Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętnie przyjmę

CIUSZKI DLA DZIEWCZYNEK-chętnie przyjmę, jeśli komuś zbywają

Polecane posty

Gość sarita
niestety nie poratuję cię bo również spodziewam się dzieciątka, ale spróbuj może jeszcze na forum "moda i ubiór", może tam coś znajdziesz. powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
Nie chcę mnożyć topików bo mnie moderatorki powieszą:D Poprostu od czasu do czasu sobie pozwolę "podciągnąć" topik:) mam nadzieję, że nie będziecie się na mnie o to złościć:) SARITO - Tobie również dziękuję za dobre słówko:) życzę szczęśliwego donoszenia ciąży i bezproblemowego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
podciągam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także nie mam dla maluszków bo wszystko dawno wydane i też dla dziewczynki. Ale mam nadzieję ze ktoś pomoże, bedę ci topik podnosiła. Pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
KOBIETY - jesteście ZŁOTE:) Dziękuję Wam bardzo bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
to ja może skorzystam z okazji i pójdę się wypluskać troszkę w wannie i coś zjeść, bo mi się Dziewuszki w brzuchu coś buntują i kręcą jak cholerka:D:D:D:D:D:D Całuski.........i mam nadzieję, że Wasze życzenia aby mi się powiodło w moich poszukiwaniach chętnych do pomocy się spełnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
Jejku! udało się! Jedna Dobra Dusza zaoferowała mi swoją pomoc!!!! Rany - a ja nie wierzyłam, że mi ktokolwiek pomoże!!!! Zaczynam znów wierzyć w ludzi:) Heh nie uwierzycie, ale czuję się jakbyście mi Wszystkie podarowały nie wiem jaki skarb! i Te, które mi pomagają w podbijaniu tego topiku, i Ta, która mi zaoferowała zbędne ciuszki, i Te które nie miały a podtrzymały mnie na duchu dobrym słowem - DZIEWCZYNY JESTEŚCIE ANIOŁAMI!!!!! Zachowuję się jak wariatka wiem, ale nawet nie wiecie jaką mam straszną radochę!!!!!:D:D:D:D:D:D Wybaczcie tę euforię proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
no właśnie - ja się tu obżeram a topik mi spada! Liczę w duchu, że to nie jedyna Dobra Dusza chętna do pomocy:) Naprawdę przyprawiłyście mnie o tzw. kolorowy zawrót głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
hehehehe moje "podciągaczki" co ja bym bez Was zrobiła! Jak ja się Wam odwdzięczę to nie wiem...........naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do naprawde nikt mi nie pomoze rozumiem twoje zaklopotanie , wozek bliziaczy , ciuszki , wszytsko razy dwa , ale jak piszesz stac cie na ubranka poterzebne rzeczy , ja jestem w 3 meisiacu ciazy , mam 22 lata i rowniez spodziewam sie blizniakow , moj chlopak tylko pracuje , jest ciezko ale jakos bedzie , wiec zycze Ci powodzenia Ps. ja jeszcze nic nie kupilam swoim bobasa a sama wiesz jakie sa wydatki dla dwojga pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
no właśnie wiem jakie wydatki dla bliźniaków. Wiem , że może trochę żebrzę, tak się trochę czuję. Oczywiście, że jeśli nikt mi nie zaoferuje pomocy będę musiała kupić potrzebne rzeczy, ale jeśli ktoś może i zechce mi pomóc ? mnie to się bardzo przyda, a może komuś zrobi się miejsce w szafie? Nie napisałam, że mnie stać na kupno ubranek.....napisałam tylko, że nie przymieram głodem i nie jestem w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej.....napisałam jaka jest prawda, bo nie chcę i nie umiem oszukiwać. Poprostu.......tak sobie pomyślałam, że może ktoś sprawi, że będzie mi lżej zwłaszcza, że mam jeszcze dodatkowe wydatki na leki, bo niestety, ale w ciąży uaktywniła mi się tarczyca, cały czas biorę też końskie dawki duphastony, jeszcze żelazo i naturalnie witaminy, to wszystko kosztuje, a jak napisałam nie przelewa mi się. Głupio tak prosić o pomoc, wcale mi to nie na rękę - jasne, że wolałabym iść do sklepu i kupić rzeczy potrzebne, ale niestey mi się pieniądze nie namnażają cudownie:) Jeśli ktoś zechce mi pomóc - pomoże i ja mu za to będę do końca życia wdzięczna, jeśli nie........nie wymagam i nie żądam pomocy. Jak to mówią - próba nie strzelba........gdyby mi to nie było potrzebne, nie prosiłabym - naprawdę, bo to naprawdę jest krępujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
21 - życzę Ci wszystkiego najlepszego:) - jakoś sobie będziemy musiały tak czy owak poradzić - co do tego nie ma wątpliwości Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
Chciałam jeszcze dodać, że później te ciuszki wykorzysta Brzdąc mojego Brata, a później oddam je komuś - również za darmo, naprawdę nie chcę nikogo naciągać na nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabineczkaaaa
mam 2 dziewuszki nie blizniaczki ale rok po roku 2 letnia i co a roczek ma sterte ciuszkow do dania;sukieneczki dresiki bluzki itp jaki adres?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
sabinko - ZŁOTA KOBIETKO!!!! - stuknij do mnie na maila podam Ci dane:) taaka_sobie@tlen.pl Z całego mojego serca w imieniu swoim moich Dziewczynek Brata i jego Szkrabika BARDZO BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
Jejku.......może się Wam to wyda głupie i infantylne, ale........popłakałam się ze szczęścia:(................Nawet nie wiecie jaka jestem Wam wdzięczna bardzo, nie potrafię tego wyrazić tutaj...........nie wiem jak.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:) Wiesz juz orientacyjnie czy juz wystarczy ciuszkow? Czy mamy podnosci dalej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabineczkaaaa
juz napisalam maila!nie ma za co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
hm :(( i po ptakach jak to się mowi . woadłam tu przypadkiem i Załuję , iż nie bylo to wczoraj.Zapytasz pewnie dlaczego ? otóż wczoraj wynioslyśmy z siostra cały wór ubranek dla maluszka .nie bylo komu oddać wiec poratowałysmy dom małego dziecka . Tam chętnie wszystko przyjmą . Wiadomo .. tam się nie przelewa :)0 nie mniej pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
Kobietki - nie chcę Was obciążać podbijaniem:).......narazie doatałam ofertę pomocy od dwóch Dziewczyn........nie wiem ile to będzie tych ciuszków, ale nie musicie mi podbijać - sama sobie też poradzę, dziękuję bardzo za dotychczasową pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz na tego maila
to69dni@tlen.pl dostaniesz kupe ubran za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nikt mi nie pomoże
napisałam do Ciebie :) Dziękuję z góry bardzo:) Sabineczko - nie mam nic w skrzynce od Ciebie Słońce:( Nie wiem czemu - jeśli możesz to może Ty podaj mi swojego maila a ja Ci wyślę adres???? Ewentualnie podam jeszczec raz mojego maila: taaka_sobie@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×