Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

ja tetracyklinętez bralam napusty zołądek i dlatego tak skonczyłam beznadziejnie, nigdy bym juz tego bledu nie powtórzyła. teraz tetralysal biorę na noc i nie odczuwam zadnych dolegliwości a z rezultatów jestem niesamowicie zadowolona, okres nadszedł a moja skóra po raz pierwszy od dziesięciu lat nie uległa pogorszeniu!! cud się stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie cud to medycyna :) Ona to jakis dziwny ten antybiotk, aco mowil termatolog na temat tego jak go zarzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam na pusty żołądek eryrtomycynę i czułam się koszmarnie, jak już wcześniej pisałam, strasznie bolał mnie brzuch, miałam skurcze i ofłnie czułam się źle, ale teraz biorę krótko po obiadku i nie mamżadnych dolegliwości. Jutro ślub.. :-) życzcie mi powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ksiedza w kosciele i ładnie powtarzaj za nim :) Trzymaj tagze pana mlodego zeby Ci nie padł :) Powodzenia nie zycze bo jeszcze zapesze, ale goracej nocy zycze wam z calego serca xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
blondyn...hm.. dermatolog nic nie powiedział poza tym ze 3razy dziennie ale na ulotce pisze ze 30min przed posilkiem. no ale dzisiaj wzielam juz po obiadku i jest lepiej zoładek nie boli:) takze było to spowodowane na pewno tym ze brałam na pusty zoładek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
jeszcze ten najwiekszy kłopot został:( buzia ciągle fatalnie wyglada:(i przez to robione w aptece strasznie mam wysuszona buzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GładkaCera
Ja stosuje Duac już 3 tydzień i moja cera jest gładka. Niestety, przed okresem na brodzie wyskoczyło mi kilka małych, ropnych, swędzących krostek. To świadczy o jakichś problemach hormonalnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
Baneocin ktos z was zna tę maść?? dzisiaj byla u mnie ciocia i ja mi polecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyskoczyło mi kilka nowych pryszczy,ale sama jestem sobie winna, miałam już bardzoładna buzię i zachciało mi się pogrzebać paluchami przy twarzy i to był błąd , tam gdzie były tylko malutkie grudki zrobiłam sobie 3 pryszczole :( sama jestem sobie winna. powstrzymujcie swoje rece aby nie wyciskać nica bedziecie mili piękne buzie. w poniedziałek idę do lekarza, zobaczymy co tym razem mi powie, mam nadzieje ze nie odstawi mi jesszcze tetralysalu bo bardzo mi służy a nie widze skutków ubocznych narazie, biore tez trilac na wszelki wypadek, więc czuję się dośc bezpiecznie. no i to mydełko śmierdzące... działa cuda z moją buzią. będę musiała kupuić sobie nastepne bo już mi siepowoli konczy, strasznie lubie nim myć buzie, roie to az za czesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu jestem w dupe... Wczoraj dalem na twarz metronidazol i obchodze z skory jak waż, gdzie sie na twarzy nie dotkne to odrazu leci z niej martwy naskorek :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn nie martw się, każdy musi kiedyś zrzucic sierść :) np mój pies... haha ale tak poza tym to kiedyś podawałeślink do fajnej stronki gdzie loczy sie BMI, nie masz go gdzies zapisanego, bo nie mogę się przekopać przez te wszystkie strony tego topicu aby go znaleźc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakka
wy tez macie taka sucha skure ?? mam do was pytanie czy na ten antybiotyk moge polozyc krem intensywni nawilzajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakka
wy tez macie taka sucha skure ?? mam do was pytanie czy na ten antybiotyk moge polozyc krem intensywni nawilzajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
