Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie pliska

kobietki zadowolone zw swoich facetow i szczesliwe z nimi -gdzie ich poznalyscie

Polecane posty

Gość odpowiedzcie pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ty poznasz kogoś w tym samym miejscu, co bedzie gwarantem szczęścia , tak? Gratuluję inteligencji, jest zabójcza i ostra jak brzytwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baardzo szczesliwa ze swoim,poznalismy sie w liceum..pod koniec 1 kl zaczelismy ze soba byc i tertaz razem na studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie pliska prawdziwa
machos! - po czym wnosisz? ja tak nie powiedzialam! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju odczepcie sie od niej..ma dziewczyna nadzieje,ze moze ona spotka tego jedynego..na tym forum niestety juz brak czasem nadzieji jak sie czyta o tych zdradach itd...po co zabierac komus nadzieje...kazdy przypadek jest inny i ja z checia poczytam gdzie sie ludzie złączyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie rzadko doceniają to co się dla nich robi :D Mój altruizm się już do tego przyzwyczaił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie pliska prawdziwa
machos, ale twoja uwaga co do mojej inteligencji byla zlosliwa i bezpodstawna. a to swiadczy tylko o tobie, bardzo zle. nie chce rozmawiac juz z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc123
w więzieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie szukam
na dworcu PKS :P ale tego dworca juz nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
to też ciekawi gdzie się ludzie poznają. I czy to ze mnie ciekawi znaczy ze będę go szukać w tym smaym co Wy? Na dworcu na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wthert
spotkaliśmy się na imprezie na kilkanaście osób, nie rozmawialiśmy ze sobą bo nie było okazji ale po imprezie wciąż pamiętałam jego fascynujące oczy i rodzaj tajemniczości, przez znajomych uzyskałam jego nr telefonu bo nadarzył się pretekst żeby się do niego odezwać, mieszkał bardzo blisko mnie więc zaproponowałam mu piwo, spotkaliśmy się, było fajnie, potem byłam z kumpelami na jakiejś imprezie i zadzwoniłam do niego żeby wpadł i pojawił się, przeimprezowaliśmy w pubie a potem na dyskotece pół nocy i jakoś tak się dalej potoczyło...; innymi słowy, ja go wyłowiłam z tłumu i ja go poderwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się poznaliśmy na czacie :) Jesteśmy ze sobą ponad 2 lata i niedawno się zaręczyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×