Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
bravia a ta kozieradka to naprawde taka dobra? moze tego bym sprobowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
I bardzo dobrze paulina199119911991 ,antybiotyki i te wszystkie masci od dermatologów to tylko sciema nic nie daja,to oczywiste,chyba teraz wie ta czarnopiszaca dlaczego naskakuje na dermatologów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a pisz sobie co chcesz. jak na razie to nikomu nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no dobra ale jak to odstawie a nic nie bede robic to juz w ogole bede miala jakies wrzody. chce wziasc sie za medycyne naturalna ale chyba mam za mala wiedze. i boje sie ze mi sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj juz jestem dlugo i zdazylam troche poznać problemy paulinki, blondyna i wielu innych przyjaciół, a TY tu wpadasz i w glupi sposób atakujesz, jeżeli chciales pomoc, to trzeba bylo kulturalnie napisac jaki Ty masz sposób na tradzik, a Ty od razu atak, trochę wiecej inteligencji w codziennym działaniu, a ludzie beda Cie lepiej postrzegac, narazie jestes postrzegany jak bezczelny g ówniarz który za bardzo nie ma nic do powiedzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozieradka jest bardzpo skuteczna, spróbuj, za 2 zł z groszami to chyba warto. a skoro te antybiotyki nic nie daja a dermatolodzy tylko wykorzystują, to dlaczgo mam teraz ładną twarz?? chyba czary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
Co to za oceny???ja tu nikogo nie oceniam,wiec nie życze sobie żeby i mnie oceniano,postrzegany????poprzewz co???literki????hmmm jakie to płytki co piszesz,az mi Ciebie zał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz już, nikomu nie pomagasz a wprowadzasz zamęt. po prostu idz to bedzienajlepsza rzecz jaka mozesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
No prosze co za tupet i bezszczelnosc sama sobie idz,moze to bedzie lepsze??nie pomyslałas o tym????szkoda mi Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przyłączam się absolutnie.... też mam niemiłe doświadczenie.Byłam ostatnio, zapłaciłam 80 zł za 10 minut wypisywania stosu leków. Ja jestem przed ślubem i chciałam podreperować troszkę twarz-wygładzić. Prosiłam o jakąś maść, porady profilaktyczne, to ona się oburzyła- że antybiotyk tu jest konieczny. Przepisała mi 2 maście (davercin na dzień i isotrexin na noc) i żel do mycia twarzy-Iwostin, i oczywiście 24 opakowania antybiotyków-byłam przerażona jak od niej wyszłam, miałam łzy w oczach- myślałam czy jest ze mną już tak źle że tylko antybiotyk pozostaje-mimo tego że nie chciałam go.... i to w takich ilościach- 4 na dobę... kupa kasy i zdrowia ile.Cały czas nie byłam do końca przekonana, nie ufałam jej.Acha, mówiła jej że biorę tabl. antykoncepcyjne (Yasmin) i czy aby na pewno ten antybiotyk nie sprawi że tabl. przestaną działać. Ona że nie nie, że każdemu przepisuje ten antyb. i na pytanie czy leki są refundowane, bo jest ich strasznie dużo do wykupienia, bez wahania odpowiedziała że oczywiście-oburzona... Noi poszłam do apteki, cały czas wahając się czy wykupić te antybiotyki(kurcze przecież to 24 opakowania-czy warto!)Noi Pani farmaceutka, której sie zapytałam czy mogę brać te antyb. przy stosowaniu tabletek antyk. -powiedziała że absolutnie, że te antyb.kolidują praktycznie ze wszystkimi lekami antykoncepcyjnymi, i że na jej oko nie powinnam brać antybiotyków, bo cerę mam całkiem normalną-ja tez tak myślałam,dopóki ta dermatolog mi nie wmówiła że w moim przypadku to maście nie pomogą(noi oczywiście regularne wizyty u niej w celach kontrolnych).Nie wykupiłam antybiotyku, stosuję tylko Davercin i Isitrexin i jestem szczęśliwa, bo wcześniej wyskakiwały mi od czasu do czasu pojedyńcze krostki, a teraz od miesiąca-praktycznie żadna. Głupia baba, co ona tam robi.... tylko naraża kobietki na stresy, a może i hmmmm nieplanowane ciąże:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tu był administratof forum to by Cie dawno wywalił za jedno wielkie OT. a ja Cie prosze, bo nic nie wnosisz nowego a tylko działasz na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
Ty tez nowego nie wnosisz i dziłasz na nerwy ,mysle że administrator wywaliłby Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
