Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojony 1984

dziewczyny jak reagujecie jak wasz partner powie wam prawde

Polecane posty

Gość zaniepokojony 1984

dziewczyny jak reagujecie jak wasz partner powie wam prawde np ze "te wlosy nie pasuja do ciebie" "albo przytylas 10 kg ,schudnij!" gniewacie sie? obrazacie?? ja zawsze mowia prawde jednak moja dziewczyna na takie zwracanie uwagi reaguje placzem i przestaje sie odzywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuc go czym predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony 1984
jestem facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
gdybyś powiedział mi, że przytyłam 10 kg nie płakałabym, ale z Tobą byłoby źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna zołnierza
biedna ta twoja dziewczyna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugiugigi
sam sobie odpowiedz na to pytanie tzn jak ty byś reagował gdyby osoba, na której opinii ci zależy, zwracała ci krytyczne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz to delikatnie i daj na fryzjera albo wspieraj ja w diecie a zdziałasz cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
nie dziwię się że płacze :-0 a ty kim jesteś do cholery chłopaczku żeby zwracać jej takie uwagi????co ty sobie wyobrażasz??? powinieneś ją akceptować i kochać taką jaka jest a nie stresowac dziewczynę fałdką na brzuchu... jak ci sie coś nie podoba to z nią zerwij...zrobisz jej tylko przysługę i dziewczyna znajdzie sobie normalnego faceta! kretyn z ciebie naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze robisz
trzeba mowic prawde! A wy sie tak nie oburzajcie. Ma chlopak klamac? Skoro dziewczyna przytyla, to niech schudnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony 1984
dokladnie, trzeba mowic prawde bo dziewczyna ktora bralem byla ladna i seksowna a byc z kims kto mi nie odpowiada wizualnie i doprowadzil sie do takiego nie ciekawego stanu tez nie jest dobre...zauwazylem jedna rzecz ze jak dziewcyzna zlapie juz chlopaka to przestaje juz tak o siebie dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauwazyłam, że jak facet złapie kobietkę to przestaje dbać o siebie. Mój tak gadał o tym jak lubi czystość, zadbane kobiety. A po 3 latach wychodzi, że sam zęby myje okazjonalnie, prysznic raz na 2 dni, slipki te same 2 dni, nie dba o stopy i paznokcie. Ja dbam o siebie tak jak 1 dnia gdy się poznaliśmy jeśli nie bardziej i co? Zero docenienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanserrrr
trzeba wytykac kobietom bledy w ich postepowani bo zle dzialanie utwierdzi je w przekonaniu co do slusznosci swojego postepowaniaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
gościu,bądż delikatny.wiesz jakie to przykre dla Kobity slyszec jakies krytyczne uwagi co do wygladu od faceta??a co dopiero własnego!!!ktory powinien uwazac ja za ideal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
moze ona i tak zle sie czuje wszedzie widzac na plakatach piekne kobity w porowna niu z ktorymi kazda wypada blado..... i myslisz ze nie widzi ze tyje?i ja to nie martwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
no moze nie ideal;) ale dla ciebie ona powinna byc najpiekniejsza,bo kochasz(?) ja nie za to jak wyglada.chyba,ze jestes az tak plytki.a jak cos mowisz,bo wiadomo,ze chcesz by byla coraz piekniejsza to rob to taktownie,zapewniajac,ze jest piekna,itdtylko..... czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sam sobie odpowiedz na to pytanie tzn jak ty byś reagował gdyby osoba, na której opinii ci zależy, zwracała ci krytyczne uwagi\" A kobiety nas nie krytykują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Mam nadzieje ze kiedys ona ci tez powie prawde jaki to kiepski w lozku jestes i jak twoja palka jest mala. Chyba sie nie obrazisz. Moze ci powie ze twoj kolega tez jest lepszy w te klocki niz ty a tak wogole to jest z toba z litosci bo masz smieszny ryj i smierdzisz moczem. Tylko sie nie przejmuj bo ona prawde mowi................. Ladnie jebniety jestes fajfuclu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
facior,dobry tekst,czujesz klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi mowi, ze nie mam sie odchudzac, ale na jakis areobik powinnam zaczac chodzic :/ i k***** najgorsze jest to ze ma racje i nie mam byc na co zla a mi sie takkk nie chce :/ poza tym dla poprzedniego bylam idealem i jestem nieprzyzwyczajona do takich rzeczy mimo wszystko mysle, ze szczerosc jest najwazniejsza, musicie sie dobrze razem czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy....
autor topicu ma na imie kamil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JEDNAK 1
JESTES BARDZO NIEDYSKRETNY.jAK SIĘ MA DZIEWCZYNĘ TO SIĘ JA AKCEPTUJE TAKĄ JAKĄ JEST,NAWET Z NADWAGĄ Mogłeś np.zaproponować wspólny wypad na siłownie lub na rowerki.Zapewniam,że nie byłoby fochów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyyx
"JESTES BARDZO NIEDYSKRETNY.jAK SIĘ MA DZIEWCZYNĘ TO SIĘ JA AKCEPTUJE TAKĄ JAKĄ JEST,NAWET Z NADWAGĄ" To chyba najgorsze co moze byc - BIERNOŚĆ i niezauważanie problemu. Poza tym, to dziewczynie powinno ZALEŻEC na tym, zeby byc dla swojego wybranka CIĄGLE atrakcyjną osobą i powinna o siebie dbac tak samo, jak na poczatku znajomosci. Oczywiscie to tyczy sie obu stron zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belekre
dajcie spokoj skoro widzily galy co braly,to jak partner przytyje 10 kilo albo z prostych wlosow zrobi kedziory to juz nie jest to co bral,i wiadomo ze to trudniej zaakceptowac...a wy zaraz autora zwyzywaliscie...zalezy jescze jak dlugo trwa zwiazek bo jak ktos po kilku latach przestaje dbac o siebie to pozal sie boze pewnie za 10 lat nie bedzie mu sie chcialo nawet zebow umyc..bo po co sie starac..akceptuj mnie takim jakim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyyx
Chociaz przyznaje, ze lepiej to powiedziec jakos sugerujac problem, a nie prosto w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belekre
tak mozna w zarcie albo bardziej oglednie ale nie po chamsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie pieprzonymi
hipokrytkami. Ile razy czytalem/slyszalem, jak kobety narzekaja na swoich mezow, ktorzy maja "miesien piwny". Wiec o co wam chodzi? Jakie narzekanie? Kochacie go, to nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JEDNAK 1
ale czy wy zakochujecie sie w wyglądzie czy w człowieku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JEDNAK 1
widziały gały co brały.A jak to się ma do tego,że i owszem piękna kobieta bez nadwagi,no ale po urodzeniu dziecka przybyło z 10 a nawet wie cej.COOO teraz w dupe kopnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×