Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzyszakpp

Nic juz nie rozumiem, jak to możlwie?

Polecane posty

Gość krzyszakpp

Dziewczyna mieszka z rodzicami, nie uczy się, nie pracuje i wiecznie nie ma czasu. Jak to możlwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyszakpp
Skąd mam wiedzieć czy tylko dla mnie? Ale chyba faktycznie zbyt często słyszę "dziś niestety nie dam rady, sorry". Chyba powiem jej, żeby sobie znalazła kogoś dla kogo bedzie miała trochę wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Sanczez
Ja tam nie wiem, czemu ty się w ogóle jeszcze zastanawiasz? Na drzewo z laską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyszakpp
Jakiś czas, niby na razie nie jesteśmy parą. Ale już chyba wszystko szło w tym kierunku. Problem jest tylko jeden, ona jest zbyt fajna żeby mi było łatwo ją olać. Pieprzony ideał kobiety dla mnie, w każdym razie blisko ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ty dla niej ideałem
nie jesteś i stąd brak entuzjazmu i czasu z jej strony. Tak bywa czasami. Wiesz, próbować zawsze możesz, ale sądząc po "objawach" nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyszakpp
No wiem, już własciwie sie pogodziłem z tym i chyba dam sobie spokój. Ale boję się co jeżeli ona naprawde nie ma czasu, nie wiem np. o czymś. To by było kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wbrew sobie spróbuj ją na trochę olać niby nie trać kontaktu ale nie próbuj się umówić zatęskni jesli czuje cokolowiek do ciebie wiem na pewno wziął mnie tak kiedys koleś na przetrzymanie aż zaczeło mi zależeć gdy zoabczyłam ze go stracę ale musisz wytrzymać jakiś czas warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyszakpp
Obawiam się, że takie gierki to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm - jak jej zależy
to sama cię znajdzie. A jeśli nie zależy, to szkoda twojego czasu. Sam mówisz, że co i rusz proponujesz spotkanie i nic z tego. Czemu nie spytasz wprost czym jest tak zajęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyszakpp
W sumie raz miałem wyjeb*ane na wszystko, olewałem wszystko i wszystkich równo to się odezwała, hehe. "Coś się nie odzywasz ostatnio". Może to ten typ od gierek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ona ma lat
a ty ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym co napisałes chyba sam widzisz wyraźnie ze mam rację nie kombinuj więcej to nie gierki tylko sztuka uzalenienia kogoś od siebie więc...jakie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ona ma lat
a co ona robi ze nie uczy się i nie rpacuje? szukanie pray ot tez praca..chyba ze to taka laleczka co cjce zlapac naiwniaka zeby na nią robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie bedzie
Jak ktoś komuś pasuje to sie ludzie spotykaja i sa ze soba Takie gierki świadcza tylko o pustocie i niedojrzałości emocjonalnej Daj sobie spokój , albo sie toba pobawi bo ma taki kaprys , albo jesteś potrzebny na tzw wabia zeby ktoś inny na kim jej zależy był zazdrosny, takie pustostany koniecznie potrzebuja mieć licznych adoratorów wypisujacych im romantyczne esemesy i gotowych przybiec na kazde zawołanie. Jak to miło potem pochwalić sie przed kumpelami , a jak dobrze wpływa na ego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ona ma lat
nie napisales od jak dawna probujesz sie z nia spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj... napisała najpierw ze dzisiaj, ale potem \"jednak nie dam rady, spotkamy się w sobotę\". Nie rozumiem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj jej odpocząć od siebie:) niech zatęskni jak jej odrobine zależy to się odezwie samai wreszcie umówi na 100% ale wiesz ja mam tez takich kolegów niektórych którzy chcą sie ze mną umawiać a ja wiecznie jakiejś wymówki szukam bo nie chce sie z nimi spotykać a czasem głupio powiedziec wprost ze nie chce sie z nimi spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załatw krótko
nie nadskakuj koło niej,jak zrobisz jej przerwę to zobaczysz czy jej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli jednak serio mówiła ze jutro się spotkamy? Olać i tak? Powiedzieć, że coś mi wypadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załatw krótko
koniecznie przełóż spotkanie!!! to świetna metoda!! nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załatw krótko
jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×