Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula_la

Czy w pochmurne wieczory mogę nakładać już kozaki?

Polecane posty

Gość Ula_la

Bo np. teraz w moim mieście pada deszcz, jest chłodno, a mam kozaki które ani nie są ocieplane, ani nie jest w nich gorąco - w sumie już lada dzień październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula_la
Nie białe - a czarne ! i na płaskiej podeszfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna zakladac
w koncu mamy juz jesien,tylko nie zakladaj bialych lub wsciekle rozowych:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie juz
nudne z tymi docinkami na temat białych/rózowych kozaczków. Dla mnie juz obciachem jest zartować z białych kozaczków bo to juz przestarzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula_la
Ostatnio założyłam w taki pochmurny wieczór to ludzie sie gapili na mnie :O spokojnie... noszę czarne (troche wyszczuplają) do spódnicy z jeansu do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noś ze skórzaną mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio w centrum handlowym
rozwalila mnie jedna panna, miala czarne rajstopy i kozaki, a do nich jakas kiczowata kiecke, nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie ludzie wokol w sandalkach i krotkich rekawkach ona wygladala jak przyglup :D trzeba troche rozsadku, upal, a ona pomyka w kozakach...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaaaaa muszka
ostatnią rzeczą dla mnie , przy ubieraniu jest staranie dopasowania sie do tłumu. Mam to gdzies co onni powiedzą., jezeli ja w czyms dobrze sie czuje, to w to sie ubieram, a ze rozne ograniczone jednostki ewentualnie patrzą się na mnie , mam głeboko w tylnej części ciała. Mentalnosc małomiasteczkowych dziewuszek co to tylko patrza, zeby sie nie wychylic i nie narazic na obmowe śmieszy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwalam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ale nie wystarczy sledzic
Glamour i Avanti, gdzie pisza,ze modne beda kozaki takie i takie na to przyjdzie pora, ale w takim stroju przy 25stopniach na zewnatrz nie daje sobie swiadectwa normalnosci i hmmm... wyczucia smaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
q matko..............czy wy nigdy nie widziałyscie jesiennych kozaków ? są kozaki na zimę i kozaki na wiosnę/jesień na całym świecie nosi się kozaczki nawet do zwiewnych sukienek ale to są cienkie kozaczki zajrzyjcie czasem do normalnego sklepu i poszukajcie porządnych butów dla tych które mi wyskoczą z pocącymi nogami dodam od razu , że........mówię o butach z prawdziwej skóry o zdrowych zadbananych stopach ale osób którym pocą się nawet w japonkach polecam wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×