Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nixe

OCZYSZCZANIE TWARZY-KRAKOW

Polecane posty

gdzie i w jakiej cenie moge sie poddac czyszczeniu twarzy? chce isc pierwszy raz, byl ktos moze u dobrej kosmetyczki w Krakowie? dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie wszystko jak czesto powinno sie oczyszczac? raz w roku? czy co 3 miesiace? czy dzien po skora jest zaczerwieniona? gdzie i za ile mozecie mi Polecic sprawdzona kosmetyczke w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udalo mi sie
ja oczyszczam za 45 zl w tym jest maseczka zamykajaca pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pilnie potrzebuje adresu naprawde dobrej kosmetyczki w Krakowie marzy mi sie odrobina luksusu-oddanie mojej twarzy w jej rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna Milczyńska 124301881. Nie wiem jaką rekomendację napisać - chodzę do niej od jakiegoś dłuższego czasu i w życiu nie spotkałam tak oddanej i mądrej osoby. U jej koleżanki robię depilację pastą cukrową i tak do niej trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jeśli chodzi o dobre kosmetyczki w Krakowie to ja lubię Yasumi przy ulicy Bonarka (nie mylić z galerią) super kadra, bogata oferta zabiegów, a co też istotne nie ma problemu z terminami, przynajmniej na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocnonoc
a dla mnie bardzo dobrym miejscem, gdzie się można poddać zbiegom upiększającym i relaksującym jest Vanilla Spa na Salwatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciorka
poczytałam ostatnio troche o tym na forach i poszłam do kliniki urody Laime i dobrze, że sie tam jednak wybrałam bo sie okazalo, że na oczyszczanie twarzy nie ma szans, pani mi zrobila jakis delikatny zabieg żebym się lepiej poczuła z moją twarzą, ale wyslała mnie odrazu do dermatologa, okazało sie ze wczesniej jak bylam w innym salonie (nie będe podawala nazwy, chociaż kusi...) to kosmetyczka nie zauwazyła że mam juz objawy jakiegoś dziwnego trądziku na skórze, teraz mam go juz wszędzie i jestem już zapisana do lekarza, polecam najpierw iść sie upewnić czy nie macie czegoś gorszego na twarzy, ehhh szkoda, że mnie Bog nie obdarzył idelana cera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulinka99
Jest sens iść na oczyszczanie do kosmetyczki? Nie lepiej robić sobie taki zabieg w domu? Ja regularnie stosuję tonik na bazie wody morskiej hb i żadnych zabiegów nie potrzebuję. Z resztą- byłam kiedyś na takim zabiegu i efekty były znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaa1900000
Ja chodzę regularnie do Black Pearl na przeciwko Galerii Krakowskiej, mają na prawdę dobrą jakość usług i bardzo przystępne ceny. No i lokalizacja świetna, więc nie ma problemu z dojazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa T.

Ja chodzę od dłuższego czasu na oczyszczanie z kwasami do salonu Odrodzenie, zawsze jestem mega zadowolona, obie Panie które tam są świetnie znają się na rzeczy, i bardzo profesjonalnie podchodzą do problemu z jakim się przychodzi. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Oczyszczanie twarzy tylko w salonie odrodzenie ul. Pomorska. W wielu miejscach byłam, i nigdzie nie miałam tak dokładnie oczyszczonej twarzy jak u Pani Edyty z tego salonu. I przede wszystkim efekt długo się utrzymuje. Bardzo bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Robiłam ostatnio oczyszczanie z kwasami przy mojej bardzo trądzikowej skórze i jestem niesamowicie zadowolona. Po tygodniu od zabiegu już zobaczyłam dużą różnicę. Teraz zrobie kilka zabiegów z samym kwasem i już powinno byc dobrze. 

Zabieg robiłam w gabinecie Odrodzenie w Krakowie na ul. Pomorskiej. Bardzo polecam, ja jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularnie chodze na oczyszczanie twarzy. Warto jest dopasować możliwośc do pory roku. Bo jednak oczyszczanie za pomocą kwasów dobrze jest robić kiedy na dworze nie ma słońca. Raczej odradzam również manualne oczyszczanie twarzy bo nie każdemu słuzy ( mi osobiscie pogarszało stan cery). 

W Krakowie polecam zapisanie się na wodorowe oczyszczanie twarzy do Instytutu Bielenda:

https://instytut.bielenda.pl/oferta/kosmetologia-pielegnacja-twarzy-i-ciala/wodorowe-oczyszczanie-skory-twarzy/

Wykonuję od jakiegos czasu. Daje świetny efekt, jest delikatne. Oraz nie powoduje fotowrazliwości. Tak wiec mozna wykonywac również w tych słonecznych miesiacach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam udać się na oczyszczalnie wodorowe 🙂 efekty są naprawdę świetne. Zabiegi wykonuje w Krakowie w Derma MED 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×