Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paluch

Zagadka

Polecane posty

Gość to na pewno tchórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirówka na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meleczka00
Kolejna zagadka? A na literę "j" ??? Też ssak leśny zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaa
to ja Wam zadam malo erotyczna zagadke Pewnej kobiecie umarla matka. Gdy poszla zalamana na pogrzeb spotkala tam niezmiernie przystojnego faceta, w ktorym zakochala sie od pierwszego wejrzenia, nie wiedziala kto to. Potem bardzo zalowalam, ze nie wziela od niego numeru telefonu i ze pewnie juz nigdy go nie zobaczy. Pare miesiecy pozniej zabila wlasna siostre. Pytanie: Jaki byl powod zabicia siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaa
Nie zgadlas Miauczydelko:) KTo zgadnie odpowiedz wg amerykanskiego psychologa ma sklonnosci do bycia psychopatycznym morderca....:D KTo nie zgadnie, nigdy by nie zabil czlowieka z premedytacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała, miała nadzieje zobaczyć ponownie nieznajomego. Tak wiem mogę być potencjalnym mordercą psychopatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniadanko
zabiła bo uświadomiła sobie że nigdy nie spotka tego faceta a siostra była pod reką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaa
hehehe, szybko poszlo, a szkoda, bo ciekawa bylam ile osob naprawde zgadnie, a nie zna odpowiedz, gdyz zwyczajnie ja juz slyszalo: Ja nie zgadlam, w ogole taka trywialna odpowiedz nie przyszla mi do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga m
Powód zabicia siostry był taki, że chciała jeszcze raz spotkać tego faceta, którego widziała na pogrzebie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaa
No coz, nie wszyscy zgaduja poprawnie, brawa dla Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniadanko
a wiem... Bo może na pogrzeb siostry też by przyszedł ten facet :) Tu jest potrzebna logika a nie skłonności mordercy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że nie bardzo wieżę w tego psychopatycznego mordercę. słysząc to pierwszy raz na logikę odpowiedziałem, że konieczny był kolejny pogrzeb. chiba nie potrafiłbym nikogo zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×