Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Marcia_-

Przyjaźń między Kobietą a Mężczyzną - czy to możliwe?

Polecane posty

Gość dljt
mam przyjaciela i po waszych postach ogarneła mnie niepewność co zrobić aby nie doszło do tego żeby nie przerodziło sie to w cos głębszego? tak z mojej jak i jego strony nie chce go stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwa jak najbardziej!!!!ale na pewno nie czysto platoniczna.w wiekszosci przypadkow konczy sie sexem,co oczywiscie nie wyklucza dalszej przyjazni:):)ale.....kiedy w gre zaczynaja wchodzic uczucia jednej ze stron nie ma mowy o przyjazni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marcia_
Czyli co? W przypadku kiedy ma się jeszcze małżonka to z przyjaciela robi się kochanek/a? Nawet jeśli czuc coś więcej zaczyna tylko jedno z przyjaciół i nie doszło do sexu?!? Czy to jest zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakir31
A co jesli oboje przyjaciól jest w związkach małżenskich? Zaczną zdradzac partnerów? E tam, chyba nie jest tak żle,wydaje mi sie że to zależy od swego rodzaju dojrzałosci.Jesli jestesmy dorosli (nie myląc z pełnoletnoscią) to chyba troche inaczej patrzymy na więzy przyjazni.Chyba,że nie są to związki szczesliwe.Ja przyjaznie sie ze swoim przyjacielem z pracy już dosc długo ale nigdy powtarzam nigdy nie pomyslalam o nim jak o potencjalnym partnerze czy kochanku(mam męża.on ma żonę) Ale prawdą jest,że jesli tylko dojdzie do chocby najmniejszego kontaktu fizycznego m.in.pocałunek czy cos w tym stylu to wszystko pęka w jednej chwili i zazwyczaj juz nie bedzie tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marcia_
Ludziska!!! Wypowiedzie sie! ...szczerze to potrzebuję to wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledczy
NIE MA takiej przyjazni KAZDa tak zwana"przyjaźn" między kobietą a męzczyzną która nie jest związkiem lub małżeństwem jednocześnie smierdzi NIETOPERZEM!!!! i taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ....
między k i m czysta przyjaźń NIE ISTNIEJE bo wcześniej czy później jedno z nich lub oboje chcą czegoś więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ??? małoprawdopodobna :O choć nie chodzi to podtekst erotyczny ....predzej o uczuciowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
a moze jest jedna opcja żeby taka przyjaźń istniała: facet-gejem; kobieta-lesbijką ;) a tak serio to taka przyjaźń jest mało prawdpodobna, a wręcz niemożliwa niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marcia_
ale cisza... w każdym razie ja też tak myślę jak wiekszośc którzy się jednak wypowiedzieli PRZYJAŹŃ MIEDŻY MĘŻCZYZNĄ A KOBIETĄ NIGDY NIE JEST CZYSTĄ PRZYJEŹNIĄ, WIĘC WNIOSEK JEST JEDEN - NIE ISTNIEJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będzie przyjaciólką faceta
ta, która może być jego kochanką!!!!!!! i wszystko jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tambiba
nie jest mozliwa. i wcale nie dlatego, ze ktos chcialby kogos bzyknąc. tylko dlatego ze mezczyzni są z marsa i kobiety ze snikersa. nigdy sie porozumiemy wiec trudno mowic o przyjazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też piszę
z autopsji - nie jest możliwa, bo wcześniej czy później zacznie iskrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×