Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

dzieki za odpowiedz :) ja mysle o migdalowym, pirogronowym lub azelainowym - takich co maja przy okazji dzialanie antybakteryjne i przeciwtradzikowe ;) zaklad gdzie wybiore sie po nowym roku juz wytypowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
mi robila moja dermatolog w gabinecie prywatnym bo normalnie chodze na NFZ :P najlepszy jest glikolowy a najmocniejszy trjochlorooctowy. Migdalowy to taki po ktorym nie luszczy sie skora prawie i mozna robic go w lato. Tez dobry ale bardzo delikatny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie chce mocnego - taki jakis by dalo sie pozniej normalnie ludziom pokazac na drugi dzien ;) pojde do dermatologa - zobaczymy co mi doradzi - sama nie bede wybierac, ktory jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
glikolowy nie jest mocny :P jest poprostu najnowszy technologicznie i najskuteczniejszy. ja po nim normalnie szedlem do domu i do szkoly na drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kracz blondyn nie kracz, ale wydaje mi się, że nawrót po odstawieniu antybiotyku nie powinien być widoczny gdy biorę tabsy, bo przecieżwiele dziewczyn chwalisobie cerę przy uzywaniu antykoncepcji hormonalnej. może też sama sie załatwiłam piciem kawy w ostatnikm tygodniu, bo normalnie nigdy nie piję, a ostatnio tak mnie naszło i piłam codziennie i raz jeszcze czekoladę na gorąco. to może byćefekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ej a co sadzicie o tym ze minelo 10 dni a mnie dalej wysypuje na Roa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopaki, a jak z alkoholem w sylwestra? Slyszalem, ze nie powinno sie go naduzywac przy uzywaniu iso, ale byly to opinie z forum. W ulotce nic nie znalazlem. Macie jakies info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
pic mozna bo to nie antybiotyk ale po wypiciu czujesz sie na drugi dzien jak na 5 kacach.. nie polecam ponoc lepiej umrzec wtedy niz sie meczyc :D dlatego ja sobie odmowilem zreszta mam dopiero 16 lat :P jeden sylwester moge ominac :P mam nadzieje ze drugiego bede swietowal rocznice bez tradziku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie pije ponad miesiac ^^ Ale na wylwestra troche chlapne tylko nie za duzo, w sumie ja po antybiotykach pilem i zyje lecz to swiadczy tylko o tym ze zle z moja glowa ^^. Dobra juz nie kracze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
no to szczesliwego nowego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie tez od 3 miesiecy nie pilem, nawet piwa. Dzisiaj pierwszy raz. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
i tak o to weszlismy w nowy rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam pic :) Dzisiaj mam kaca nie z tej ziemi. Kilkakrotnie zwracalem tresc żołądkowa :). Mamy prawie 18 a ja jeszcze w pelni do siebie nie doszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A IrocK tak Cie tu ladnie wczoraj ostrzegal, ze bedziesz miec kaca nie z tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
no wlasnie :P tu takie zlote mysli pisze a wy na przekor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam kaca. A pilem bardzo duzo - piwo, wodki - odbilem sobie za trzy miesiace. Wzialem tylko 3 tabletki 2kc i o 13 wstalem. Troche jestem zmeczony, ale nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ja podziekowalem sobie alkoholu w tym roku :P chce zeby nic nie zaklocalo mojego leczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Duac to jedna z najlepszych maści jakie są dla lekko i średnio nasilonego trądziku.Ja mam lekki i naprawdę efekty były niesamowite.Do tego oczywiście brałem i biorę nadal Unidox,nawet jak trądzik wróci,to na pewno nie tak silny.Kurację tabletkami kończę w marcu,a potem jestem wystawiony na słońce,więc będzie ok. Teraz używam Skinorenu.Na początku nie byłem przekonany,tym bardziej,że Duac u mnie działał cuda,ale 3 miesiące stosowania to sporo,więc go odstawiałem i od tygodnia Skinoren.Ten lek ma zasadniczą przewagę-nie ma czegoś takiego,że bakterie się uodparniają.Kwas azaleniowy to naprawdę dobry lek,ale trzeba długo go stosować.Conajmniej 3 miesiące.Efekty są już po tygodniu.Skóra jest bielsza,a plamy po trądziku zanikają. Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz-idę na mikrodermabrazję 3 go stycznia.Mam się bać,będzie bolało ?:P i oczywiście robię to w gabinecie,gdzie jest kosmetyczka i dermatolog i tylko takie polecam.Zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 3 tabletki 2kc ^^ No widzisz ja sie nie zabezpieczylem, to teraz mam. A co i ile pilem wole nie pisac, bo az mi glupio ze sobie na tyle pozwolilem biorac leki. Z tym sloncem to bym uwazal... Co reszty wypowiedzi nie che mi sie ustosunkowywac moze ktos inny to zrobi :). Ide polezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
mikrodermabrazji nie mialem ale pociesze Cie tak: o pilingach slyszalem rownie straszne rzeczy a bylo super i przyjemnie :) nie martw sie o nic, dermatolog i kosmetyczka zrobia wszystko zeby Cie bolalo jak najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ej tak wogule co tak cicho? ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
dzięki Irock!:) Blondyn...sęk w tym,że ja własnie na słońcu przebywam od kwietnia do października praktycznie codziennie po 4 do 8 godzin.Trenuję tenisa,do tego sam jestem intruktorem.Mój trądzik zaczął się w wieku 21 lat,mam 23 i lekarz mi powiedział,że bardzo prawdopodobne,że własnie słońce wywołało trądzik i taką,a nie inną reakcję skóry.Bo ja nigdy wcześniej nie używałem nic do twarzy,często było tak,że po całym dniu na kortach myłem twarz mydłem i to wszystko,zero filtrów,no po prostu nic.Ale pocieszył mnie,że przy dobrych filtrach i higienie twarzy,słońce będzie czynnikiem leczącym,czego nigdy nie będzie można powiedzieć o solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoiło się to co sie wyrabiało ostatnio na mojej twarzy, ale niestety w Nowy Rok wchodzę ze smutkiem na twarzy, bo ktoś \"życzliwy\" robi wszystko abym straciła to, co kocham :( gdybym miała pozwolenie na broń zastrzeliłabym go na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
droga BRAVIO znam jeszcze kilka sposobow na zabcie :P a tak na powaznie do glowa do gory predzej czy pozniej wszystkie problemy sie rozwiazuja ;) piszta cos ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj te sposoby, bo jeszcze w zyciu tak strasznie nie czułam złosci na kogos i rozumiem tych co mordowali w afekcie, jakbym go teraz spotkała to bym go pazurami rozszarpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
nie chce miec odsiadki za wspoludzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na słonce wole uwazac bo nigdy nie wiadomo :). Bravia - zabija nawet apap tylko w odpowiedniej dawce, z reszta w internecie masz multum sposobów na pozbycie sie niewygodnej osoby, przerwanie tentnicy udowej i jakies inne tam pierdoly. Zabic kogos to nie klopot, klopotem jest potem zycie z tak wielkim i makabrycznym czynem, nie ma co liczyc na akceptacje społeczenstwa o sankcjach karnych juz nie wspominajac. Krotko mowiac gra nie warta swieczki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
blondyn :P ciii... chcialem zobaczyc czy zabije i popsules :( :P jak u Ciebie stan twarzy? i u mmj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie caly czas do przodu, choc mi sie na czole jakas podskorna bulwa robi :/ Nie moge jej wycisnac i bede wygladal, jak cyklop :P Jutro jade robic badania, jakis grubszy zestaw, poza morfologia itp, jakies proby watrobowe i inne niespodzianki. Mam nadzieje, ze bedzie ok. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×