Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
ojej jaki ty biedny a ten sarkazm w twoim glosie jest smieszny. nie potrafie dokladnie wytlumaczyc mechanizmu dzialania glodowki ale wiem ze nie jest on taki prosty.jak jestesmy na glodowce nie wprowadzamy wraz z pokarmem nic skodliwego,, zadnych kosnserwantow ani nic w tym stylu. nie wiem czy wiesz(pewnie nie wiesz) ale przez skore rowniez wydalamy zanieczyszczenia z organizmu. w naszym jelicie jest pelno zlogow ktore nasz organizm nie jest w stanie wydalic bo ciagle dajemy mu nowe pozywienie i ciagle cos tam zalega. jak myslisz dlaczego przy tradziku tak wazne jest wyproznianie sie? ja mysle ze wlasnie dlatego. kiedy pozbedziemy sie zanieczyszczen z organizmu to on nie bedzie mial czego nam wywalac p[rzez skore. w czasie glodowki organizm spala to co nagromadzilismy w nim wraz z pokarmem. odpoczywa sobie watroba zoladek itp. w sumieglupio napisalam ze chce sie wziasc za glodowke z biegu. na razie musze sie do tego przygotowac. na pewno od jutra nie zaczne glodowki. jak juz mowilam na tym etapie nie jestem w stanie Ci wszystkiego dokladnie wytlumaczyc bo sama jestem w tym temacie jestem zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
przepraszam Cie. nie chcialam byc niemila ale musisz zrozumiec ze medycyna konwecjonalna nie dla wszystkich jest dobrym rozwiazaniem. znaczy wlasciwie nie musisz ale ja chcialam Ci to uswiadomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Głosie jakos nie bardzo, raczej w tekscie. Wytknelas mi moja nie wiedze, a sama nic nie wiesz o glodówce mimo caly czas sadzisz ze ona pomoze. Pomysl poglodzisz sie przez 4 dni, przez nastepne 3 dni bedziesz wprowadzala do organizmu toksyny wiec to troszke bledne kolo nie? Bez pokarmow i tak zyc sie nie da. pardziej rozsadna jest dieta poniewaz przyjmujesz pokarmy czaly czas tylko w okreslonych ilosciach i okreslony typ pokarmu. Wtedy moze organizm oczyscisz, bo co Ci da ze przez 4 dni bedziesz sie oczyszczac jak nastepnego dnia znowu sobie zawalisz 'swinstwem' organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Medycyna konwencjonalna moze i skutkuje, ale glodówka to juz glupota a nie srodek medycyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a kto powiedzial ze 4 dni? glodowka tygodniowa jest wprowadzeniem. prawdziwa glodowka to ta ktora to trwa 30 dni conajmniej. jest ona na pewno trudna do zrealizowania ale na pewno moglaby dac zadowalajace efekty. nie mam za soba doswiadczenia w dziedzinie medycyny naturalnej ale mozliwe ze je zdobede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
i za taka glodowke szybko sie nie zabiore bo nie jestem gotowa. na razie bede na diecie niskoweglowodanowe i bede oczyszczac w tym czasie watrobe. glodowka musi poczekac kilka miesiecy. najpierw musze zdobyc potrzebna wiedze i przygotowac sie na to psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja sie nie znam ..ale albo w czasie tej glodowki pije sie jakies kaloryczne rzeczy zamiast jesc...albo to nie jest glodowka nie da sie przezyc 30 dni pijac tylko wode czy herbate! - poza jakimis pojedynczymi cudownymi przypadkami uratowania od smierci. a tak w ogole to ja stad znikam... chyba wyroslam z dyskusji na taki poziomie :) bawcie sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
