Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anqa8

zostawil mnie dla 11 lat starszej!!!!

Polecane posty

Gość Anqa8

Bylismy ze soba 5 lat. Byl moim pierwszym mezczyzna. Jest cudowny, wspanialy, kochany. Ma 32 lata. Planowalismy zalozenie rodziny i wspolne zycie. Mamy wspolna pasje. Powiedzial, ze odchodzi. Myslalam, ze zwariuje. Swiat mi sie zawalil. Nie wiem co robic. Kocham go bardzo! Poznal ja 3m-ce wczesniej w sieci. Mowil mi, ze to tylko rozmowy i nawet sie nie znaja i pewnie nigdy nie spotkaja. Ona jest 3 lata starsza od niego, a poza tym on mial zawsze duzo kolezanek, wiec niczego sie nie obawialam. Zreszta nie moglam mu zabronic rozmow. W trakcie tych 3 m-cy odsunal sie ode mnie. Teraz wiem, ze sie z nia spotkal. Stracil dla niej glowe. Mam wrazenie, ze ona go zaczarowala. Jest mezatka, ma dziecko, maja z mezem dobrze prosperujaca firme. I ona nie chce odejsc od meza. On ledwo to znosi, ale mimo to jest z nia caly czas. Minely juz 4 m-ce. Czy on do mnie wroci??? Nie powiedzial mi nigdy, ze mnie nie kocha. Jest mu strasznie przykro, ze sprawia mi tyle bolu. Ale widze jak ona jest dla niego wazna! Mam wrazenie, ze on oszalal na jej punkcie. Wiem, ze chodzi o seks, ale tez o jej dojrzalosc, madrosc i urode. Nie rozumiem tego, bo jest jednym z tych mezczyn, ktorzy moga miec kazda kobiete. Bylo nam dobrze. Zrobilabym dla niego wszystko, a ona zle go traktuje i mimo wszystko on woli byc z nia a nie ze mna. Co robic? Czekac? Juz przyszlo mi do glowy, zeby zlapac go na dziecko...Boze czego ja sie chwytam. Kocham go. Wciaz go kocham. Prosze szczegolnie kobiety i to te strsze niech powiedza co mam robic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WATPIE
Skoro jest jednym z mężczyzn którzy moga mieć każda kobiete to czmeu ma zależeć akurat na Tobie? Może wybierac, przebierać itp... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośc to zdrada miłośc to udręka miłość to grzech miłośc to egoizm miłość to ból miłośc to śmierć ale miłość , to również nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do watpie: Ale byl ze mna 5 lat to chyba o czyms swiadczy!!! nie zdradzal mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×