Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Czesc Motylku ...buziak na Dzien Dobry ..jestem jeszcze dzis ...ale jutro mnie juz tu nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....wiem...wiem....znaczy się....zapomnisz o mnie.....a ja utonę w morzu swoich słonych łez :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomne o Tobie ...poza tym mysle ze nie bedzie tak zle ...zawsze jest solarium, pogaduchy z kolezankami ...i cala grupa napalonych wirtualnych kochankow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś wredny---jaka grupa napalonych wirtualnych kochanków.....tu ostro przesadziłeś/.....Od rana jesteś złośliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale od razu wredny ??? ...Ty tez mialas kilka uszczypliwych uwag a mimo to nie uzywalem takiego slownictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...spokoojnie;) ale musisz przyznać że to co mi napisałęś to fajne nie było....może ja jestem za miła dla Ciebie---a potem bach policzek w twarz....ale dam Ci taryfę ugową--w końcu jesteś przeziębiony a i..możesz mieć powiedzmy chandrę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie myslalem ze wezmiesz to tak do siebie ..\'policzek w twarz\' ?? ok ...ale nie wracajmy do tego ...przykro mi jesli Cie urazilem co do przeziebienia ...to wiesz jak to jest z kurowaniem jesli musisz chodzic do pracy ...zadne proszki nie pomoga ...chyba ze oklady z piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....no proszę..niby chory i drażliwy......a z drugiej strony jaki ...jurny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nawet skłonna jestem powiedzieć więcej....stany przeziębienia, podgorączkowe...u niektórych wzmagają libido...a wiem to z autopsji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...baaardzo ciekawe ...to daj mi znac jak Ty bedziesz przeziebiona ...to moze wpadne z rosolkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...muszę się wziąć za sprzątanie...ale strasznie mi się nie chce...a właśnie piję drugą kawkę.... Misiu kupiłeś prezenty dla najbliższych, jakie,zdradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ojcu krawat ...mamie kupie perfumik w strefie bezclowej ;) ....a dla rodzenstwa jeszcze nie wiem ...co sie nawinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...standardowo..dla taty..krawat dla mamy...perfumy..fnajbezpieczniej :) tylko czy z zapachem trafisz? Masz rodzeństwo??Duuużo :)Ja mam siostrę...młodszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczy----cóż to za ostracyzm...a te Twoje \"bogate\" slownictwo jest żenujące.....już kiedyś komuś tak odpisałam...teraz Tobie- no comment....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewna teorie ....mysle ze pomaranczowy to wciaz ta sama \'popierniczona\' osoba ...wczesniej \'ja jestem z\', potem \'panna\' ..teraz \'jak moze byc\' ...to ten sam bezczelny styl ...wpieprza sie bez zwiazku w rozmowe i obraza nas ..jak lubisz wkladac kij w mrowicho to idz sobie poszukaj jakis inny topic ....jest duzo, bardziej bulwersujacych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przez takich wlasnie zjebow jak ty pomaranczowy ludzie wyjezdzaja z kraju a ten sie psuje ...siedzisz przy kompie...walisz gruche , kogos obrazisz ..potem pojdziesz do marketu na \'darmowa wyzerke\' ...powyklucasz sie w miesnym i pojdziesz spac z poczuciem spelnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pitolenie glupot, chodzenie do klubow na piwko czy kupowanie prezecikow ...to tak jakby normalne czynnosci (a gruchy nie wale przy mailach ;) ) ...przynajmniej nie kryje sie za tymczasowymi nickami i nie rozliczam ludzi ze sie slinia do kogo maja ochote ...mysle ze mimo wszystko jestem blizej spelnienia niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Misiu..ponieważ muszę już wyjść... a nie wiem o której wrócę.... chciałabym się pożegnac z Tobą....życzę Ci przyjemnej i nie męczącej podróży do domu....Na pewno się stęskniłeś za rodziną :) Jak będziesz miał możliwość i chęć...to naskrob coś do mnie....będzie mi Ciebie brakować |(dziwne jest to uczucie...) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×