poleccie cos na strasznie sucha skóre:( juz nawet kremy nawilzajace nie pomagaja skorupa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne z ta suchą skóra bo ja mam wrecz przeciwnie, po duacu moja skóra jest wrecz taka miło nawilżona. moze nie wysusza duac a zel do mycia twarzy? na duac nie nakłada się nic!! dopiero rano można sobie nawilżacz zafundować i w ciągu dnia można się wodą termalną dowadniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam. widze ze ostro temat sie ciagnie i bardzo dobrze:) ja koncze druga tubke duacu i buzia jest naparwde ok(no moze poza tym weekendem ale to przed okresem) plecy i dekold tez nieporownywalnie ładniejsze.teraz musze zakupic cepan na blizny. mam takie pytanie ile mozna stosowac duac, ile wy go stosujecie? u mnie 2 miesiace zaraz stuknie. nie chce mi sie isc do mojego dermatologa bo ta kobita jest troche starej daty i nie moge sie z nia dogadac , wogole nie moge trafic na porzadnego dermat. wiec bede wdzieczna za pomoc .pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uzywam 3 tubke i na pewno dalej go dostane dzisiaj u dermatologa bo skutkuje., na pewno są ograniczenia, ale jak wiemu leczenie tradziku to nie miesiąc tylko co najmniej pół roku, bo na poczatku widac tylko efekty pobieżne, a na całkowite wyleczenie trzea czekać dłużej, więc stokrociu nie martw się, jeszcze nie jedna tubka przed Tobą. chyba że już masz super buzię i nie będziesz musiała stosowac duacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
dzieki Bravia za odpowiedz, zycze powodzenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka18
hejcia wszystkim!!!!naprawde polecam DUAC!!działa bardzo szybko!!sama mam problemy z cera,ale ten zel naprawde pomaga juz od paru dni go biore i widac efekty....dermatolog mi równiez przepisał acne-derm tez dobra masc...polecam równiez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no izmiana leczenia, tetralysal nadal mam łykać przez kolejny miesiąc, ale zamiast duacu mam differin bo już mi zostało dużo grudek i zaskórników a nie jako takich wielkich syfów. musze poczytać na jego temat, hmm jak lek kosztuje znowu 40 zł to oczekuję dobrych rezultatów. tyle tylko ze ten ma przynajmniej 30 ml a nie 15 jak duac :) podobno też wusysza, więc babeczka mi mówiła, żebym go stosowała raz na dwa dni ( o ile bedzie nie wysuszał za bardzo). nie wiem .. powiedziała też ze możliwe ze za miesiąc znowu wrócimy do duacu, bo dobrze na mnie wpływa, tylko on nie usuwa zaskórników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się własnie naczytałam na forum, że ten differin to lipa jest i że wysyp się po tym robi... fuck :( nie wiem co mam teraz zrobić, nie chce sobie zniszczyc tego co już osiągnęłam :( będę próbować, dzisiaj nałoże tylko na czoło, a na policzki dam duac, zobaczę jak to działa wogóle. nie moge sobie już pozwolić na zniszczenie twarzy zle dobranym lekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sugeruj sie tylko opiniami internautek. ja tak zrobilam i po tym waszym duacu mialam wysyp stulecia. a podobno taki wspanialy... moja siostra miala differin i mowi ze bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoślepiej siestosuje lek , który ludzie zachwalają niż który mieszaj a zbłotem. ja ponocy nie mam zwiekszonej liczby pryszczy choćjednak posmarowałam całą twarz, nie jest też wysuszona, po prostu nie stalo się nic, ani nie jest lepiej ani gorzej. warto tu jednak dodać,że wczoraj nawet po upalnym ciezkim dniu w racy nie przybyło mi syfów, co raczej dobrze swiadczy głównie o tetralysalu. na szczescie jakby się coś działo mam jeszcze pół tubeczki duacu w zanadrzu :)( powinnam się kjeszcze zaczac zdrowiej odżywiać, bo jak narazie nie jestto moim atutem... przynajmniej nie jak chodzę do pracy, bo nie mam czasu na zbilansowaną dietkę i regularne posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdhdhdhd
Nikt nie stosował i nie zamierza stosowac ,zadnych swińst,to jakas paranoja!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×