Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Witaj Motylku ...buziaczek na poczatek nowego dnia i tygodnia ..trzymaj sie Slonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ..Misiaczku 👄.....oj dzisiaj jestem taka zabiegana w pracy....ale buziaczka na dobry pocz ątek tygodnia misi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wczoraj miałam zwariowany dzień-podsumowanie zeszłego m-ca... ...myślę o Tobie...👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Misiu..czyżbyś ...Ty dzisiaj był.taaaaaaaak zapracowany.....nic się nie odzywasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dzisiaj ide pozniej na lunch ...zeby po przyjsciu bylo krocej do konca ;) ...a jak jest dzis u Ciebie w pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez tesknie Motylku ...niestety chyba to nie kwestia mijania ...czasy nieskrepowanego i nielimitowanego gawedzenia minely :( ...pozostaly Buziaczki na dzien dobry i czasem na dobranoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Misiu...czyżbyś miał pręgierz.... szefa nad sobą?....czy...to..kwestia .braku. czasu..w pracy.....:( ...wiesz...jestem teraz sama ........i...........strasznie mi się nudzi...ale Ciebie już w pracy nie ma..a szkoda ze wieczorami..nie mozemy pogadać ;) Buziaczek dla Ciebie na Dobranoc ujrzany rankiem:) ....wiem że potrzebny jest mi odwyk....ale nie chcę....podoba mi się ten stan.......swoistego upojenia........upojenia uczuciem nieznanaym...a fascynującym...ulotnym bo przecież wirtualnym....ale tak odczuwalnym.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Motylku ...dopiero teraz znalazlem chwilke zeby odpisac ..tez nie chce leczyc tego uzaleznienia ;) Buziaczek Slonko ...i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez zaluje ze nie moge porozmawiac z Toba wieczorami ..mozna by bylo chociaz troche poswintuszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..cześć..a tak a propos świntuszenia to akurat na dzisiejszy dzień ....fajnie jakbyś się ...hm przebrała za Mikołaja ...takiego z siwą brodą ....z czerowną czapą....a ja mogłabym być Twoją Śnieżynką cała okręcona czerwoną tasiemką;).............a dalej .............................;)mógłyś rozbierać mnie jak prezent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajki w wydaniu sado maso ;) ...ja bym wlozyl czerwony kostium z lateksu z wycieciami tu i owdzie ...a Ty bys byla skrepowana czerwona tasiemka ...hou hou hou ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sorki Misiu ...ze się nie odzywałam...ale sam wiesz jak to cazasmi bywa w pracy ;) 👄 słodkie jak miód dl Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Misiu...ale się stęskniłam..a Ciebie nie ma :( Sprawdź skrzynkę ;) Miłłego weekendu robaczku słodki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek nie moze byc slodki
poogladaj fear factor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dziękuję ..za liścik...bardzo fajne zdjęcie.....czasami takie imprezki w pracy są całkiem do rzeczy ;) Buziaczek Pracusiu...a kiedy Ty przyjeżdżasz do Polski? Święta tuż...tuż...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Motylku ...nooooo ..imprezki w pracy maja potencjal ;) ..a przyjezdzam w sobote ...juz odliczam dni :) Milego dnia Slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noom ...jestem juz w pelni gotowy ....mam dla wszystkich prezenciki, sylwester zaklepany ..a walizki prawie spakowane ;) a Ty Motylku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a ja postanowiłam ...że koniec z Mikołajem..tylko dla..dzieci: )dlatego mam z głowy prezenty....urządzanie świąt niesety na mojej głowie ....a najgorsze że nie wiadomo co z sylwestrem...i prawdopodobnie będzie tam gdzie w zeszłym roku...a ja nie lubię dwa razy wchodzić do tej samej rzeki ;) ...i gdzie ten cholerny śnieg.................. 👄 miłego wieczoru Misiu....idę do domku PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×