Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Gość jestescie tragiczni oboje
a ty bruneciku robaczku odpowiedziec na powazniejsze pytanie niz o meiliki i buziaczki umiesz? czy tak samo jak andaaa zmieniasz temat i czepiasz sie wszystkiego byle uniknac nazwania po imieniu tego co ty i ona robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..pomarańczowa ..ale widzę że przeczytałaś od deski do deski ten topic :D----to chyba cud....przypuszczam, że żadna książka tak ciebie nie wciągnęła.....biedulo....a prostactwo wychodzi ci juz uszami... ale basta....więcej już dyskutować z tobą nie będę...bo tego dyskusją nawet nie można nazwać... no comment :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...duzo pytasz ...jeszcze wiecej obrazasz ...a sam(a) nie odpowiedzialas na zadne z pytan ...jestes zalosna sfrustrowana dewotka ...bo komu by sie chcialo przegladac prawie tysiac postow w poszukiwaniu cytatow ..wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie tragiczni oboje
tak myslalm ze nie odpowiesz wycieraczko przedkladasz teksty o cycuszkach i cipce a ja do ciebie o czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie tragiczni oboje
chcesz odpowiedzi brunecie robaczku? juz dostales jedna, ze jestem uzytkownikiem forum. pozostale: nie prawie moralow wszystkim nie wsadzam kija w mrowisko tylko komentuje ten topic i wasze osoby nie trzeba bylo czytac tysiaca postow zeby wychwycic niektore slowa uzytte przez andeee-erudytke do cytatow im jeszcze daleko czy teraz moge liczyc na twoje odpowiedzi czy jestes takim samym strusiem jak ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teksty o cycuszkach i cipce sa jak najbardziej na miejscu ;) ...bo to jest forum \'zycie erotyczne\' ...a jesli ty \'o czyms innym\' to zmien forum grzybie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ide Motylku na lunch ;) ...moze po przerwie pana giertycha juz tu nie bedzie ...do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie tragiczni oboje
tego sie mozna bylo spodziewac jestes misiaczkiem robaczkiem myslacym stereotypami: jasne ze jak nie pierdole okragly dzien o cyckach i cipie to mam zadatki na dewota, lpr i starucha za to jak zadaje proste pytanie o odpowiedzialnosc za to co robisz to wtedy potrafisz tylko zmienic temat i spierdolic. strasznie gowniarskie zachowanie ciekawe czemu anddaa tego nie widzi pewnie sama ma mentalnosc 18latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki misiak
tysiencznym postem zamykam temat o dymaniu motylków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Motylku ...jestem juz ..ale po tych slowach krytyki az boje sie cokolwiek powiedziec zeby kogos czasem nie \'urazic\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mnie póki co nie uraziłeś...chociaż po tym ostatnim mailem....poczułąm się jak....no wiesz...jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...troche nie rozumiem ...cos nie tak napisalem w mailu ?? nie spodobal Ci sie moj pomysl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...propozycja fajna....ale nie wiem czy realna w moim mieście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..kurcze ..nie miało być ..propozycja ..ale pomysł...aleee dziś jestem zmęczona..głow mi pęka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to moze w innym ;) ok ...i tak bardzo cenie to co nas laczy w tym momenice Motylku (mimo ze to \'cos\' jest wirtualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz co, ale z tym innym miastem ..to nie głupie....mogłabym jechać np. ..np. na szkolenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do Kasi
Zrób mu obiad a potem kochaj go oralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no to teraz pojadę ostro...a może się do nas przyłączycie cwaniaczki na małą orgietkę, hm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....czy my się kiedyś spotkamy....jak myślisz? czy to realne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.może..może..nie chce mi się wychodzić przez Ciebie Łobuzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ty gotowość wyraziłeś już na samym początku.....z podnieceniem włącznie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×