Ja tez Ciebie prosze i co???dalej tu jestes i piszesz,hmmm,dziwne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ops w czasie mojego wylewnego pisania rozwinęła sie dyskusja.... ciesze się jeśli dermatolodzy pomagają, bo wiem ile problemu przysparza nieczysta cera(kiedyś u mnie było gorzej) teraz jest ok.-ale mogłoby być lepiej! Ale mnie ten dermatolog na serio zawiódł..... acha oczywiście jej zapewnienia odnośnie refundacji leków minęły się z prawdą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja reaktywowałam ten temat, wniosłam tu wiele moich rad i pomysłów, dzieliłam się doswiadczenie, opisywałam kazdy dzien kuracji. to nic? a Ty co zrobiles? napisales ze antybiotyki i lekarze są be. tu sie wysiliłes, pogratulować elokwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
dobra bravia nie zwracajmy uwagi na osoby ktore tylko bzdury pisza. wybacz ale uwazam ze nie masz zadnej wiedzy i tylko zamet wprowadzasz. gdybys cos na ten temat wiedziala to napisalabys konkretnie a nie obrazala bravie czy tam kogos. jesli masz tylko powtarzac jak zakleta- nie antybiotykom i nic wiecej to chyba lepiej z Toba nie dyskutowac bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janet mnie tez zawiodlo wielu lekazry, na szczescie trafiłam na fajna starsza pania z doswiadczenie, bardzo mi pomogla, wreszcie moge wyjsc do ludzi zpodniesiona glową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
Bo dermatolog nie pomoze,on ma tylko w rekach jedna broń chemiczna antybiotyk,ktore raz że wyniszcza organizm a dwa że dziła tylko czasowo,bo gdy antybiotyk przestaje działac,nawroty sa jeszcze wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no wiec chyba zainwestuje w ta kozieradke. to jest w formie jakis ziol sypanych czy jak? nigdy czegos takiego nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
dobra bravia nie zwracajmy uwagi na osoby ktore tylko bzdury pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
w pelni sie z Toba pod tym wzgledem zgadzam. ale po co to 10 raz pisac? nie masz juz nic innego do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
Ho ho ja mam bardzo duzo do powiedzenia ale mi sie na tym forum nie pozwala:(a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozieradka jest dobrym lekiem ziolowym, zrobisz sobie taka smierdzaca papke i bedziesz zadowolona, tylko badz systematyczna, nic nie działa od jednego uzycia, trzeba cierpliwości, cidziennie maseczka z tego smierdzacego pyłku i bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
naprawde nie mam nic przeciwko Tobie. gdybys chcial/cjhciala jeszcze wniesc cos nowego to bylabym nawet bardzo zadowolona. naprawde. ale Ty tymczsem ciagle piszesz to samo i w miedzyczasie obrazasz bravie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo masz szczęście w takim razie z tą Panią dermatolog, ja wiem że są jeszcze na tym świcie lekarze z powołania.... Ja regularnie chodziłam do dermatologa w liceum, a teraz całe szczęście samo mi jakoś przeszło(bo dawno nie byłam) nooooooo poszłam teraz (opisałam wizytę) bo to przed moim najważniejszym dniem w życiu chciałam być gładziutka...no prawie się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no jak Ci sie nie pozwala? pytalam. oczekiwalam odpowiedzi to jej nie otrzymalam. po tym wnioskuje ze po prostu nie umiesz odpowiedziec i sie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
Powtarzam po raz setny że ja NIKOGO NIE OBRAZAM,sam jestem tu obrazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jestem systematyczna. nawet bardzo. zawsze trzymalam sie zalecen i nic mi to nie dalo. ale nadal zamierzam taka byc bo leki ziolowe to co innedo niz jakies duacy czy inne badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janet czyli już po slubie? to gratulujemy :) jak to jest? bo wkrótce też mnie to czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nikogo nie obrazam
Nie mozesz tak pochopnych wniosków wyciagac,bo ja ciągle odpisuje tej czarnopiszacej ,żeby sie w koncu uspokoiła,wiec jak moge cokolwiek pozytecznego napisac???a nie moge tolerowac chamstwa wiec musze reagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×