Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Alkoholizm...

Polecane posty

[17.08] 12:32 Marakuja Czy ktoś spotkał się z osobą która dała sobie radę z tym nałogiem? [17.08] 12:32 nicpońka www.hyperreal.info tam ci pomogą [28.09] 21:10 fasolka1 (mewa1969@interia.pl) jak do tej pory to nie było na mojej drodze osoby która poradziła sobie sama,a jeśli już to na bardzo krotko. [28.09] 21:15 mała89 w sumie alkoholizm jestchorobą.trzeba ją leczyć. Bez względu na zaawansowanie jej trzeba zasięgnąć pomocy,ale nie np.jednorazowy meeting,tylko stale chodzić na grupy wsparcia.Samemu , np.pod wpływem wyłącznie rodziny ciężko jest z tego wyjść. Tu potrzebna jest silna wola, i oczywiście myśl,ze chcesz z tego wyjść ze względu na siebie,a nie innych. [28.09] 21:16 mała89 dodam jeszcze ,ze ktoś bardzo mi bliski wyszedł z tego po wielu latach. i podziwiam go za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowane pazuryja
Ja przeżyłam ten koszmar niecały miesiąc temu..bywa i tak ale osoba mi bliska się podniosła z moim wsparciem i nie potrzba było żadnych mitingów..ludzie ktorzy mi pomagali między innymi pani psycholog do której się wtydziłam pójść..(zaznaczam twarda ze mnie sztuka)i ludzie ze stron o alkoholiźmie stwierdzili że t na krótko i znów zacznie a ja wierze że nie, ma bardzo silną wolę i wiem że sobie poradzi oczywiście z moim wsparciem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×