Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzonaaa

moj chlopak mnie dzis ukaral

Polecane posty

Gość wkurzonaaa

mielismy isc dzisiaj na impreze do jego kumpli jednak przed chwila usyszalam tekst "ty zostajesz nigdzie nie idziesz" na pytanie dlaczego uslyszalam "to kara za nieposluszenstwo!!" a tym nieposluszenstwem bylo to ze zobaczyl jak gadam ze swoim bylym na miescie ( on w tym czasie jechal samochodem) jestem wkurzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj sie
tak traktować!jakie nieposłuszeństwo! odkad to masz byc mu posluszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! a kim to on jest??? Don padre???? Two Twój chłop, czy ojczulek???? Nie daj się tak. Jak nie chce z tobą iść, to daj sobie spokój i idź z przyjaciółkami do pubu na drinka :-)) Powiedz mu, zeby nie zachowywał się jak tatusiek, bo Ci sie seksu odechce, bo kojarzy się z kazirodztwem :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaa
przed chwila powiedzial ze jak jestem z nim to na serio i bez takich numerow a jak mam sie spotykac z jakimis "palantami" to moge "wypierdalac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodaczek
powinnaś być jemu wdzięczna, że nie użył paska od spodni na Twój kuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie się nie mieści! Dziewczyno, nie daj się takiemu burakowi! Aż mi się wierzyć nie chce, że ludzie są tak palantowaci, ale to niestety się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Zasnanow sie co Ty w ogole piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaa
A co mam zrobić. Muszę być posłuszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaa
zaniemowilam on sie jeszcze tak nigdy nie zachowywal, tzn od poczatku zwiazku ( prawie rok) wykazuje duza niechec do moich kolezanek i kolegow mowi ze nie lubi z nimi przebywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaa
pietruszka2 - za to ze spotkalam na miescie i gadalm ze swoim bylym.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest chorobliwie zazdrosny i to jest niedobre dla ciebie. Co innego jak facet jest lekko zazdrosny, a co innego gdy jest zaborczy i niedługo zabroni ci się odzywać do ludzi, a od tego już całkiem niedaleko do rękoczynów. Zazdrość to choroba, uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaa
chyba go zostawie nie pozowle zeby facet tak do mnie mowil, on powinien mnie traktowac z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem tak : co oznaczaja twoje slowa \"musze mu byc posluszna \" ? to znaczy, ze godzisz sie z ta kara , a skoro tak jest czego szukasz na tym forum? jakiej rady ? jakiej odpowiedzi? rozmowa z bylym o niczym nie swiadczy, wiec w czym masz mu byc posluszna? rozmawiac mozna z kazdym , wiec nie pojmuje karania za to. a moze on nie chce zebys poszla na ta impreze i ta sytuacja to pretekst ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodaczek
Pozwól jemu aby Ciebie pobił dla ukarania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaa
przeciez ten tekst musze mu byc posluszna to prowakacja podszywacza ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Nie CHYBA tylko podziekuj za wspolprace! Na co czekasz ? az Cie uderzy??? Jakim prawem czegokolwiek Ci zakazuje!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona - on nie traktuje cie powaznie. skoro teraz probuje ograniczac twoja wolnosc - potem bedzie gorzej. a moze on nie chcial abys poszla na ta impreze - to tez o nim dobrze nie swiadczy. nie pozwalaj jemu na to aby cie tak traktowal - jezeli pozwolisz , on posunie sie o wiele dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
ze to nie prowokacja, sama kiedys byłam z takim DEBILEM :/ :( Kurwa.. zła jestem sama na siebie, bo mnóstwo rzeczy przez to przegapilam.. i stracilam cos bezpowrotnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
Pietruszka >> mówie Ci tacy faceci sie zdarzaja :/ cos o tym wiem. i NIGDY WIECEJ!!!! Palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje - wiem , ze sie zdarzaja - sama mialam \"szczescie \" trafic na takiego. a autorka topiku nadal milczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óóó
jakby mi mój chłopak kazał wypier.... to już by mnie nie zobaczył a jak jemu już przeszkadzają twoji znajomi to pewnie za jakiś czas zerwiesz z nimi znajomość bo on pewnie do tego dązy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×