Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
hehe... to jeszcze zalezy co sie komu podoba. ja jakbym byla chlopakiem to pewnie szczuple kobietki by mi sie podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczko ale ja nie mówię, że jestem gruba :) jestem dośc szczupła, ale piersi mam naprawdę..ładne, więc myślę, że to one muszą ważyc z 4 kg. paulinko z tym nieużywaniem kosmetyków to swietny pomysł!! może ja też się skuszę!! tylko woda. ale dostałam ostatnio od sąsiadki takie mydło fancuskie, specjalnie do twarzy tradzikowej, jest naturalne,cos jak szare, ale nie takie zwykłe szare. smierdzi potwornie, ale ona mowi, że miała gorszy tradzik ode mnie i jej pomogło (czyt. nie zaszkodziło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
boje sie ze mnie wyspie ale ostatnio zauwazylam ze wiele kosmetykow, masci mi szkodzi. moze gdybym to na jakis czas odstawila to byloby lepiej. nie wiem w sumie jak to bedzie. ale chce sprawdzic. do tego dieta. i nie stresowanie sie zbytnio. to ostatnie bedzie trudne ale moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
to różnie bywa z tym odstawieniem kosmetyków, w moim przypadku miało to raczej przykre skutki, ale nie twierdzę, że to jest regułą.. tylko, że ja nie używam żadnych silnie działających specyfiików.. dziś kupiłam humektan i żel dermedic do mycia twarzy.. mam wrażliwą cerę i jeśli jej nie nawilżam wygląda okropnie.. i pryszczy mam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam o jednym , dostałam niedawno od sąsiadki mydło Alepia z olejem z oliwek i wawrzynu,. to w 100% mydło naturalne, nie zostawia suchej skóry, to chyba przez te oliwki, jest przeznaczone do skóry tradzikowej. smierdzi jak pieron, ale fajnie mi się nim myje, kupiła je w aptece, więc to chyba nie jest jakis drogeryjny bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Co do kobiet to faktycznie dobrze jak maja troche czialka tylko bez przesady i musza zachowac figure bo inaczej to malo atrakcyjnie kobieta wyglada ;/. Wazne tez zeby kobieta miala dobry tylek :) bynajmniej dla mnie, biust moze miec maly :). Kobieta z płaskim tylkiem kompletnie odpada no chyba ze ja kocham to wtedy moze nawet nie miec nogi :). Swoja droga ja mam 185-188ccm i waze gdzies tak 70-75 , przewaznie 72 :). Sportowa sylwetka xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobił się tu nam konkurs urody :) i rzeczywiście kobieta może miec ciałka troche więcej, ale jak np pójdzie sobie 2 razy w tyg na basen, pościwczy w domu choćby 10 min dziennie to ma ładnie wyrzeżbione to swoje ciałko, nawet jak ma go trochę za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to jak mamy konkurs to prosze zdjecia w bikini lub toplles :). Wracajac do spraw skornych przestalem ostatnio sporzywac alkohol i puki co nic sie na twarzy nie pojawia, obecnie lecze czerwone punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby tak spróbować ACE? w reklamie mówili zeto wybielacz nad wybielacze, a my chcemy wybielic nasze plamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To ja odrazu proponuje kwas solny :) Nic nie zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coraz lepiej :) wrąbałam pół kilo galaretki w cukrze :0 ja to mam diete :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nie jestes sama :) Ja chyba przed wczoraj wypilem 4 piwa zjadlem 2 paczki czipsów i jak by tego bylo malo na kolacje zjadlem sandwicze z pikantnym kechapem a na dobranoc czyli gdzies tak o 1 w nocy tabliczke czekolady. Potem sie dziw czlowiek czemu syfki wyskakuja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zyje w kraju gdzie wszedzie dookola jest Haribo - nawet nie mowie ile zelkow wczoraj zjadlam, wystyd sie przyznac ;) co do wagi to ja waze z 65kg ale jak moj biust to 1 kg z tego - to byloby dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
a mi bycie na diecie nie sprawia zadnego problemu. wiele razy nie uleglam pokusie i jestes z tego dumna:) nawet nie tesknie za slodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Quleczka jak Ty w niemczech wytrzymujesz? Bylem kiedys u siostry na tydzien to juz nie moglem wytrzymac :D. A co do diety to ja nie posiadam zadnej tylko cwicze codziennie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
ja podczas pobytu u rodziny w Niemczech przytyłam 5 kg.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
w Niemczech jest bardzo fajnie. ja wytrzymalam miesiac i wcale nie chcialam odjezdzac. quleczka fajnie masz ze tam mieszkasz. super kraj. mili ludzie. brzydkie dziewczyny:) chetnie bym tam jeszcze kiedys przejechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
W niemczech fajnie? Lepiej juz w Austrii i Wielkiej Brytani :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ale polski i tak bym nie zamienil na zaden inny kraj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
niestety nie mam porownania bo jesli chodzi o zagranice to bylam tylko w Niemczech. i chetnie bym sie tam przeprowadzila. mi sie bardzo podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
ale dziewczyny to tam wyjatkowo brzydkie. rzadko ktora jakas taka ladniejsza. a jak szla bardzo ladna to wiadomo ze nie Niemka tylko jakas imigrantka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No bez przesady ja tam kilka ladnych niemek trafilem :). Maly offtop nam sie zrobił wrocmy do tradziku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
wiele osob z mojej rodziny tam wyjezdza i twierdza ze ladna niemke trudno spotkac. ja bylam i potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To widac ja przyciagam piekne kobiety :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
calkiem mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Fakt nie ma co ukrywac przystojniak ze mnie xD. Dobra a tak na powaznie to wlasnie ma morde nalozylem ciemna smolista masc, czekam az cos wyjdzie a wieczorek acnefan znowu na twarz werduje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
a znowu Ci pryszcze wychodza? duzo tego masz na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
ja odstawilam masci i inne kosmetyki i boje sie troche reakcji mojej skory...dobrze ze jeszcze na diecie jestem bo na pewno by bylo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Quleczka jak Ty w niemczech wytrzymujesz? \" jakos wytrzymuje... bo w niemczech to ja nie jestem :p a tak w ogole to mieszkam w Polsce tylko pojechalam sobie zarobic na wakacje za granice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
aha. ale fajny kraj nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×