Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGGI92

czy chłopak mnie zdradza????????pomózcie

Polecane posty

Gość AGGI92

mój chłopak ostatnio wogóle nie ma dla mnie czasu prze swoja prace bo jego szef otwiera jutro nowy butik w galerii z ciuchami i on ciagle jest w pracy bo remontuje ta galerie(butik) przez tydzien juz bo na jutro mial byc gotowy wczoraj nawet został tam na noc w butiku(i niewiem czy nie z tymi dziewczynami które tam benda pracowac bo miały układac ciuchy na otwarcie twierdził ze nie było ich ale ja mu nie wieze dzisiaj znowu poszedł do pracy ale przyszedł o 20-tej jakis dziwny niby zmeczony(dodam ze jak dzwonie do niego to ciagle wyłancza na zajete a jak nie to odbiera mówi ze nie moze gadac i zaraz sie wyłancza -+bo mówi ze jet zajety a jak nie to ze szef jest niektóre ztych dziewczyn zna bo wozi do niektórych innych butików towary a niektóre to nowe dopiero zatrudnione a to sa takie zwykłe puszcalskie wiedza ze ma dziewczyne a i tak go podrywaja a zwłaszca taka jedna, przyznaje ze jestem troche zazdrosna ale bardzo mnie to niepokoji bo czuje ze on cos kłamie wogóle tak sie zachowuje jakby mu na mnie nie zalezało od tego tygodnia odkad tam remontuje.jk ja zaczynam mówic o swoich podejzeniach do niego to sie on odrazu denerwuje i mówi ze jestem nienormalna ze tak mówie i zebym sie uspokoiła bo on zaraz wyjdzie.mam takie głupie uczucie w sercu nieiwm co o tym myslec a jestem z nim 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
napiszczie prosze co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaaa
nie odzywaj się do Niego przez jakiś tydzień ,wtedy sam bedzie zabiegać o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek29
przylro mi ale mój od8 lat mąż , jak mu to opowiedziałam , to stwierdził " no to jest wierny jak huj " .:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
ale czemu tak powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
do madziulek29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
do kkkochana-ale skad vende wiedziec czy mnie nie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
nie dam rady z nim jezdzic bo on pracuje w firmie gdzie wyrabiaja te ciuchy i je paruje i nieraz jedzie zawies towar a nieraz ten kierowca co jest od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
ale po czym poznam ze mnie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób mu niezapowiedzianą wizyte :) i wszystko sie okaze ;) nie panikuj moze faktycznie nie ma czasu :] porozmawiaj z nim :) dialog to podstawa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym,ze nie chce sie z tobą w ogóle spotykać,że cie unika (po pracy bo czasami w pracy faktycznie moze nie miec czasu rozmawiać) , ze nie okazuje czułości , ze zachowuje sie inaczej i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
do firmy nie moge do niego jezdzic bo ma takiego szefa ze nie mozna a szpiegowac go nie moge bo o róznych godzinach konczy prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniezzazdrosna
a nie masz kolezanek ktorych on nie zna zeby je wyslac do tych butikow na zwiady? nie wiem jak intensywny byl zwiazek ale moze sie znajda jacys "nie wspolni" zyczliwi znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
widywac sie niby zmna chce tylko ostatnio przez ten remont butiku to niezabardzo niewiem czy jest zmęczony czy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
butik on dzisiaj skonczył remontowac iz powrotem bendzie pracował w firmie ale z towrem bendzie pewnie do nich jezdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
a to takie puszczalskie dziewczynyw tym butiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMECZONY nie leży do góry brzuchem , nie poje piwa tylko ciezko pracuje - wiem co to znaczy remont , nogi z dupy czasami wyłażą przestan sie dziewczyno dopatrywać zdrad !! życie jest za krótkie na takie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest zmeczony twoja marna ortografia.....i zamiast go podejrzewac o zdrady....zauwaz, ze czasem ktos po pracy moze byc naprawde zmeczony:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
do lilli rose piwo tez pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pewnie masz za duzo wolnego czasu i bys chciala by byl tylko przy tobie...wez sie czyms zajmij, a nie wymyslaniem co on tam moze robic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj kobietko :) pamietaj ; jestes ładna mądra i cacy :) po co mialby cie zdradzać ? dobranoc uciekam już 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
własnie mam prace tylko w weekndy a on ma wolne własnie w weekendy a za to w tygodniu pracuje a ja mam znowu wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
ładna kiedys byłam a teraz mi sie strasznie przytyło;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
dokładnie pietruszko tyle problemów;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
chciałabym miec teraz o jeden mniej wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×