Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ange

Po czym poznać że się komuś podobam.?

Polecane posty

Gość ange

Po czym poznać że się komuś podobam.? Mam 20 lat i jestem szaleńczo zakochana w pewnym chłopaku. Mieszkamy w tym samym bloku tylko on mieszka dwa piętra niżej. Nie raz spotykamy się na klatce lub pod blokiem, ale wtedy nasze spojrzenia są głębokie i długie i namiętne. Czuję miedzy nami tą chemię , feromony aż tańczą w powietrzu. Ostatnio byłam u niego w domu bo znam jego mamę, czułam jak błądzi za mną wzrokiem kiedy tylko odwróciłam głowę patrzył się na mnie tymi swoimi pięknymi oczami, przechodził koło mnie ze 100 razy byle tylko być w zasięgu mojego wzroku. Powiedzcie mi proszę czy po wzroku faceta można odczytać czy mu się podobam. Nie możemy się umówić, hamujemy się jak tylko można bo on ma dziewczynę a ja chłopaka, ale bardzo często myślę o moim przystojnym sąsiedzie. Pare dni już go nie widziałam , ale gdy znowu spotkamy się przelotem znowu nasze wzroki spotkają się namiętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nasze spojrzenia są głębokie i długie i namiętne\" :D To chyba się jemu podobasz, nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
no jest przystojny i wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
jestem nim zauroczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie to tylko zauroczenie :o które minie a jeśli piszesz, że jesteś w nim szaleńczo zakochana to na boga zostaw swego faceta bo wynika, że go nie kochasz bo jak można dwie osoby równocześnie kochać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
a jesli odczytuje to błednie, może on tylko tak patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kogo to....
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
nawet chciałabym zeby to minęło bo to mnie męczy. Ja mam dziecko z moim chłopakiem , mieszkamy razem, ale juz miłość dawno minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
mój facet nie interesuje sie mną , tylko piwo i kumple,chciałabym z nim porozmawiać o czym kolwiek ale jego to wogóle nie interesuję. miłość , czy chemia zwał jak zwał ale minęło. Nie zdradze go , ale jęśli się zakocham to nie wiem co zrobię. Ten chłopak który mi sie podoba jest bardzo dobry dla mojej corki a ja chce tylko być szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz ulokować swych uczuć do jakiegoś wolnego faceta ?? Przecież on ma dziewczynę, którą może kocha bo wiesz faceci to wzrokowce :P i czasem ich zachowanie źle interpretujemy :o. Jak jesteś z nim na \"ty\" to pogadaj z nim i wybadaj jak mu się układa z jego sympatią itp., uwierz mi że nie ma nic lepszego od szczerej rozmowy :) bo może robisz sobie tylko złudne nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
wiesz może masz rację. nie jestem za rozbijaniem związków, o nie. Z drugiej strony on jest ze swoją dziewczyną długo a on ma 24 lata , coś widzę ze ich związek to monotonia. Daltego moje pytanie na początku brzmiało jak poznać czy mu sie podobam? Jak myslisz po czym poznać czy facetowi sie podobamy? po spojrzeniach czy moze po czym? prosze odpowiedz maleeńkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigi mouse
A jak poznałaś że podobasz się facetowi z którym masz już dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
To była miłość od pierwszego wejrzenia, zaprosił mnie na kawe i powiedzielismy sobie wprost co o sobie myslimy. Ale całkiem na początku też były usmiechy spojrzenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czynach :) tj. stara się być blisko Ciebie, szuka z Tobą kontaktu (pod byle pretekstem), gesty (przytulenie, muśnięcie itp.), prawi ciągle komplementy (ooo jak ładnie dziś wyglądzasz ... ) ale jak już wcześniej mówiłam czasem my błędnie te sygnały odbieramy :o bo faceci to faceci :P i wg. mnie to najlepsza jest rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
no tak. ale jak facet jest nieśmiały tak jak on. A on mi nie raz daje takie sygnały że sama nie wiem. Jak spotkamy się w windzie to pierwsze co zrobie to spytam się co słychać byle by zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś (kilka lat temu) miałam podobny przypadek z facetem (tylko że on akurat był wolny) i też dawał niby sygnały że mu się podobam, był nieśmiały itp. i co po szczerej rozmowie powiedział że traktuje mnie tylko jak dobrą kumpelę nic więcej.... mi ulżyło bo pozbyłam się złudzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
A jeśli zrezygnuje z niego, z czegos co mogłoby by stac sie wielka miłościa, przeciez nie takie rzeczy na swiecie się zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego radzę pogadać :) i będziesz wiedziała na czym stoisz bo im dłuzej bedziesz się łudzić to tym gorzej dla Ciebie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ty się
może kepiej dzieckiem zajmij! od razu widać że szczeniara z ciebie!!!! masz juz dziecko!!!halllo???!!! wiesz o tym czy zapomniałas??!! facet sie patrzy bo może mu sie podobasz, ale na pewno nie bedzie z tobą...po co ma się pchać do baby z dzieckiem!! ale ty durna jesteś! a poza tym może poświęciłabyś trochę wysiłku żeby się dogadać i naprawić związek z ojcem twojego dziecka..czy może o nim tez już zapomniałaś???? normalnie dzieciarnia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
no pewnie, nie mów hop bo niewiadomo jak tobie sie ułozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×