Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

Praca na pół etatu-jak to wygląda?

Polecane posty

Gość dfge
że idziesz do pracy na 4 godziny zamiast na 2... ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj wygląda to tak że pracujesz jak na cały etat a płacą ci za pół :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam ogłoszenie,że zatrudnia kobiet,ę na pół etatu do sklepu spożywczego,będę studiowała dziennie i nie ukrywam,że jeśli będzie jakaś praca bym mogła ją pogodzić z nauką to ją wezmę i temu pytam jak te pół etatu wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
Jezus Maria! Rusz głową dziewczyno :o Różni się od całego etatu (jak sama nazwa wskazuje) tym, że pracuje się dziennie 4h zamiast 8. I koniec! A czy będziesz pracować od 8 do 12, czy 10-14, czy 12-16, czy jeszcze inaczej, to już ustalasz z pracodawcą. Ważne żeby "normę" wypracować. co jeszcze chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszlym roku akademickim pracowalam na pol etatu w skleie odziezowym i jednoczesnie studiuje dziennie. W praktyce pracujesz 20 h tygodniowo (40h to caly eteat) i miesiecznie wychodzi 80-90 godzin. Moije szefostwo dostosowalo sie do mojego planu zajec wiec grafik byl pode mnie. Generalnie pracowalam po 4 h srednio dziennie. Kasa w granicach 420-620 zl (w zaleznosci od utargu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za mądre odpowiedzi, rzeczywiście taka idiotka jestem, zapomniałam,że na świecie wszyscy wszystko wiedzą tylko ja jedna zostałam która nic nie wie, co niektórzy to są tak podli,że poezja, i co z tego,że nie wiem? to grzech? po to mam język,żeby pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
No dobra ale tak ciężko załapać że "pół" to dosłownie pół??? Wiesz ile to jest pół ze 100zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyluzujcie. Ona pyta wiec jej odpowiedzcie jak chcecie a nie odrazu z pazurami sie na nia rzucacie. Dajcie spokoj. Moze i nie wie co to pol etatu a moze nie wie tez co to caly etat bo nigdy nie pracowala. Nie widze w tym nic dzwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zrozumienie wiem,że to połowa godzin z wymiaru pracy, chodziło mi o to,czy pracodawca będzie codziennie zmieniał mi godziny pracy np.jednego dnia od 8-12 drugiego od 10-14 o to mi chodziło jestem studentką i chciałabym móc jeszcze pracować ze 4 godzinki dziennie i temu pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka783
Nie ważne czy się pracuje na pół etatu czy na cały, to warto zaglądać tutaj http://poradnikpracownika.pl . Znajduje się tam serwis pod nazwą Poradnik Pracownika. Są tam ciekawe informacje i porady dla pracowników. Warto tam zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy jest teraz bardzo dużo, wystarczy zerknąć na EuroKadra - po podpisaniu umowy prawdopodobnie kolejnego dnia dostaniecie ofertę pracy. Taka jest sytuacja rynkowa - tego raczej nikt się nie spodziewał. Kto chce realnie teraz znaleźć pracę, albo zmienić ją na lepszą, pewnie prędko po raz kolejny takiej okazji mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×