Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i jaa też

lubicie kotlety sojowe???

Polecane posty

Gość i jaa też

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nawidze
!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuuuuuuuuzka
Ja lubię, ale te schabowe, mielonych nie bardzo, chętnie z dodatkiem ziół prowansalskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojoj
nigdy nie jadlam. zreszta te przetwarzane produkty sojowe nie sa zbyt zdrowe. zastanawiam sie czasem, dlaczego ludzie, ktorzy nie chca jesc miesa musza nadal udawac, ze jedza kotlety, kielbaski i takie tam podroby miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie, a moja druga polowa wrecz uwielbia. zawsze mam przynajmniej jedna paczke w szafce. Idealne rozwiazanie na czarna godzine, a taka paczuszka nie zmarnuje sie po kilku dniach jak normalne miecho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie, a moja druga polowa wrecz uwielbia. zawsze mam przynajmniej jedna paczke w szafce. Idealne rozwiazanie na czarna godzine, a taka paczuszka nie zmarnuje sie po kilku dniach jak normalne miecho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie, a moja druga polowa wrecz uwielbia. zawsze mam przynajmniej jedna paczke w szafce. Idealne rozwiazanie na czarna godzine, a taka paczuszka nie zmarnuje sie po kilku dniach jak normalne miecho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie, a moja druga polowa wrecz uwielbia. zawsze mam przynajmniej jedna paczke w szafce. Idealne rozwiazanie na czarna godzine, a taka paczuszka nie zmarnuje sie po kilku dniach jak normalne miecho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwale sie
a wiecie co, poza takimi z torebki mozna zrobic kotlety z soi gotowanej podaje wam przepis bo zrobilam i wyszly PYSZNE!! i sa niedrogie, przepis mozna modyfikowac: -torebka soi -1 jajko - 1 cebula - 2 zabki czosnku - 2,3 pieczarki albo garść suszonych grzybów - oliwa do smażenia Soję namoczyc na noc, potem gotować ok. 40 minut, jest dość twarda po ugotowaniu. Cebule,pieczarki i czosnek posiekac (suszone grzyby namoczyc i posiekac), i wszystko usmazyć na odrobinie oliwki. Wszystko razem z soja i jajkiem smiksowac na gladka mase, dodac sól, pieprz. Formować kotlety i obtaczac w mące, zeby sie nie kleiły do rąk. Smażyć na oliwie na zloty kolor, podawac z ziemniakami lub ryżem i surówką, jak kto chce, świetne są też na zimno :) Smacznego,są naprawde dobre 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a JA LUBIĘ , CHOĆ JESTEM MIĘSOŻERNA, I MÓJ MĄŻ TEŻ JE LUBI. ROBILISMY NAWET SAMI PASZTET SOJOWY. PYCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szostakowska4
uwielbiam czasem zjesc cos wegetarianskiego, chociaz mieso jem oczywiscie. A powiedzice drodzy znajacy sie na temacie co sadzicie o produktach firmy primavika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
te sojowe kotlety itp. to nawet trudno nazwac jedzeniem :o owszem, mozna potraktowac jako gotowiec na czarna godzine, ale niestety nie jest to wartosciowy pokarm, a jesli smakuja, to znaczy, ze lubicie sztuczne polepszacze smaku i chemikalia, z ktorych utworzone sa te kotlety. nie lepiej, gdy nie chcemy jesc miesa, po prostu jesc naturalne warzywa, straczkowce, zeby bylo pozywnie, a nie takie sztuczne kotlety, ktorych wartosc odzywcza mozna porownac do taniego fast-foodu? nie wspominajac, ze produkty sojowe produkowane masowo robione sa z soi gmo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×