Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

..no w pewnym momencie bylismy nawet potencjalnie realnymi kochankami ;) ...a wirtualnymi to na maxa ;) ..chyba jednak przede wszystkim ...przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....:) wiesz co \"przejęzyczyłam\" się napisałam,ze myślałam że jesteśmy wiecej niż wirtualnym kochankami...a miało być..znajomymi....ale głodnemu...to jedno tylko w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak....a ciekawe jak by było w realu..też byłbyś taki brave ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie....wkręcasz...TyTy....Misiaczku Robaczku.....za chwilę przestanę skupiać się na robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ...to moze popracujmy troche ...nie nakrecajac sie nawzajem (tymbardziej ze ja jestem taki podatny na Twoje wkrety;) ) ...czekam na zdjecia ...moze znajde tez jedno dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chcę.... sie odrywać...a co do tych zdjęć ..to mam nadzieję, że mi się uda przesłać..ale z domu...a tak a propos...kiedy przyjeżdżasz do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lubie takie \'a propos\' ;) ...do domku przyjezdzam na swieta ...i zostaje do sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale do Sylwestra włącznie....a gdzie będziesz się bawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale do Sylwestra włącznie....a gdzie będziesz się bawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale do Sylwestra włącznie....a gdzie będziesz się bawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na sylwestra bede w kraju..jeszcze nie wiem dokladnie gdzie bede sie bawil ;) ...moi znajomi beda to zalatwiac ...wiec bede zdany na to co zorganizuja ;) a Ty Motylku ..gdzie bedziesz balowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę...to nie...weim....pewnie będzie pełen spontan...ale na pewno nie domowa imprezka...ze znajomymi wylądyjemy w jakimś lokalu...a m,nie się marzy prawdziwy bal sylwestrowy...albo jeszcze lepiej Sylwester w górach...ale o to trzeba by było zadbać z pół roku temu...teraz już pewnie nie ma miejsc...albo kosmiczne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...spontaniczne imprezy tez maja swoj urok ;) ...nie powiedzialas nic o swojej pracy (oprocz tego ze jest spory zapieprz) ...zadowolona jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co zadowolona jestem...zajmuje się w sumie spr. administracyjno-kadrowymi.... i gdzieś mam wyniki...za sprzedaż odpowiadają inne osoby i one się tłumaczą....i to mi odowiada....mam dość ciągłego udawadniania, że nie jest się wielbładem(chodzi mi o pracę w banku)...a wynagr.też ok...zresztą konkretna kasa płynie z innego źródełka ;) Najważniejsze że czuję się potrzebna, czas szybko leci...mam dużo na głowie,ale jest ok...a co u Ciebie w pracy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..koncze jeden projekt ..zaczynam nowy ...mam ostatnio troche problemy ze wstawaniem;) ...ale pieniazki wplywajace co miesiac na konto osladzaja nieco zycie i mobilizuja do dalszego wysilku;) czas szybko plynie i zauwazam pewna cyklicznosc ..od 9 do 17tej, od pon do pt ;) ...byle do wieczora, byle do weekendu ...byle do swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jest Twoja pierwsza praca, prawda :) a ciężko przestawić się z życia studenckiego na zawodowe....znam ten ból......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pierwsza \'z prawdziwego zdarzenia\' ...jest ciezko ;) przyzwyczailem sie do luzu i braku obowiazkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no niestety nie ma \"letko\"haha starzejesz się chłopie....teraz to już tylko....same obowiązki....a jak będziesz kiedyś miał dzidziusia to wtedy...dostaniesz w kość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie strasz mnie bo strace ochote do zycia ;) ..chyba wlasne dlatego ludzie szukaja kochankow ...by poczuc znow troche\' wiatru we wlosach \' ...i pare innych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no rzeczywiście przesadziłam....po co pisać o takiej szarej prozie życia.....może lepiej poświntuszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłosiłam temat do .usunięcia.
zgłosiłam temat do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglosilem temat do usuniecia
zglosilem temat do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..kurcze...ale o co ci chodzi pomarańczo ?! Komuś się cholernie nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×