Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amebed

do facetow czy potraficie mi to wytlumaczyc?

Polecane posty

dlaczego facet nie moze uwolnic sie od swojej bylej? mowi ze juz nie chce z nia byc i juz jej nie kocha ale ona ciagle dzwoni sprawdza go i prosi by wrocil a on jej sie tlumaczy i nie potrafi konkretnie powiedziec jej by dala sobie spokoj? potraficie to wyjasnic? to jest moj kolega i nie rozumiem tego ze nie chce powiedziec jej konkretnie by dala sobie spokoj. wiecie o co w tym chodzi/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce jej ranić za mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Oczywiscie , nie chce jej obrazic ani nachalnie pozbyc bo to jest eks i ona zawsze musi byc w rezerwie. A co jak jemu nie wyjdzie z inna albo bedzie sam przez dluzszy czas ???? Wtedy zadzwoni do eks a ona go pocieszy na rozne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... może się nie wtrącaj w cudze sprawy na przykład, czy coś? Co Cię to obchodzi? Nie kocha jej już, jakieś tam uczucia wygasły, ale nadal się czuje do niej przywiązny jakoś tam i nie radzi sobie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myslalam ale czasami jedzie po niej ostro dodam ze rozstali sie bo ona ciagle byla zazdrosna o kazda dziewczyne jaka pojawila sie w jego salonie jest tatuazysta i zakazala mu tatuowac kobiety. tojest chore i powinien dawno to skonczyc ale on nadal ze wszystkiego jej sie tlumaczy czy tojest juz przyzwyczajenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to już jest jak ludzie się nie potrafią rozstac w dojrzały sposób. Bywa.... mam kumpla, który pobił chłopaka byłej dziewczyny. Sam z nią z resztą zerwał :D Ludzie zachowują się idiotycznie i trzeba sie z tym pogodzić, a nie analizaować każde durne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wtracam sie w jego sprawy ale to on do mnie dzwoni i mowi mi co sie dzieje i prosi o rade a ja nie wiem co mam mu powiedziec chciala bym mu pomuc ale nie potrafie wiec prosze o meska rade. nie jestem malolata i nie jest to podpucha poprostu chce znac wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic... chyba po prostu nic. Najwyżej powiedziałbym mu, że się zachowuje jak idiota i tyle, co miałbym niby zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja mu tego nie powiem bo zazwyczaj faceci maja inne do tego podejscie i innaczej miedzy soba gadaja a mi chyba nie wypada tak tego zkwitowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest w zasadzie taka, ze dopóki ten Twój koleś sobie nie znajdzie kogoś nowego to tak sie będzie zachwował. Taki typ...co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jest najleprze ze wlasnie znalazl sobie dziewczyne ale niestety ona musi sie dostosowac czasowo do niego bo jego byla wpada do salonu kiedy chce i lepiej by sie nie spotkaly dla mnie jest to idiotyzm moze on jest uzalezniony czyms od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×