Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka paolcia

W Londynie to sa dopiero ciuszki!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Bullshit
Wcale nie sa takie extra te ciuszki. Pisze z doswiadczenia, bo sama mieszkam w Londynie i wiem. Wies tanczy i spiewa:) jak dla mnie to szajs totalny. Wyszukane jakies, cienkie poszarpane materialy, jarmarczne kolory, a buty to juz w ogole paskudzctwa. Znam sie na modzie, zawsze podazalam za moda, ale w Londynie wiekszosc ciuszkow jest dla VIP-ow, nie dla normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka paolcia
Oczywiście każdy ma swój gust, jednemu moga sie podobać innemu nie... a może po prostu w nieodpowiednich miejscach szukałaś, w Polsce na bazarach też nie ma rewelacji..... Jeśli chodzi o materiały to nie mów że są beznadziejne bo to także zależy od firmy.. wiadomo bluzka za 5 funtów nigdy nie bedzie wykonana z dobrego materiału.. no chyba że kupiona w markowym sklepie po promocji :) a nie rozumiem stwierdzenia że "w Londynie wiekszosc ciuszkow jest dla VIP-ow, nie dla normalnych ludzi." ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie ejstem zawiedziona, kupilam sobie w londynie welurowy dres i rozciagnal sie po pierwszym praniu, a na polskie kosztowal prawie 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, są niektóre fajne, ale większość pożal się boże, nie wyszłabym nawet na wieś w niektórych. Ale niektóre są boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×