Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
no u mnie tez ale moze Twoj organizm sie po tabletkach uspokoi i bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie jest tak najgorzej. myslalam, że z dnia na dzien teraz bedzie okropniej, ale nie jest, narazie cisza na morzu :) oczywiście na skroniach już się zaczyna gulowa parada, ale tego już nie powstrzymam. glinka zielona jest już codziennie na tych gulach, no i musze powiedzieć, że to pomaga strasznie, skóra się w tym miejscu złuszczyła i nie zostają plamy po poich zabawach rączkami przy twarzy. powstrzymuję się jak mogę..ale jak już raz dopadnę te pryszczole to trudno mi się opanować i kończę z tekstem \" cholera po co ja to zrobiłam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
http://gdansk.dlastudenta.pl/dlaStudentki/?act=show_ar&id=4204 Oj nie mam juz sily zeby Tobie tłumaczyc, no ale jak mus to mus. Swoja droga jak wyobrazasz sobie czlowieka z negatywnym nastawieniem do głodówki a jednak głodujacego z wlasnej woli? Ciekawa sprawa jest tez to iż czlowiek nie sporzywajacy zadnych pokarów czytaj nie dostarcza organizmowi zadnej energi, jest w stanie glodowac przez kilkanascie dni (nawet 30 jak to pisalas wczesniej) i w dodatku spacerowac dziennie 20 km to troszke duzo nie sadzisz? Moim skromnym zdaniem po 4 dniach o samej wodzie i 20km dziennie, padla bys na twarz. Bez pomocy znienawidzonych lekarzy by sie nie obylo. No ale skoro na zlosc mamnie chesz odmrozic sobie uszy to Twoja sprawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha o samej wodzie to można sobie od razu zrobić sobie 20 km katerka do szpitala :) haha bezmyślne słowa piszesz koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja sie tam z tego nie smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a Ty bravia taka sceptyczna a w urynoterapie uwierzylas. nie widzialas ze tam rowniez sa zalecane glodowki itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem sceptyczna,tylko uważam, że glodówka to najgłupsza rzecz na swiecie. w urynoterapie chcialam wierzyć, bo to dość popularny spoób na tradzik, a głodwówka na tradzik>?? pierwsze słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Ja stosuje Duac juz 3 tyg + do tego leki doustne i od paru dni naswietlam sie lampa Bio-V...czy ktos jej moze uzywał do walki z tradzikiem? Mam nadzieje ze ten zestaw pomoze mi wyleczyc buzke bo z plecami juz lepiej po tym jak mama i chłopak smarują mi całe plecy Duaciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a ja juz dawno o tym slyszalam. ale oczywiscie mozesz miec swoje zdanie tylko nie powinnas wysmiewac takich rzeczy bo bardzo wielu osobom to pomoglo. i jedno pytanko. czy uwazasz ze dieta nie ma absolutnie zadnego wplywu na tradzik? ja tez jestem po nieudanej probie wyleczenia tradziku urynoterapia i zaczynam rozumiec co zle robilam. nie zamiezam do tego wracac ale teraz wiem ze nie wszystko robilam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Jesli chodzi o urynaterapie stoswałam ja ok. 4 miesiecy powiem Wam ze pomoglo przestałam sie malowac i mogła wychodzic z dobrym samopoczuciem bez makijazu do ludzi...i własnie w tym czasie dołaczyła do mnie druga połowka gdy zaczełam sie spotykac zakonczylam leczenie urynoterapie bo bedac z chłoakiem 24 na dobe nie byłoby zbyt konfortowo uzywac uryny. Moze gdybym nie przerwala wyleczylabym sie, ale widoczie tak mialo byc ze jest ze mna ma milosc ale takze pryszcze choc juz lepiej. Wierzcie w urynoterapie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja stosowalam okolo 4 miechy ale mi nie pomoglo. z ty7m ze ja nie bylam konsekwentna w dzialaniu chyba. staralam sie ale roznie to wychodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj, Ty jestes jeszcze cholernie mloda, Twoj organizm potrzebuje substancji odzywczych, mikro i makroelementów aby się dobrze