Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aliss

domowe sposoby wybielania zębów

Polecane posty

Gość gość
No właśnie, jak się wybiela zęby to kłopotem jest ta nadwrażliwość. Ja nie jestem zwolenniczką domowych sposobów, bo można sobie zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Jeśli chodzi o skuteczne i bezpieczne metody wybielania zębów to ja się skusiłam na nowość jaką mają w Galerii Uśmiechu, czyli metodę Prevdent, Świetna, bo w 100% bezbolesna, no i też zabieg ma na celu nie tylko wybielanie zębów, ale też zniwelowanie nadwrażliwości zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielić zęby tak żeby nie zniszczyć szkliwa, zdecydowanie odradzam wszelkiego rodzaju kwasy np. za pomocą cytryny, to tylko niszczy szkliwo. Najlepiej używać wybielającej pasty bez sztucznych składników tak jak syberyjska pasta http://e-natura.pl/glowna/64-propolisowa-pasta-do-zebow-agafii-75ml-4630007830889.html Zdrowe wybielanie powinno trwać co najmniej dwa miesiące, szybki efekt wybielania to niszczenie struktury szkliwa zęba, którego nie da się odbudować. Moje zęby są bialutkie i zdrowe polecam propolisową pastę do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę stosować metod z cytryną itd. One nic nie dają a można sobie szkliwo popsuć. Pasty wybielające też niewiele dają. Najlepiej jest wybielić zęby w profesjonalnym gabinecie. Ja akurat wybielałam w www.rojekdental.pl i różnica jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info o iWhite, właśnie zastanawiam się nad kupieniem, więc uproszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam delikatne szkliwo i dlatego wolałam to robić u dentysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprawdzilam sposob podany na Onecie - wegiel aktywowany,taki normalny wegiel na problemy biegunkowe,tylko, ze musi byc w kapsulkach. Wysupuje sie na szczoteczek i myje ok 4 min, potem plucze sie zeby i efekt naprawde widac, wiec polecam,metoda dobra i tania (20 kapsulek kosztuje 6 zl z groszem).c Czytalam tez ostatnio o mieszance olej kokosowy i soda oczyszczona,ale tego jeszcze nie probowalam - ponoc olej ma bardzo dobry wplyw na zdrowie zebow, a z soda wybieli je, proporcja po 5 lyzek jednego i drugiego skladniku, sama chyba sprawde na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę nie ryzykować używania sody, używanie skórki od banana.. sorry, wydaje mi się trochę śmieszne ;) Mi pomaga żel Style White, jest szybki i tani. I tak jak domowe metody nie zawiera szkodliwych wodorków i parabenów niszczących moje wrażliwe szkliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu używamy albo past wybielających, albo proszku white action, który nakłada się na pastę. Piaskowanie, czy usuwanie kamienia trochę wybiela, ale trzeba uważać na szkliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam domowych sposobów, ale neistety nie przynosiły takich efektów, jakich bym oczekiwala. Dopiero po wybielaniu w gabinecie Indexmedica lampą beyond zobaczyłam dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
Trzeba pamiętać, że przy domowych sposobach można uszkodzić szkliwo. Owszem bardzo fajne są pasty wybielające dostępne na naszym rynku, ale na efekty raczej długo się czeka. Ja wybieliłem zęby w pracowni dentystycznej www.piekny-usmiech.pl, i jestem bardzo zadowolony z zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziwnie czułam się ze swoimi żóltymi zębami,koleżanka doradziła mi wybielaczanie,poszład do apteki i kupiłam schwarz home comfort,teraz moje zeby sa bialutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina78
Domowe sposoby wybielania niszczą nasze zęby więc nie warto. Mi udało się wybielić zęby o kilka odcieni dzięki metodzie Martuni :) https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam też inwestuje w żel dr martin schwarz home comfort,kupuję co 2msc,a to przez to że pale fajki,musze jej kurcze rzucić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałem się keidyś namówic na wybielanie sodą,tragedia,lepiej kupić żel i mieć spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez sodę nabawiłem się nadwrażliwości.Radzę uważać.Potem stosowałem opalasence i było to samo.Co z tego że wybielał, jak nic nie mogłem jeść bo miałem nadwrażliwość.etraz na tych samych szczękach wybielam żelem Dr Schwarz expert20.fajnie byale zęby i co najwasniejsze bez nadwralsiwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11345
Bzdura z tym dr schwarzem. Mnie wyżarł dziąsła. Nigdy więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularne szczotkowanie zębów i usuwanie kamienia u stomatologa, ewentualnie lekkie wybielanie. Ten żel też się odradza co roku. Żre aż miło. Wybiela minimalnie i przesinia zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariczka89
Jeżeli chodzi o domowe sposoby wybielania zębów to uważam, że nie ma żadnych jako tako skutecznych. Może częściowo wybielą nieco zęby, ale nigdy to nie będzie efekt "wow". Ja zdecydowanie uważam, że najlepiej skorzystać zabiegu wybielania. Mogę Ci nawet polecić https://www.dentoklinika.pl . Mój brat ostatnio u nich był jak wrócił do domu, nie mogłam się napatrzyć na jego nieskazitelny uśmiech. Ząbki wyglądały naprawdę rewelacyjne, aż sama stwierdziłam że udam się na wybielanie do nich. W szczególności, że widać iż jest profesjonalny gabinet dentystyczny i osoby działające w nim są w pełni wykwalifikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys probowalam domowych sposób, ale jakos nie przynosiły żadnego efektu :/ w końcu odłożyłam kase i zaufałam dentyście http://endo-medica.pl/ polecam wszystkim z tychow i slaska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za bardzo nie ufam domowym sposobom. Zdecydowanie skuteczniejsze i bezpieczniejsze jest wybielenie zębów w miejscu, w którym się na tym znają. Wszystkim z Zielonej Góry mogę polecić klinikę stomatologiczną www.centrumstomatologii.pl Pracują tam świetni dentyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola191919
Też chciałam wybielić zęby ale nie miałem pieniędzy i czasu na chodzenie na te zabiegi wybielające więc poszukałam i znalazłam ibright, tutaj wstawiam link, jak kupicie przez ten link to macie 90 dni na zwrot ;) http://natural.ebrun.pl/ibright

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie domowe sposoby w ogóle się nie sprawdzały i postanowiłam, że odwiedzić gabinet http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl u siebie w Ostródzie. Świetnie zadziałało a teraz chwalę się białym uśmiechem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×