30 dni? Po dnaich 7 juz bedzies tak slaba ze trafisz do szpitala. No jednej stronie ktos pisal ze mozna tak 40 dni ponoc zyje swiatlem, to Ci ciekawe :D. No chyba ze jest jak roslinka potrafi pod wplywem promieni slonecznych wytwarzac zielony barwnik i sie nim zywic. A wlasnie jak ma glodówka do twojej diety? Czy autor tej ksiazki zaleca glodówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Mnie tez taka dyskusja nie bawi, ale jak tu jej przemowic ze to nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jak Cie nie bawi to czesc. myslalam ze masz troche bardziej otwarty umysl. jak sie ma do diety. a co ty7 myslisz ze czas kiedy bede wpierdalac schabowe nazwe glodowka? tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to jaki sens ma ta dieta skoro i tak masz sie zamiar glodzic? Przeciez tak jej bronilas, tyle pochlebnych opini a moze glodówka miala wieksze grono zwoleników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a nie przyszlo Ci do glowy ze takie rzeczy mozna laczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No tak dzisiaj zjem sobie dobry obraz z 2 schabowymi a przez nastepne 4 dni bede sie głodzic, hmmm wiesz co to faktycznie ma sens. Tak na zdrowy rozsadek to faktycznie dobry pomysl, wcale nie sadze zeby jedno z drugim sie wykluczalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja tak wcale nie powiedzialam. przykro mi jak piszesz cos tak bezsensownego. albo nie umiesz czytac albo masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie bawia mnie dyskuje z kompletnym ignorantem ktory za wszelka cene stara sie udowodnic jak to wspaniale wszystko wie i jeszcze probuje innym przeforsowac swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a gadanie co i jak mam zamiar przeprowadzic swioadcza tylko o tym ze nie stac Cie na dyskusje na wysoki,m poziomie tylko chcesz mnie osmieszyc.szczerze? jebie mnie to co ty na ten temat myslisz bo to moje cialo i ja za nie odpowiadam. a ty z siebie glupka robisz jak wmawiasz mi co ja nazywam dieta a co glodowka i w jaki sposob mam zamiar to przeprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
***a nie przyszlo Ci do glowy ze takie rzeczy mozna laczyc??*** No to mi powiec jak mam to rozumiec? Przeciez jesli glodujesz to po pewnym czasie musisz cos zjesc, a jesli stosujesz diete Lutza to jesz min. schabowe. Głodujesz-jesz-glodujesz i tak w kolo. Nie wiem jak to mozna inaczej polaczyc, no chyba ze sniadanie z diety Lutza potem głodówka do 14 obiad lutza itd :). Moja mała głowa widzi tylko te 2 mozliwosci polaczenia obu rzeczy, no chyba ze Ty to widzisz inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dziewczyno chesz dyskutowac przedstaw konkretne argumenty, puki co to Twoje wypowiedzi opieraja sie na gdybaniach albo przypuszczeniach. Sama nie wiesz w co sie pakujesz i jakie ma to skutki uboczne mimo to jestes slepo zapatrzona w swoje przekonanie o slusznosci wlasnego wyboru czytaj głodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no to widac ze rzeczywiscie masz ograniczone pole widzenia skoro widzisz tylko te dwie mozliwosci. czytalam wiele ksiazek na ten tematr i to nie jest oparte tylko na gdybaniach. jak jestes taki madry to przedstaw rzeczowe argumenty jak glodowka moze zaszkodzic. teraz musze juz odejsc od kompa i nie bede dalej pisac. no i w sumie nie mam w ogole ochoty na ten temat z toba rozmawiac bo nie masz zadnej wiedzy a opierasz sie na pogloskach. uwazasz ze Twoj sposb myslenia jest najsluszniejszy. tylko zebys sie bolesnie nie zdziwil. czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
z osobnikiem tez sie kluciles ale jakos nie dales rady sie wybronic w swietle jego argumentow. niestety... i glodowki nie zamiezam rozpoczynac teraz zaraz. Tylko ktos taki jak ty moglby na takie glupie rzeczy sie porywac. i czytaj dokladnie. chcesz zlapac mnie za slowka ale Ci nie wychodzi. nie masz zadnej wiedzy wiec probujesz osmieszyc to co mowie. szczeniacke podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To prosze podaj mi 3 mozliwosc, ja argument mam jeden ale za to bardzo mocny smierc glodowa ludzie w obozach koncentracyjnych byli glodzeni i jakos im to na dobre nie wyszlo. Z osobnikiem