Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i co mam robić

ZAKOCHAŁAM SIE W WYKŁADOWCY

Polecane posty

Gość i co mam robić

mam 23 lata i zakochałam się w moim wykładowcy. podobam mu sie Jak go zdobyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam robić
ma prawie 40 z tego jak na mnie patrzy jasno wynika zew ma na mnie ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam robić
no bardzo mi pomagacie widze!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam robić
ja go czasem spotykam na miescie bo mieszka nierdaleko mnie jest cudowny rozmawialismy kiedys tak poł prywatnie mamy podobne poczucie humoru i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam robić
czy jak bede sie jakos inaczej ubierac na jego zajecia patrzec mu w oczy usmiechac sie itp to to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk--->rady dla Ciebie..hmm...no wiesz..to zależy od okoliczności..jesli obiekt Twoich westchnień nie jest zajęty...to masz spore szanse...oczywiście gorzej jesli jesteś dla niej cenniejszy jako przyjaciel niż jako miłość życia:) To jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula*
Wiecie co mam do was pytanie, zakochałam się w chłopaku, jest cudny ;* może wiek nie jest taki ważny, ale no normalnie nie widze poza nim świata. Dzisiaj jechałam autobusem, i słyszałam jak gadały dziewczyny '' Taka Ewa zakochała się w XX '' - chodziło o mnie ..... Teraz on nawet nie zwraca na mnie uwagi, nie uśmiecha się, normalnie jakby mnie nie lubiał wcześniej się uśmiechał, mówił cześc, a teraz kompletnie nic ;(( jestem Fotomodelką, więc nigdy nie miałam problemu z chłopakami.. Ale on szczególnie mnie zainteresował.. ;( i co teraz? Wiem, nie podobam się mu.. tak najlepiej napiszcie :( Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×