Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina1991199911991
ona na pewno nie byloby tak rozowo jak mowisz. u mnie to pewnie wygladaloby jeszcze gorzej niz teraz. u Ciebie pewnie tez. no ale pomarzyc o nowej skorze mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pomarzyc mozna... a wiadomo,ze po tym zostaja slady i blizny - mniej lub bardzej widoczne nie wierze, ze masz twarz gorsza niz po oparzeniu 3 stopnia !!! wtedy bys od dawna lezala w szpitalu.... takie operacje stosuje sie tylko po to by czlowiek odzyskal wyglad czlowieka...to naprawde nie jest tak,ze tego nie widac ja to kiedys widzialam z bliska u kolezanki po ciezkim wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to mnie wkurzyłyście! nie wiesz co mówisz myśląc ze twoj tradzik jest gorszy od poparzenia!! mój ukochany jak był malutki wylał na siebie wrzatek i 30 % ciała ma poparzpoone i jak ja się użalam nad moimi pryszczami to on mi zawsze mowi ze nie chciałabym mieć takiego ciała poparzonego. skóra się juz mu nigdy nie zregeneruje, a operacja kosztuje za dużo ijest dość ryzykowna. więc się lepiej zastanów co mówisz, zanim chlapniesz coś głupiego!! tradzik to gówno w porównaniu z cierpieniem i wyglądem jaki się ma po oparzeniu! bardzo niedojrzałe podejście, wręcz gówniarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1991199911991
bravia nie irytuj sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Fakt oparzenie ro niezle gowno. Za kota tez wrzatkiem oblalem sobie lewa reke, mala blizna jest jeszcze po dzis dzien. Te 30 % ciala to krotko mowiac przejebane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie byc spokojna...ale fakt, ze ludzie maja 100 razy gorsze problemy ze skora. mnie nauczyl tego moj byly facet...zmagajacy sie od lat z luszczyca to dopiero jest problem i jest to jak do tej pory nieuleczalne tak wiec dziewczyny...troche dystansu do siebie :) skoro lekarka zapisala tylko duac to nie moze byc az tak zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie irytuję, ale wk** mnie takie coś, bo nie wiecie co to znaczy być poparzonym, a gadaci jakie to by było lepsze od zasranego Waszego tradziku. nie życze Wam zebyście choć 3 % ciała miały poparzone.. już nie mówiąc o 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA ale tutaj nikt nie pisal ze treadzik jest gorszy, Quleczka tylko napisala iz jej twarz napewno nie wyglada gorzej NIŻ oparzenie 3 stopnia. Wiec twoja zlosc jest niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1991199911991
tak mowisz jakbys nigdy tego nie miala. to jest zajebiscie uciazliwe. poparzenie oczywiscie jest straszne ale rozlegly tradzik tez do przyjemnosci nie nalezy. czy ja mowie ze poparzenie to nic?? nie! to straszne ale tradzik tez jest okropny. z reszta tu jest takie gdybanie. myslisz ze ja czy ktokolwiek inny z tego topicu zrobi sobie przeszczep skory?? ta zaraz poleci... do sklepu po bulki i z powrotem. z reszta kazdy widzi w danej chwili swoj problem. nigdy sie nie poparzylam i nie wiem co to znaczy. ale wiem co to znaczy wstydzic sie pokazac wlasna twarz ze wzgledu na tro co sie na niej znajduje. w chwili gdy rozpaczam nad wlasnym wygladem nie mysle ze ktos sie poparzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie przeczytaj ostatni post na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
A to ta wypowiedz musialem przeoczyc, ale powiec mi czemu sie zwracasz do ogolu a nie konkretnej osoby? Odpowiedzialnosc zbiorowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Tobie to przejdzie i mi też, a mojemu lubemu już nie, i my sobie możemy na plazy twarz przykryć ręcznikiem, a on co? ma siedzieć w koszulce wiecznie i w spodniach? ja nie mowie, że macie przestać sie nad sobą użalac, bo tradzik jest uciązliwy, ale takie gadanie, że tradzikjest gorszy od poparfzenia wyprowadza mnie z równowagi jak widaćz przyczyn osobistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1991199911991
no ona 20 przesadzila z tym ze ma niby gorzej niz po poparzeniu. ale przeciez czesto ktos cos wyolbrzymia kiedy jest zalamany. ja czasami mysle ze lepiej bym bez glowy wygladala ale to przeciez pieprzenie trzy po trzy. takich rzeczy sie nie bieze na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn bo sie miedzi dziewczynami taka dyskusja zrodziła.. ehh ja sie nie bedę tłumaczyć z emocji. uważam tylko, że nie można stawiać się zawsze na pierwszym miejscu i nie widzieć nic poza pryszczem na swoim nosie. przeciez ja tez mam tradzik więc nie stoje po drugiej stronie barykady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Twoj luby BRAVIA nie jest jednym z takim problememinni ludzie maja nawet zdeformowana twarz a sie pokazuja. Powiec szczerze ze jak bys nie byla z nim blisko bys miala głeboko to ze jest poparzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA jaka dyskusja czy dziewczyny zaczely potwierdzac zdanie onej? One je kwestionowaly jak bys nie zauwazyla. No wiec pretensje mozesz miec tylko do 1 osoby a nie do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze on nie jest jedyny i przecież nie mówie tu jaki on biedny i wogole, mowie tylko, że ..ona.. by nie chciała byc poparzona i żeby zobaczyła, ze naprawde gorzej jest byc poparzonym niż z tradzikiem. a nie wiem jak blisko bym z nim była, bo przecież kocham go za to jaka jest osoba a nie jak wygląda. a poza tym on się normalnie rozbiera na plazy albo gdziekolwiek jakd rzeką itp i zawsze stawiam go za wzór, że tzreba mieć dystans do tego jak wygladamy, inaczej bysmy wszyscy zwariowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn ok, wiec zmieniam treśc mojego .. jakby to nazwać... ataku, nie Wy tylko ona. lepiej? a Ty się blondyn tak nie buntuj przeciwko mnie :) bo Ci wiecej nie powiem jaka masz koszule zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No z poprzednich wypowiedzi wynikalo ze jest On jakoms straszna ofiara wstydzi sie pokazac publicznie itp. a tutaj sie okazuje ze to Ty troszke to wyolbrzymilas widac chlopak sie juz do tego przyzwyczail i nie zwraca na to uwagi. Ty sie chyba o to bardziej martwisz niz on sam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA o niebo lepiej :) A ja juz bede potulny bo stylistka mi sie przyda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dałam takiego obrazu tylko chciałam sie dowiedziec czy on powinien całę zycie spedzic w koszulce i w spodniach. bo my sobie twarz mozemy zakryć jak sie opalamy, w tym sensie to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ok ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak...twarz moge sobe zakryc jak sie opalam, gorzej ze ja mam tradzik od pepka w gore ;) bravia...tylko podreslam, ze nie mowie ze to jest podobne do poparzenia ciala, wiec prosze spokojnie :) wiesz, mnie kontakt z osoba chora na luszczyce nauczyl, ze nie nalezy sie takimi rzeczami przejmowac ja zakochalam sie z facecie, ktory mial cala glowe czerwona i w luskach, a pozniej rowniez niektore czesci ciala...wiec mysle, ze i mnie z moim tradzikiem czy bez ktos kiedys pokocha :) tradzik to naprawde nie koniec swiata...choc tak sie nam czasem wydaje jak mamy dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wiesz jak to jest, akceptujemy to ze ktoś jest inny wiec dlaczego tak trudno jest nam zaakceptowac samych siebie. ja u mojego ukochanego nawet juz nie widze tych blizn, chociaz pokrywaja tak duzo ciala. hehe zawsze sobie z nim zartuje, ze to co ma byc u mezczyzny sprawne to ma w jak najlepszym porzadku wiec niech sie nie martwi :) on mi mowi, ze ja tez :) hehe swintuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mi u innych nie przeszkadzaja blizny, krosty czy inne defekty ale u siebie ich nigdy nie zaakceptuje. i mam wrazenie ze wszyscy patrzac na mnie widza tylko pryszcze na mojej twarzy. i przebarwienia po nich. tych przebarwien tez mam od cholery. ciekawe jak ten no scar na mnie podziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuj cudow...zaden krem nie zlikwiduje blizn i duzych przebarwien to moze zrobic peeling na przyklad (taki robiony przez lekarza)...ale tez nie zawsze raz wystarczy, a poza tym by mial sens to w wiekszosci przypadkow nalezy najpierw tradzik wyleczyc wyjatkiem o ile sie orientuje jest cos co sie zwie peelingiem migdalowym... http://www.bio-med.pl/migdalowy_peel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...my akceptujemy u innych, a u siebie jakos nie mozemy ;) powiem tak...moja kuzynka z niemal porcelanowa cera tez uwaza, ze ma brzydka cere \"bo te zaskorniki na nosie to w ogole, ech\" !!! dopiero jak na mnie spojrzy to dociera do niej jakie bzdury gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hmmm to ja juz prawie tradzika wcale, wysoki, mily i co zadnej nie ma :( Gdzie tu sprawiedliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blizn nie mam. mam bordowe plamki na skorze. na policzkach juz pryszczy nie mam w sumie tylko te przebarwienia... u mnie zaden lekarz nie wykonuje peelingu migdalowego. a jak bylam u kosmetyczki to powiedziala ze tego nie robi. na razie stosuje jeszcze acne-derm ale jakos nie pomaga. chyba za krotko go stosuje. no ale przeciez jeden nie wyklucza drugiego. moge stosowac i no-scar i acne derm. z reszta jak czytalam topic na temat no-scar to dziewczyny i pryszcze tym smarowaly i podobno szybciej sie goily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acnederm dziala na przebarwienia dopiero po paru miesiacach stosowania...podobnie zreszta jak na tradzik ja na pierwsze rezultaty czekalam ponad miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×