Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość ona 20
no ale jak wziełas tylko jedno opakowanie to nic dziwnego ze efektów nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna inna para
I nie bedzie trucizna jeszcze nikomu nie pomogła i koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
wielu osobom pomogła wiec nie wypowiadaj sie jak nie masz pojecia...wszyscy sa madrzy tylko nikt nie powie co moze pomóc bo tak naprawde g... wiecie i nie ma takiej osoby która zna lek ktory kazdemu pomoze na tradzik!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ciagle bardzo dobrze, jestem wdzieczna mojej dermatolożce że pomogła mi tymczasowo przynajmniej wygrać walkę :) wiadomo, że nie mam pięknie gładkiej twarzy, ale teraz przynajmniej widać moja skórę, a nie tylko wielkie pryszcze :) jestem baaardzo zadowolona, idę sobie łyknąć tetralysal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
bravia a czy tetralysal i tetracyklina to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna inna para
A ilu osobom zaszkodziło o tym to juz nikt nie powie bo moze nawet juz nie moze powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie to nie jest to samo, niby tetralysal tez zawiera srodek z todziny tetracyklin, ale jest to nowoczesniejszy antybiotyk, który nie powoduje takiego spustoszenia w organizmie jak rózowa tetracyklina, poza tym jest zdecydowanie skuteczniejszy, wiem, bo sprawdziłam już na sobie oba te specyfiki. chroniąc wątrobę wybierz tetralysal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna inna para mi taka trucizna bardzo pomogła, więc nie mow ze nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
juz za pózno dzisiaj dermatolog wypisała mi tetracykline wykupilam 6 opakowan i zapłaciłam 72zł takze masakra!! powiedziała ze jest bardzo dobre i duzo skuteczniejsze od tetralysalu a teraz czytam cos zupełnie odwrotnego no ale cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
zadna inna... juz nie rób z tego forum jakiegos cmentarza... wez nie przeginaj!!!jak widac na przykładzie np. bravii antybiotyk pomaga takze daj sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
bravia a myslisz ze tetracyklina moze nie pomóc?mam brac 2 tyg i po 2 do kontroli. i do tego oczywiscie nystatyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tetracyklina nie pomogła, ale za to zniszczyła mi żołądek i przez pół roku nie mogłam normalnie jeśc bo ciągle wymiotowałam, a brałam osłonowo trilac, więc ja nigdy tetracykliny nie polecę nikomu, nawet jakby mi pomogła na tradzik to bym jej nie poleciła bo zniszczyłam sobie żołądek doszczetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona20: Tetralysal jest drozszy, wiec i tak dostalas tansza terapie. Co do zoladka, to zdaza sie. Ja mialem tylko problem z kamieniem, reszta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie denerwuje bo puki co jest gozej niz bylo, jak tak dalej pujdzie to odstawiam te leki i wracam do starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
mmj z tego co czytałam to tetralysal jest tanszy bo kosztuje 20zł na tydzien a ja mam tetracykline na 2 tyg 72zł takze jest róznica jeszcze zalezy kto ile bierze.. ja wziełam juz 8 tabletek albo dopiero.. a mam wysyp na maxa!!! rano wstalam i nie poznałam sie no ale słyszałam ze taki wysyp jest normalny na poczatku takze sie nie martwie tona pudru mi pozostała przy takiej buzi:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
własnie wróciłam z apteki z robiona papka za 5zł;) na papke to mi nie wyglada raczej na tonik czy ktos mial cos takiego?strasznie smierdzi...fuj... jakbym stopiony asfalt;) ale smierdzi bleee....;) no ale nalozyłam na buzie wygladam jakbym dobrala za ciemny fluid;) a tak poza tym to czy ktos wie ile to jest wazne?slyszałam ze 7 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada to jak smoła tak? :) Jesli tak to tez to mam, u mnie to lezy juz okolo polroku i sie nie psuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
raczej tak bardzo ciemne ciemno brazowe i straaaasznie daje smołą:)nakładałes to na buzie?i jak?działa cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
nie wiem za bardzo z czego to robione ale smierdzi tak ze az mi sie nie dobrze robi:( pierwszy raz mam takie cos no i zobaczymy czy w połaczeniu z tetracyklina cos podziała:)miejmy nadzieje ze tak bo narazie jes fatalnie totalny wysyp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nakładam od czasu do czasu,hmm jak to działa? Wszystko po tym wychodzi na swiatlo dzienne i to bez zadnego wyciskania :). Mnie anrazie puki co odrzuca Atrederm - pachnie jak vodka, strasznie wysusza skore a w dodatku piecze w twarz i oczy jak go sie naklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariuję.. jeszcze tylko 2 dni... :-O, najpierw cierpiałam z powodu antybiotyku, ale złe samopoczucie minęł, nic nowego mi nie wyszło odpukać, blizny łatwo zatuszować.. ale kochani, ja mam pecha.. wyskoczyła mi opryszczka i jakaś wysypka na policzku.. znalazłam w szafie oxycort, ale mam już dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on22
Zwracam się z prośbą o pomoc. Od roku mam straszny trądzik na plecach i pośladkach, mnóstwo czerwonych grudek, których nie można wycisnąć. Napiszcie proszę jak go mogę skutecznie zwalczyć. Byłem o 2 dermatologów i powiedzieli tylko, jak to zobaczyli "O Boże" i dali jakieś nieskuteczne zewnętrzne antybiotyki, robione na alkoholu. Dodam, ze twarz z wyglądu mam w miarę w porządku. (Choć mam mnóstwo wągrów na nosie i policzkach; a pryszcze tworzą mi się na żuchwie). Czym ten trądzik mógłby być spowodowany? Może hormonami? Proszę jeszcze raz o pomoc. Ten trądzik niszczy mnie psychicznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze pozbywamy się sztucznych bluzek i obciskających jeansów, po drugie pupce nalezy traktowac talkiem albo pudrem dla niemowlaków, bo najczesciej te syfy na posladkach to potówki. bawełniana bielizna to równiez podstawa. a na plecy to ciężko coś poradzić, talkowanie lub pudrowanie też pomaga, ja się pozbyłam w ten sposób tradzika na dekolcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
wiecie czym umylam twarz?!! hehehhe Lactacid Femina twarz jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniccc
adidas w kulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
mam takie pytanko 3 dzien biore tetracykline i widze ze stan skory minimalnie sie poprawia schodza pomału te duze podskórne bolące pryszcze tylko jest jeden problem w sumie po 2 dniach brania antybiotyku wystapil u mnie ból zoładka czy to moze miec cos wspólnego z antybiotykiem???biore jakies tabletki na zoładek pije miete i troszeczke przechodzi ale co jakis czas mam taki scisk w zoładku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk bierzesz na dzien czy na noc? Na pusty czy pełny zoladek? Ja bralem tetrysal zawsze na noc i nie mialem zadnych boli zoladka. No oczywiscie wczesniej cos wszamalem bo brac tabletki na pusty zoladek to troche glupie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
antybiotyk(tetracykline) biore 3 razy dziennie rano popołudniu i wieczorem po 2 tabletki 30min przed posilkiem czyli na pusty zołądek:( tak pisze w ulotce:( mi tez wydawało sie to troche dziwne ze na pusty ale tak pisze takze rano jak wstaje do pracy to o 5 rano biore pierwsze 2 tabletki na pusty i po kilku godz zaczyna mnie bolec zoładek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×