Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

...Witam Misia...po dłuuuuuuuuuuuugiej przerwie ;)czy Ty w ogóle wpadasz jeszcze tutaj....przelotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ...ja bywam ...ale Ty chyba calkowicie zapomnialas o mnie, tym miejscu i swojej skrzynce mailowej ...rozumiem ze masz swoje sprawy i problemy, ale chociaz skromna wiadomosc ze zyjesz nie kosztuje zbyt duzo wysilku ...stajesz sie powoli milym wspomnieniem ...bo ponad miesieczna cisze ciezko nazwac znajomoscia :( ...mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj brunet brunet
A co Ty myslales jeszcze nie wpadles na to kim dla niej jestes? Traktowalaby Cie powaznie albo szanowala - to by sie spotkala jak byles w kraju. Dalaby znac napisalaby jakies swiateczne noworoczne zyczenia. A jej hooj z tego ze sie martwiles czemu nie pisze. Ze teraz lasce sie nudzi to odnalazla temat, ale Ty nie licz na cos wiecej niz klikanie o misiach i ciuszkach. Sad but true :( znam z autopsji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale mi powiedziałeś ...Brunecie ..aż mi w piety poszło...:( być może egoistka ze mnie.... ............. ale Ty też mogłeś się odezwać---zadzwonić np.----to taki relany kontakt...stchórzyłeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to bardziej pomaranczowy wygarnial ...ale chyba wie co mowi ...a odnosnie kontaktow mniej lub bardziej realnych ...to nie chodzi o odwage czy tchorzenie ....chcialem zebys po prostu dala znac ze wszystko u Ciebie ok ...a kiedy nie odpisywalas ani na forum ani na skrzynke mailowa ...to co ? ..mialem to rozumiec jako oczekiwanie na telefon ? ...bardziej wygladalo to na olanie ...a ja nie lubie sie narzucac ..sprawdzalem sie jak szukalas pracy i mialas wiecej czasu ...a jak ja w koncu znalazlas to zabraklo miejsca na \'wirtualnego\' kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to teraz przyszedł czas na wygarnianiesobie różnych spraw...ok moze zachowałam się .......podle/....ale dajmy sobie spokój ;)po co sobie życie truć...a zresztą nikt nie jest idealny, prawda.... u mnie ok...po remoncie... a i Sylwester był zaje....bal przebierańców, tak wyszalałam się jak nie wiem kiedy ostatnie... a co u Ciebie Misiaczku ;) aha..zgadnij za kogo się przebrałam ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\'zachowalam sie podle ale porozmawiajmy o sylwestrze\' ??.. przykro mi ale ja tak nie potrafie ...przez ten miesiac zapominalem o Tobie ...poza tym wszystko u mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dobra Brunet dajmy sobie spokój...widzę że się strasznie \"usztywniłeś\".... pokręcony romantyk .......... BAj Baj znajdź sobie kolejną 30-tkę.....bo przecież jesteś podniecony i gotowy na wszystko...pamiętasz ;) Życzę Ci wszytkiego dobrego.... Na siłę nie będę konwersować ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\"pokrecony romantyk\" ???? ...ja pier... ale sie pomylilem w ocenie Twojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tym
oj, nastapilo przebudzenie z dlugiego snu :D andaaa - 31latka o mentalnosci nastolaty, znudzona, pusta, istne bawidelko Brunet - idealista. Idealizowac mozna czytajac ksiazke, a nie zyjac - zrozumiales to juz? szkoda mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tym
Misiaczek i Motylek - k.ur.wa ludzie - dorosli podobno byliscie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssa
dooooooooooooooooobrrrrrrrrrrrreeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba powinnas zmienic opis ...bo to jest wlasnie porazka ostateczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty brunet jakiś poparany
jesteś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaaa nie podszywaj
sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonavitoria
ale koleś zapodał temat , hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
hmm .. ja sie nie zalapie ,nie ma 30..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak się dobrze zapowiadało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexior
Anda a skad jestes? ja z krk i mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....pewnie nie mam już honoru...pojawiając się tu...ale raz się żyje Brunecie jesteś tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Ja pieprze, kobiety sa jednak glupie, ale Ty andaa nalezysz do najglupszych z nich. Ty pojecia nie masz o honorze. Co, laska, znowu nudzi Ci sie w pracy? Nie masz sie czym zajac w domku? Mezus kwiatkow nie przyniosl? Nie masz z kim pogadac? Poswintuszyloby sie z Misiaczkiem, nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanzlalka
Anda daj spokój odgrzewać starego kotleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no no imponujesz mi pomararańcza...widzę że czytałaś od deski do deski topic ;) tobie to dopiero się nuuudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no no imponujesz mi pomararańcza...widzę że czytałaś od deski do deski topic ;) tobie to dopiero się nuuudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no no imponujesz mi pomararańcza...widzę że czytałaś od deski do deski topic ;) tobie to dopiero się nuuudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moę i macie rację...szkoda że tak to się skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czasem tu zagladam ...pewnie dlatego ze taki ze mnie pokrecony romantyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×