Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka ekonomii

co mam robic w wolnym czasie

Polecane posty

Gość studentka ekonomii

studiuje ostatni rok dziennie zajecia sa od pon do piatku i jest ich malo kika godzin dziennie najpozniej do 15 mam mnostwo wolnego czasu moze powinnam poszukac jakiejs pracy? co o tym myslicie? mozliwe jest znalezienie pracy takiej po kilka godzin dziennei wieczorami albo takiej na weekendy? poza tym jak milabym sie dot ego zabrac? ja nigdy nie pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na ostatnim roku to chyba z połowa pracowała. przesuwaliśmy sobie zajęcia, przechodząc do innych grup tak, aby zajęcia mieć przez 2-3 dni w tyg., a w pozostałe dni pracować. jeśli jeszcze nigdzie nie pracowałaś, to idź na bezpłatny staż do jakiejkolwiek firmy. niestety, to nie te czasy, aby wystarczyło wpisać same studia do CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ekonomii
chcialm bnapisac zajecia sa od pon do czwartku no tak ale jak ja mams ie do tego zabrac pojsc? ale gdzie a jak pojde to co ja mampowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ekonomii
co mam robic poza szkola? cieszylam sie ze pojde wreszcie do szkoly bo juz mi sie znudzilo siedzenie w domu przez 3 miechy ale zobaczylam plan i okazalo sie ze prawie wogle nie mam zajeci znowu bede miala mnostwo wolnego czasu? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
witam! prponuje ci udać sie do firm pośredniczących możesz o nich poczytać na internecie jedna z nich to work service oni ci coś znajdą ja proponuje ci sie zapytać czy nie potrzebują do tpsa dziewczyn na infolinie 913 lub do sprzedaży produktów tp ja tak pracowała dopóki nie znalazłam stałej pracy. kasa jest ok i pracujesz ile chcesz tygodniowo. Albo znajdz sobie agencje reklamowe i paruj jako hostessa w supermarketach kasa też jest niezła i praca w weekendy a zawsze coś wpiszesz w cv pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×