Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wendetttta

Uderzył mnie

Polecane posty

Gość Wendetttta

To było zupełnie do niego niepodobne, byłam całkowicie zaskoczona. To nie jest typ dresiarza maczo buraka. To subtelny, delikatny, wrażliwy i inteligentny człowiek, ale nie wiem co w niego wstapiło. :( Popłakał się jak dziecko po tym, bardzo przepraszał, czy mam mu wierzyć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Sanczez
Chyba z lekka go musiałaś zdenerwować. Zabrałaś mu temperówkę, czy cóś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óóó
Ja uważam , że jeżeli uderzył raz to na pewno spróbuje jeszcze raz chociaż nie musi tak być bądz czujna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendetttta
Ja pierwsza zaczelam przemoc fizyczna na wiesc, ze wydał pieniądze, które należały do mnie :o Nie odda mi od razu, tylko jak zadzwoniłam do jego matki =, żeby się dowiedziala jak synek sie zachowuje :o Wiem, glupio zrobilam z tym telefonem, ale bylam bezsilna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ci tak ze cie uderzył, bo ty pierwsza go uderzyłas, czego ty oczekiwałas po tym jak mu przylałaś, ze zwinie sie w kłębek w rogu pokoju?!!!!!!!!!! tez powinnas go przeprosic!!!!! oddał ci i dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EB
Ja też miałam podobną sytuację miesiąc temu... Ja zaczęłam a on skończył...Nadal o tym ciągle myślę i czekam czy to sie powtórzy. Niekiedy mam ochote sprawdzić ale się boję. NIe wiem czy kolejny raz mogłabym podarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Contactubex
Jak cię uderzył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Contactubex
Teraz go przeproś na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendetttta
Ale ja lekko go uderzylam, nawet bym tego uderzeniem nie nazwala, a on mnie z calej sily :( Az tak, ze mnie piekło jeszcze godzine po fakcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Contactubex
Czyli wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendetttta
Co wygrał??! Ja tego nie rozpatruje w katergoriach wygrany/przegrany, bo jesli cos teraz przegrywa to nasz udany do tej pory zwiazek :( Do tego momentu bylo bardzo pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Contactubex
Walka była czysta Jako sędzia ringowy przyznaje zwycięstwo twojemu ukochanemu. Ale jest możliwy rewanż Tylko się lepiej przygotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy R.
Moja też mnie giedyś rozwścieczyła. Jak wymalowałem z glany między oczy, to teraz nos ma z lekka w lewo. A co, będzie mi tu zupę przesalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendetttta
Ok, kupie sonie nastepnym razem rekawice bokserskie i zrobie sonie czarny pas w karate :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej to
popieram japonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EB
kretyni... Widać zę po nieudanych związkach... NIc dziwnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendetttta
Do tej pory zwiazek bylo bardzo udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EB
nie chodziło mi o Twój związek, wierzę ze był udany i Ciebie dokładnie rozumiem...Chodzi mi o tych miłych bokserów co niepotrzebnie wtryniają swoję dwa grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendetttta
W sumie to chyba mnie pogrzalo, ze pytam o takie rzeczy na forum, to jest moje zycie i nikt go za mnie nie przezyje. Wybacze mu, bo widze ze jednak warto. Nigdy nie widzialam wczesniej placzacego mezyzczny, on tez ma problemy psychologiczne. Ja jestem typowa osobowoscia borderline, wiec sami rozumiecie jaka moge byc irytujaca :o Juz widze radykalne zmiany na lepsze, wiec mu wybacze. Nie sadze, zeby kiedys po tym wszystkim jeszcze raz uzyl przemocy wobec mie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wthert
nie znam się za bardzo ale nadużywanie siły wobec partnerki pasuje mi bardziej właśnie do osobników zbyt wrażliwych, żeby nie powiedzieć przewrażliwionych, słabych psychicznie, niedowartościowanych, tchórzliwych więc nie dziwię się że ten twój cię uderzył gdy przestraszył się że jego mama dowie się o sprzeniewierzeniu pieniędzy, widocznie to taki typ ja bym zerwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że przepuścił twoją kasę to jeszcze cię uderzył! Kobieto, co ty z nim jeszcze robisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendetttta
W sumie nie do kona przepuscil moja, ale mamy wspolna kase i ja nie chcialam, zeby trwonil to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JEDNAK 1
choćby dziewczyna podniosła rękę na swojego faceta,to nie ma on prawa zrobić tego w stosunku do niej.Co wy tu za brednie gadacie-jak ty jego to on ciebie.Rozumiem bronić się przed babą z tłuczkiem w ręku,ale wtedy gdy ona z bezsilności machnie po gębie-BEZSENS. Jak facet nie ma co z łapami zrobić to niech swoją męską dumę wyżywa np. na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JEDNAK 1
a ja tak właściwie uważam,że jak facet już raz podniósł rękę na kobiete to przytrafić to się może i kolejny raz.Niech Bóg da,że w wielu przypadkach tak nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odbierz kase
i go zostaw. Jak raz uderzyl , to niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×