Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

..nieziemskie doznania :) ...zapomniane juz odczucia odkrywania ciala partnera ...i spelnianie najskrytszych pragnien ;) ...i co ...piszesz sie Motylku ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj piszę się piszę....brzmi baardzo zachęcająco...aż mam \"motylki w brzuchu\"...ale cholercia ...muszę sie zbierać do domku..po drodze dwa sklepy...aha nie mówiam Ci--mam remont w mieszkaniu-póki co to kupuję materiały 👄 jak zwykle .....................tylko dla Ciebie Robaczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki ...udanych zakupow wysle Ci pozniej maila ze zdjeciem ...mam tez cicha nadzieje na fotke od Ciebie milego wieczoru Motylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ...kolejne slowa krytyki czy nastepna osoba ktora zglosila temat do usuniecia ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no no Misiu...nie podrywaj mi tu Stokrotek..jestem zazdrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Motylku ;) ...nikogo nie podrywam ...to ktos podrywa mnie ;) juz nie bede przypominal \'Kto\' zagadywal \'wysokiego\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra...dobra...wtedy miałam podejrzenia że wysoki to Ty Misiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...calkiem niezle to sprawdzalas ;) wyslalem Ci zdjecie .....a moja skrzyneczka byla pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście troche miałam mix w pracy....:D ale ja to lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..co lubisz ...mix w pracy czy \'urywanie sie\' na rozmowe ze mna ?? ;) ..wyslalas mi cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na pewno przyjemniejsze jestr \"urywanie\" się na pogawędkę z Tobą....a pewnie jeszcze przyjemniejsz byłloby urywanie się z Tobą na coś więcej niż rozmowa....;) Misiu nie wiem czy przeczytałeś maila ode mnie....zdjęcia na razie nie mogę ..nie mam w pracy...a w domu muszę pokombinować żeby je Tobie przesłać ....rozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aandaa
mąz by mnie zajebał jak by wiedział co tu z Tobą robię Misiuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Motylku ...tez bym sie chcial \'urwac\' z Toba ;)) ..a maila niestety nie dostalem :( ....a podalas tam moze miejsce i czas ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do kasi
Zrób obiad z motylków a potem kochajcie się oralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale mamy pomarańczowych obserwatorów :D ....Misiu...ale kto kogo wkręca....;) ..a jak myślisz.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do kasi
Jeśli zrobicie zdjęcia lub video ze spotkania mogę pomóc wam znaleźć błędy we wzajemnych relacjach. ;) Pozatym wiecie ... kochajcie się ... oralnie po obiedzie. Wasza Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale Ty Kasia mądralińska jesteś :D Misiu...czekam na maila...a Ty na pewno nie dostałeś ode mnie dziś mailika ;)jak to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do kasi
Nie napisał bo może nie ma siły, powinnaś postarać się by zjadł obiad i był kochany oralnie. Pozdrawiam i powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mam Motylku maila ...dzieki powiedz ...pracujesz miedzy swietami a sylwestrem ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na urlop to nie mam co liczyć w tym okresie...za szybko.....szkoda....gdyby wziąć od 27-29.12. to byłby cały tydzień..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tydzień laby :)....a wiesz co jest najgorsze...że w tym roku święta muszę przygotować dla rodzinki u siebie...shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×