rozwijać, bo jescze się rozwijasz!! potrzebujesz zbilansowanej diety. a wez sobie teraz butelke wody i poczytaj co ona takiego zawiera. stosowałam lampę bioptronową i nie pomogła mi. duac z lekmi doustnymi to dobry zestaw jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja sie na glodowke nie zamiezam porywac na razie. to plany na przyszlosc gdyby mi dieta nie pomogla niskoweglowodanowa. wiem ze to nie jest takie latwe. ale gdyjestesmy na glodowce to nasz organizm spozywa zalegajacy w nas pokarm. jestesmy na tak zwanym odzywianiu wewnetrznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ostatnio duzo o tym czytam i to nie jest wcale takie glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Ja bylam konsekwentna lecz jak wspomnialam przerwalam ze wzgledu na chlopaka, teraz po roku zwiazku on bardzo mnie wspiera i pomaga. Mam nadzieje ze biorac antybiotyk doustny i inne leki + Duac i lapma w koncu sie uda! Musi sie udac bo moja psychika juz nie wytrzymuje. Chcialabym nareszcie normlnie zyc tak jak moi znajomi, chłopak ma taka sliczna cere! Ten swiat jest tak niesprawiedliwy. A dodam ze biore jescze tabletki anty Minisiston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Tak ale gdy organizm odzywia sie wewnetrznie to spozywa wszystkie te złogi, toksyny i zazwyczaj na poczatku głodówki wystepyje wysyp zanim organiz sie nie oczysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Moje BMI? Wynosi 18 ...ostatnio przytyłam wczesniej było ponizej 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka ale jeszcze niedawno paulinka nam pisała, że moglaby przytyc, bo jest chuda, a tu nagle głodówka.. to co ten marny organizm ma wchłaniać? no sorry ale tzreba poczytać mądre ksiązki a nie internet, e którym można napisac i przeczytać wszystko i należy umieć przesiać sobie informacje. agłodówka w wieku 16 lat u chudej dziewczyny to.. sama pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka to masz bardzo niskie, a paulinka?bo to bardziej o jej bmi mi chodzilo jak chce kiedys rozpoczac glodowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Masz racje! choc ja tez myslalam kiedys o głodówce, lecz gdy przeczytalam o wysypie jednak zrezygnowałam! stosowałam urynoterapie i wtedy juz schudłam i moje BMI wynosiło 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja mam na pewno ponizej 18. przy wzroscie 162 waze 48 kg. kiedys sobie liczylam ale juz nie pamietam jak to szlo. jezeli ktos ma duzo tluszczu to chudnie. w pierwszych dniach wszyscy chudna bo pozbywaja sie wody a potem to zalezy. szczuple osoby wcale duzo nie schudna. z reszta potem moge to nadrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale jestes lekkomyslna, organizm potrzebuje stabilizacji. jak tak bedziez postepować to nie dozyjesz 40-stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
z tym ze ja jeszcze rosne. co rok przybywa mi 2-3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
moze i masz racje. zanim rozpoczne sobie cos takiego przeczytam ksiazke ktora mam o glodowkach dokladnie. kiedys czytaklam ale juz nie pamioetam co tam dokladnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Ja mam 18 latek wzrost 168 i waga w granicach 50 kg choc jak stosowałam urynoterapie to wazyłam ok.47 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Paulinko Ty rowniez masz BMI 18 aktualnie z takimi wymiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mozliwe. ja liczylam sobie w jakiejs gazecie ale moze zle odczytalam wynik. w kazdym razie podobno chroniczna niedowage mam. to nie prawda. Ci co mnie znaja uwazaja ze figure i mase ciala mam akurat. tylko babcia gada ze jestem za chuda. ale znajomi mowia ze wszytsko jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz biust?? powaznie pytam, to dosc istotne w ocenie wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×