Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JabłkoAdama

Szukam wysokiej kobiecej dziewczyny, najlepiej z Warszawy...

Polecane posty

Gość JabłkoAdama

cześć czy są wśród was wysokie dziewczyny? ja sam mam 182 wzrostu 26 latek i ostatnio mam ochotę poznać dziewczynę tak coś ok 178 .... żeby nie musieć się ciągle gapić w dół:) wiem że są obcasy itp ale cenię naturalność czytam fora gdzie wysokie dziewczyny skarżą się że są same..ale jakoś na ulicy ich mało:( ...może tutaj są?... pozdrawiam wszystkie dziewczyny, te młodsze i te starsze hottouch@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to drań....
o...juz ja ci dam ....😠!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałeś że
nie jestes już taki młody, uważaj bo nie dasz rady takiej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JabłkoAdama
Wkładam....181 jak najbardziej może być:) Jesteś z wawki? Wysoka kobieto dziei temu będziemy sobie w tańcu patrzyć w oczy. a co do wieku to wyglądam dobrze i nie mam nałogów ( może poza czekoladą:)) więc dlatego nie powinno być reklamacji :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie jestem z Wawy... w sumie dzięki Bogu,bo nie lubię tego miasta :D Twoim nałogiem jest czekolada hmmmm.... czy w związku z tym jesteś takim misiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JabłkoAdama
Misiem? W sensie wagi to nie, nie choduję mięśnia piwnego:) ale w sensie zachowania jak najbardziej he he a skąd jesteś ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
182 cm wzrostu to nie aż tak dużo na faceta :P żeby aż go szyja od spoglądania \"w dół\" bolała... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, brawo podszywacze:P a czy ja mówię że to strasznie dużo? ale też i niemało. poza tym drągale szybciej kitują na serce, nie żebym coś do nich miał ale to medyczny fakt:P a dla Ciebie Blondi też pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię mięsnie piwne :) Jestem z pieknej stolicy Warmii i Mazur :P Blondi wiesz co, niby na faceta to jest mało,ale w sumie jakoś zauważyłam ze w ogole teraz faceci są coraz nizsi,za to coraz więcej widzę wysokich dziewczyn... w wakacje byłam w Sopocie.... nigdy nie wiedziałam w jednym miejscu tyle ślicznych i wysokich lasek..co druga wygladała jak modelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja tam lubię sporą różnicę wzrostu między mną a facetem ;) I prawda, ze jakoś nam mężczyźni skarleli ;) no ale ja mam wzrost w sam raz jak dla mnie :D Moja przyjaciółka zawsze miała problem ona 181 cm wzrostu a przyczepiali się do niej tacy około 170, ja mam o wiele mniej niż ona a czepiali się tacy ok. 190 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z moimi 176 centymetrami, ale tylko po to żeby narobić Ci smaka, bo Wawa to nie moje rejony :P Pozdrowienia ze stolicy Dolnego Śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tak natura sobie życzy. faceci co mają 190 dywersyfikują geny więc wolą niższe. tacy jak ja wolą dziewczyny od 176-181,2 by zwiększyć szanse potomstwa na kopię swego wzrostu i luz w sopocie w te wakacje nie byłem a co do mięśni piwnych to wolę być wysportowany i szczupły bo raz że mogę jeść co chcę i nosić każdy garnitur a dwa- że potem z tych misiów wyrastają takie grubasy że nic tylko dac ich do reklamy kotletów. nadmienię dla sprawiedliwości że dla mnie kobieta nie musi być wieszakiem dzięki za smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .lorelei.
eee tam, misie są słodkie :)ale takie od 29 latek w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,30.... w sumie nie dyskryminuję za wiek ale od razu mówię że nie mam zamiaru rozbijać małżeństw:P,,,, facet to nie świnia, chrunk:P jak wysokie te obcasy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguły są:)...ale wyjątki są podobno bardziej namiętne... jakiś czas poznałem w klubie 30 latkę. super tyle że miała 2 letnią córeczkę a jej przyjaciółka pierwsze co zapytała to czy się z nią ożenię...;) więc tyle na temat stereotypów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedan
A ja mam 178,5 wzrostu i 25 latek. Nadam się do oceny. Z której strony szeregu mogę stanąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tyz moge
179 cm, 23 lata.... to miło że mężczyznom podobają się też wysokie kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tyz moge
hehehe nie wiem jak dziewczyny ale ja to się urodziłam w szpitalu :P na wschodzie Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×