Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmierć 111

Jak to jest?

Polecane posty

Gość .........../....
zawsze mozna cos zmienic Moja kolezanka sie zabila, uwazala ze nikt jej nie rozumie ze nie ma oparcia w rodzinie, ze Mama jej nie nawidzi. Polknela sterte tabletek. Znalazlam ja nie dalo sie jej juz uratowac. Natomiast jej Matka dostala wylewu na wiesc o samobojstwie i umarla 2 miesiace pozniej. Hmm ta dziewczyna nie pomyslala o tym ze swoim czynem moze spierdzielic zycie nie tylko swojej rodzinie, ale takze mnie... pie..... egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć 111
prozaiczne - jednak facet Remarque'a "Miłość- wiec i to jest miłość. Odwieczny cud. Potrafi przerzucać tęczę snów ponad szarym niebem faktów i użycza romantycznego blasku nawet kupie łajna. To cud, a jednoczesnie piekielne szyderstwo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........../....
Zycie jest darem. Zyj i ciesz sie ze jest Ci to dane. Jesli nie mozesz sie pogodzic z tragedia jaka Cie spotkala idz do jakiegos psychologa albo skup sie na pomocy innym. Z czasem okarze sie ze to co boli teraz pozniej juz nie bedzie tak ranic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć 111
Nie mysli sie w takich sytuacjach o nikim , ból jest za silny aby go zniesc , szuka sie ukojenia- to nie moje słowa , tylko ze strony dla samobójców. Ale tak jest , taki stan odczuwam, to jest naprawde nie do zniesienia..Kto tego nie przezył , nie wie..nie moze zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........../....
wiesz ile lat plakalam po M? Ile czasu obwinialam sie o jej smierc? Dopiero psycholog wyjasnil mi ze ona byla skonczona egoistka i na nikim jej nie zalezalo tylko na sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć 111
Mam swiadomosc mojego egoizmu , ile to pociagnie za soba strat , jednak moje zwatpienie , mój zal i mój ból , jest na razie silniejsze > Wiem ze to złe , wiem ze okrytne , tylko nie moge nad tym zapanować A jednoczesnie boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie - \"nie mysl o nikim\" pomysl o glodujacych dzieciach, maltretowanych zwierzetach,. chorych ludziach,. bitych i ponizanych kobietach, rodzicach ktorzy stracili dziecko i porownaj to do swojej tragedii,. jest takie egoistyczne powiedzenie : \" tego co nie ma jednej nogi nie pocieszy fakt ze ktos nie ma dwoch.\" tacy jestesmy niestety. Czy w obliczu cudzej tragedi zapominamy o swojej ? Najlepsze na swopje klopoty sa cudze klopoty, Zacznij pomagac innym. Zajrzyj na forum samobojcow i postaraj sie ich wesprzec, Poczujesz, ze masz wiecej sily, Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........../....
Facet mnie zdradzil 2 tygodnie po slubie...wiesz jak ja sie czulam, jak to bolalo? Tym bardziej ze byl taki kochany, nosil mnie na rekach...plakalam przez miesiac, wpadlam w depresje. W pewnym momencie uswiadomilam sobie ze sama sie doluje, to on zrobil mi swinsto i to on powinien cierpiec a nie ja!! Zajmij sie czyms. pojedz do domu dziecka, zobacz ze inni potrafia sobie poradzic. Ty tez dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniczek
Śmierc i Umieranie jest formom istoty czujacyj"hanik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........../....
Glowa do gory! Nie poddawaj sie:) jestes potrzebna na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniczek
JO SIE DZIOŁSZKO WCALE NIY DZIWIA ZE CIE ZDRADZIOŁ, JAK GO NAZYWOS facetym TO I TAK CI BYŁ NIY WIELE POCZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniczek
JO SIE DZIOŁSZKO WCALE NIY DZIWIA ZE CIE ZDRADZIOŁ, JAK GO NAZYWOS facetym TO I TAK CI BYŁ NIY WIELE POCZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........../....
nazywam go specjalnie facetem, nie chce takiego kogos nazywac mezem- nie zaluzyl na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
i jak sie dzisiaj czujesz? mam nadzieje ze lepiej pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×