Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

....nie noszę w ...domu bielizny....;) a więc...może być szybki numerek ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ...no to bylby problem.... to wtedy co...chowasz sie do szafy...albo jeszcze lepiej..męża chowam...hehe do szafy......żeby nam nie przerywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ...no moglby nie byc zbyt szczesliwy widzac Cie ze spuszczonymi spodniami i mnie krecacego sie dookola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj.......teraz pojadę po bandzie....a moze on chciałby się dołączyć, hmm :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez kotka
stare to a durne az strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu.....przecież ja żartuję...ale mogłeś nie wyczuć....niestety przez neta nie widzisz mojej tzw. mowy ciała- a wtedy byś zrozumiał ;) do pomarańczy--jakieś tam panny- stara to może ty jesteś...a głupia to na pewno...jak nie wiesz jeszcze ...że życia nie warto brać na poważnie.....bo po prostu szkoda czasu ;)WYLUZUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..pogodzic meza, kochanka i jeszcze wprowadzic kobietke (a wiem ze by Ci to nie przeszkadzalo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez kotka
Ale ja jestem mloda piekna spelniona i inteligentna:) wiecej Wam sie mieszac nie bede,ale: -z wlasnego doswiadczenia wiem ze to nie ma sensu -zdradzacie psychicznie Waszych partnerow -jak sama twierdzisz "szkoda czasu",to po kiego grzyba siedzisz tu godzinami i tracisz czas??!! - zrob cos pozytecznego,zrob generalne porzadki w domu,idz do pracy albo przeczytaj ksiazke -to sie niedlugo skonczy - przeciez nie polecisz do niego na wyspy ani on do Ciebie (jakbyscie byli w Polsce,to co innego) -jestem wyluzowana:D Pisze do Ciebie bo apeluje do Twojego rozsadku,bo facet to facet wiec go rozumiem niejako,ale Ty powinnas byc z racji wieku i z racji plci madrzejsza:D To nie jest atak na Ciebie,tylko rada:D Milego dnia,pozdrawiam,juz sie wiecej nie wtracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....chyba mam wybujałą fantazję.... a Ty mnie już tak przejrzałeś.....na wskroś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panny---nie mam zamiaru z Tobą dyskutować...swoje porady zachowaj dla siebie albo dla koleżanek...moze napiszesz poradnik na podstawie swoich bogatych doświadczeń......żałosna jesteś....Zajmij się swoim czasem i swoją osobą..a proszę nie rozliczaj mnie z mojej doby....nie wypisuj co ja mam robić- nie jesteś moją mamusią, której już i tak się nie słucham z racji swojego wieku :D Poza tym nie tłumacz facetów za ich zachowania-że to pewna norma, a kobieta ma być rzekomo madrzejsza-to typowe polskie myślenie ......ale pokolenia powojennego....więc dziwi mnie to że jesteś młoda... a myslenie masz kobiety 50-letniej...a tak w ogóle- nie chce mi się z Toba gadać .......ale z racji grzeczności życzę Ci równie miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez kotka
hehe,a jednak:P czemu dalas sie tak sprowokowac? :P czyzby wyrzuty sumienia? popis przed kochankiem? grasz przed nim taka slodka misie-pysie a do mnie z morda jak przekupa na targu? hehe...no ladne rzeczy...:P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale mnie ta panna wkurzyła... a drażliwa jestem strasznie, jak ktoś mi dyktujee jak powinien wyglądac mój dzień czy życie....+naiwne tłumaczenie facetów a tworzenie wizerunku mądrej kobiety-Matki Polki.....brrrr....zaściankowość cholerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez kotka
hehe,ok,ok,nie jestes madra,juz ci nie przypisuje takich "uwlaczajacych" tobie cech...za to twoj kochac to madre i cwane chlopisko bo leci sobie z toba w kulki az milo,hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa ...\"juz sie wiecej nie wtracam\" ...pamietasz ?? a co z generalnymi porzadkami, czytaniem ksiazek i innymi \'pozytecznymi\' pomyslami ?? ...moze sama je zastosujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×