nie dalem rady? Osobnik poprostu nawet w dyskusje sie nie wdał, jedyne co napisal to tyle ze wszyscy tylko czekaja na nasze pieniadze, pluskwa milenijna, dziura ozonowa oraz walka z narkomania to przekrety (no i oczywiscie wywyzszal sie pod mnie ile to tylko mozliwe :) ). Potem zaprosil mnie do dyskusji w innym temacie jednak nie jestem tak glubi zeby sie porywac z motyka na slonce i sam jeden walczyc z niezliczonymi zwolenikami diety. W tym ze ta dieta Lutza jeszcze sie wydawala w maire sensowa, czego o glodówce juz nie mozna powiedziec. A wracajac jeszcze argumentów przeciw to: - Kilkudniowy brak pożywienia obniża poziom cukru we krwi i zaburza pracę układu nerwowego – pojawia się wówczas uczucie zmęczenia, rozdrażnienie i senność. - Spada poziom witamin, ponieważ organizm nie umie ich magazynować i musi codziennie dostarczać z pożywieniem. Co oczywiste ich niedobory źle wpływają m.in. na skórę, włosy i paznokcie. - W początkowych dniach kuracji mogą wystąpić bóle głowy i nudności, a także zaparcia. - Objawem świadczącym o tym, że organizm pozbywa się szkodliwych toksyn są wysypki skórne. - W czasie kuracji większość energii jest wykorzystywana na proces odtruwania, może więc nastąpić zwiększenie wrażliwości na zimno. Tyle mojego wywodu, pa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
Wiem, ze zarówno hormony jak i antybiotyki to wyjście doraźne, ale jestem jeszcze młoda i chcę z tego stanu korzystać.. Gdy byłam nastolatką wyglądałam koszmarnie, też usłyszałam tekst, który pamietam do dziś: "bylabyś bardzo ładna, gdybyś nie miała pryszczy", poczułam się strasznie, ale właśnie w tym okresie spotkałam genialnego faceta, który cały czas twierdził, ze jestem piękna i straciłam do niego zaufanie.. a teraz.. boję się, że znów będę to przechodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
a jeśli chodzi o welon to juz ustaliłam, w którą stronę go rzucę.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
a jeśli chodzi o dietę to ja stosowałam nieskowęglowodanową, schudłam a przy okazji poprawiła mi sie cera, niestey wróciłam do dawnych nawyków i po tygodniu był wysyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ramolek jak dlugo bylas na diecie? czy dlugo musialas czekac na efekty? dlaczego przestalas sie tak odzywiac? bylo to dla Ciebie zbyt uciazliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
na diecie byłam tylko 2 tygodnie, schudłam 5 kg i po tych 2 tyg cera była w miarę o.k., potem zrezygnowałam ze względu na imprezy typu: wesela, osiemnastki, piłam alkohol, jadłam wszystko, na efekty nie trzeba było długo czekać, miałam najgorszy wysyp od dłuższego czasu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
tak to bywa czasami. ja na tej diecie jestem juz 10 dni. ale teraz mam gorsze dni wiec wygladam fatalnie. za miesiac juz bede sie mogla cos nie cos wypowiedziec jak efekty. a na diete przeszlas ze wzgledu na cere? jak tam jej stan teraz. nie denerwuj sie zeby stres Ci na buzke nie wplynal. na pewno bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja tekst ze bylabym bardzo ladna gdyby nie tradzik slyszalam z 10 razy. tego typu teksty sprawiaja ze jeszcze bardziej nienawidze swojej cery. ale moze niedlugo uda mi sie z tego wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
u mnie była poprawa tak po 2 tygodniach, w sumie nie wiem na 100% czy to dieta, bo ją przerwałam, stosowała, ją żeby schudnąć, ale ograniczałam też przyprawy i to już ze względu na cerę.. nie jadłam żadnych owoców, za to sporo warzyw gotowanych i chude mięsko, ryby.. wróciłam do tej diety po szleństwach i teraz po tyg jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
a ile masz lat Paulina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×