Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka malinka

Znowu mnie ZAWIÓDŁ ...

Polecane posty

nie no znów zle, bardzo zle.. chyba najgorzej jak było do tej pory. wieczór super, słowa, gesty itd. powrót do domu, telefoniczna rozmowa, przeszłośc i poczatek konca:( Zyc mi sie odechciewa. :( Bez niego nie ma nic, nie chce zeby było.. A jest brak zaufania, który wyniszcza.. Co udasie zbudować na zgliszczach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana nell
Nie martw się. Powoli wszystko odbudujecie. U mnie też nie jest wesoło. W sobote się rozstaliśmy. W nocy już do siebe wróciliśmy. Szarpiemy sie strasznie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaspana >>> totak jak my, w ciagu tych kilku dni, chyba wóch zdazylismy sie smiertelnie pokłocic i niebiańsko pogodzić. Co z Nami bedzie? nie wie nikt - jak spiewała Edyta Bartosiewicz. Licze na to ze wczoraj był moment przełomowy. Pozdrawiam bardzo serdecznie! I trzymam kciuki podwojnie zatem, za Was też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zspana nell
No ta ja trzymam za Was ;-) czas Wam pomoże a czemu się kłócicie?? cały czas o tamtą zdrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASPANA NELL
a u mnie wczoraj było fantastycznie...czemu tak nie jest zawsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASPANA NELL
I JAK?? U NAS OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zaspana ;) :) Zeby nie zapeszac, ale jest ... bardzo dobrze. O stare rzeczy sie nie kłocimy, a przynajmniej nie codziennie i nietak intensywnie. Teraz to ja jestem zazdro i jak juz jest sprzeczka to z mojej winy :P Ogolnie jest to raczej nasz najlepszy okres. :) Jestesmy obydwoje szcześliwi (juz 3 tyg) ;) bez kłotni... leci 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×