze tutaj tez jest duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
A skąd pochodzisz konkretnie znad tego morza, uchylisz rąbka tajemnicy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
gdansk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
a Ty Andaa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
Gdańsk i Kraków to najpiękniejsze miasta Polski. Ostatnio byłam w Gdańsku na rozmowie kwalif. do banku..aha i na koncercie Pink Floyd......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
miasto koło Mielna, ponad 100 tys. mieszkańców- zgdadnij? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
koszalin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
Co slychac w koszalinie, jaka macie pogode ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
pogoda dosyć kiepska- wczoraj już padało, a dzisiaj jest bezpłciowo- niby bez deszczeu, ale słońca też jak na lekarstwo, a w Liverpoolu ? Co tam robisz Brunecie? Pewnie work and work every day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
a w Liverpoolu ok, sloneczka wprawdzie nie ma ale przynajmniej nie pada, a to jak na angielska pogode juz dobrze. a co ja tu robie ...jestem architektem na emigracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
a Ty Andaa co porabiasz jak nie podrywasz chlopakow na necie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onanista mysli
Architekt 25 l... ;-) na emigracji ? na budowie robisz ? tak to sie teraz nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
ja, podrywam chłopaków, no co Ty??? A zresztą nawet gdyby, to jest tylko wirtualna wymiana zdań, wirtualny, bezpieczny flirt ;) A co ja porabiam, dbre pytanie hahaha--rozpaczliwie szukam pracy...ale oczywiścuie nie każdej :) Moja scieżka tzw.edukacyjna i zowodowa jest pokręcona jak świński ogonek ah, ale Ci zazdroszczę : konkretne studia, zawód i praca za konkretne jak myślę pieniądze :) Czasami wydaje mi się że poszłam w zła stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
Nie obrazaj mnie ...czy wszyscy polacy za granica musza tyrac na budowie czy zbierac przepiorcze jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onanista mysli
Taka prawda ze glownie wyjezdzaja zyciowi nieudacznicy ;-) ktorzy tutaj sie przebic nie potrafia ... ale to dobrze takich nam w Polsce nie potrzeba... kaczynskich ze soba zabierz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet 25L
Onanista ..no sorry, nie osiagnalem takiego sukcesu w kraju jak ty. ale nie kazdy moze sobie pozwolic na walenie gruchy caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onanista mysli
Bleh panie architekt takimi tekstami do mnie ;-) az wstyd ... w ten sam sposob nie odpowiem bo nie lubie sie w blocie taplac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaa
Brunecie, nie przejmuj się takimi opiniami, szkoda " prądu" na tego pseudomyślacego onanistę- zgorzkniały Polak, który podnieca się naszym polskim bagienkiem politycznym i ma do wszystkich pretensje, że mu się nie powiodło, a komuś idzie dobrze...żałosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×