Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
miseczke B nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mam dosc proporcjonalny biust do postury ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dośc proporcjonalnie. ja mam 172 cm wzrostu, ważę 60 kg, ktos by powiedział, że to dużo, a ja jestem szczuplutka tylko mam duże piersi i ...dużo waża :) ale nie o tym chchaiłam mówić, jak się stosuje dietę, która ma w jakikolwiek wpłyunąć na wagę, to najpierw zmniejszają się piersi, póżniej dopiero brzuch cała reszta. może trocchę zmniejszy Ci się tradzik, ale zmniejszą się też piersi.. a to przecieżatrybut kobiecości, chyba ze później zaczniesz brac tabletki anty bo po nich rosną piersi, a póżniejm znowu bedziesz piła herbatki odchudzające zeby zbić wagę po tabletkach anty, no i póżniej znowu wróci Ci tradzik, bo przez te huśtawki znowu Ci się rozreguluje orghanizm... hehe zabawne to, ale wszystko ma swoje skutki uboczne i trzeba mysleć dalej niż tylko chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
No tak, z tym rozmiarem piersi to prawda, po odstawieniu tabletek anty biust spadł mi o rozmiar i jest mniej jędrny, może dlatego, że schudłam, ale praktycznie od razu po odstawieniu piersi się zmniejszyły, czyli kest to pewnien szok dla organizmu, hormony wariują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a biust to ciezka sprawa w pielęgnacji, jak już raz \"zflaczeje\"to ciezko go ujedrnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja sie o piersi nie boje bo mi na pewno jeszcze duzo urosna. nie widzialas kobiet w naszej rodzinie. jedna moze nie mam strasznie duzych piersi. wiekszosc ma bardzo duze. a i piersi sa dla mnie mniej wazne niz cera. cera to nasza wizytowka. kazdy zwraca najbardziej na nia uwage. kiedy z kims rozmawiasz to ten ktos patrzy ci w twarz a nie w cycki(z malymi wyjatkami). a co do tabletek anty masz racje. nie oplaca sie teg brac. mialam ostatnio chwile zwatpienia ale wiem ze tego nie powinno sie brac na tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no i ten porost biustu po tableytkach anty jest bardzo niezdrowy dla organizmu. tak czytalam gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no na pewno ciezko bo tam przeciez nie ma zadnych miesni ktore mozna by wycwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to mi patrza raczej w biust :) dlaatego moze mniej sie przejmuje twarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się mylisz, sa mięsnie które trzymają cycuszki do góry, ciczymy je uciskając ręce, robiąc pompki, ćwicząc na atlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no niektorzy tak maja ze nie wiedza gdzie sie maja patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Fakt troszke biust mi sie zaokraglił gdy biore tabletki ale one sa i na cere( choc nie widze po nich poprawy wiec chyba to nie hormony) a takze by dzidziusia nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
tak?? slyszalam cos zupelnie odwrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wypracowałam taki a nie inny kształt piersi, może nie urosną, ale nabiorą kształtu i wyglądają wtedy na pełniejsze, takie okrągłe i ponętne. mięsnie masz zaraz nad biustem. zegnij sobie rękę w łokciu jakbyś chciała dotknać ramienia i napnij mięsnie, dotknij sobie nad piersią to poczujesz ze tam jest mięsień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
na razie nie musze nad nimi pracowac. czasami tylko jak mnie cos najdzie to robie sobie na przemian goraqcy prysznic z zimnym. to ujedrnia cale cialo no i piersi rowniez. malo przyjemne ale podobno poprawia wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno poprawia wygląd!! to dobre bo poprawia krążenie, rzeczywiście nie jest orzyjemne, anie czego się nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
my kobiety wiemy o tym najlepiej.... a wam dermatolog tez zakazal myc twarz w zimnej wodzie? bo ja nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA dziekuje ze wsparłas mnie w walce z głodówka :). Wiec tak nadrabiajac posty to moje BMI wynosi 20-21 czy jest dobrze :). Nadziejka4793 tez stosowalem lamypy przez 2 tyg. jednak bez widocznych efektów, jedyny plus tego taki ze przeczytalem kilka ksiazek gdy lampa na mnie swiecila :). A co do biustu to moj tez sie powiekszył :D Powaznie, ale to przez to ze cwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie mowil o zimnej wodzie, ale to sie stosuje zeby zamknąć pory.to tak jak z wlosami, powinno się je myć w ciepłej a ostatnie płukanie zrobic w zimnej, wtedy się luski włosa zamykają i wlos jest błyszczacy i gładki. a skóra na twarzy zamyka pory i tez staje sie gladsza. ale ja tak nie lubie robić, latem to jeszcze bo wtedy to nawet przyjemne, ale zimą.. brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
latem jak jest goraco to 2 razy na dzien robie sobie zimny prysznic ale w zime bym tego nie wytrzymala. ja na wlosy i twarz nie uzywam w ogole zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
A jak starsza mi mowila ze juz bym sie w najmniejszy stanik zmiescil :D No ale mi sie podobaja, kolezanka tez wiec co ja sie bede martwil :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wlosy to ja zawsze leję zimna wode na koniec, to mi bardzo poprawiło wygląd włosow, bo zawsze miałam strasznie puszące się, a teraz są dośc gładkie, no ale prostownica idzie w ruch za kazdym razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a ja bym chciala miec puszyste wlosy. ogolnie zawsze marzylam o lokach... a mam takie wlosy ze nigdy nie mialam w uzyciu prostownicy a i tak sie kumpele pytaja jakich kosmetykow do prostowania uzywam ze ciagle mam takie idealnie proste... jest taklie urzadzenie- spirala chyba. ona fajnie moze wloski zakrecic. z kolezanka nawet tego u nas szukalysmy ale nie dalo sie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
chociaz ja sie w sumie boje uzywac takich rzeczy bo boje sie troche o moje wloski. zeby sobie nie zniszczyc. czasami(od wielkiego swieta) uzywam tylko suszarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Ja znow myje buzke w zimnej wodzie i wlosy takze bez wzgledu na pore roku czytalam kiedys ze gdy sie myje w cieplej i wlosy i buzie probujac zmyc ten tłuszcz ciepla woda to skora wytwarza go jeszcze wiecej. Wyczytałam tez ze podobno rano dobrze jest przerzec buzie lodem, ale ja tego nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja mam 172 cm wzrostu, ważę 60 kg, ktos by powiedział, że to dużo,\" no to ja sie nie odzywam... mam 170cm i pare kilo wiecej, a biust raczej nie za duzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a ja teraz eksperymentuje. przez ten tydzien nie zamiezam uzywac zadnych kosmetykow do twarzy. ciekawe co sie stanie. do pielegnacji cery uzywam rumianku. codziennie parowka z okladami. dobrze ze nie mam problemu z naczynkami bo bylaby klapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
moja siostra ma nadwage i ma takie powodzenie u chlopakow ze szok. powaznie mowie. z tym ze piersi to ona ma bardzo duze. z tego co zauwazylam chlopakom czesto podobaja sie dziewczyny ktore maja troche cialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
No to ja jestem zaprzeczeniem tej teorii ;-), faceci zwracają na mnie uwagę jak schudnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×