Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justinka_

Sklep Rossmann

Polecane posty

Gość Justinka_

Co sadzicie o sklepie Rossmann?Fajne sa tam rzeczy,oplaca sie kupowac,itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest najbliższy sklep
drogeryjny od mojego domu więc najczęściej to tam robię zakupy. Dość duży wybór, ceny różne - ale często maja promocje. Cenię sobie, że pod jednym dachem mogę kupić kosmetyki, proszek do prania, gazety, żarcie dla kota i deserki dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest na prawde swietny
sklep!!!!!!!!!!!!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja18
Tylko ciekawe dlaczego jedzonko jest tam dosc drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja też lubię. szczególnie za te promocje, bo czasem można coś naprawdę dużo taniej kupić :) i prawie wszystko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa22
A co najbardziej warto kupowac w tym sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami tam kupuję
są promocje ale w porównaniu z cenami w supermaketach-drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telka77
do ciekawej- ja najczesciej poluje na okazje typu jak kupisz 2 produkty tej lini to dostaniesz cos. I np. ostatnio kupilam tonil L'oreal pure zone a chusteczki oczyszczajace dostalam gratis. A do kremu na zmarsczki tez l'oreal daja tonik czy mleczko oczyszczajace gratis :) Takze nie tylko sa okazje jesli chodzi o ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gf
polecam zele pod prysznic z serii produkowanej przez rossmana nie pamietam jak sie nazywa!! nie drogie a dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjajajajja
AJ chodze tam tylko gdy musze albo gdy mam juz z góry upatrzony konkretny produkt. JAk bylam raz wybierac błyszczyk i tak sama nie wiedzialam jaki chce to ochroniarz stal kolo mnie i patrzyl przez ramie. Naprawde to jest irystujace bo w rossamanch czuje sie jak złodziej ( w naturze jest jakos normalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ochroniarze w tym sklepie są bardzo irytujący...czasem poprostu mam ochote mu coś powiedzieć! Ale sam sklep to poprostu rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam Rossmana
Szczegolnie cenowo dobrze wypada w porownaniu z innymi drogeriami. Niestety zaluje ze na stronie internetowej nie umieszczaja gazetek promocyjnych- na pewno byloby to duze ulatwienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginette
Ja tez lubie Rossmanna.BTW, ktos mi mowil, ze mozna tam znalezc kosmetyki firmy Pierre Rene.Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginette
A NAYURY wrecz nie cierpie!!! Drogo, niesympatycznie a przynajmniej w tych co znam, bardzo niekompetentna obsluga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Rossmanie są
kosmetyki Pierre Rene:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
" Isana " - żele pod prysznic są fajne, ładnie pachną i nie wysuszają skóry, przy tym ta cena :) podaję linka, każdy żel można obejrzeć, wystarczy tylko kliknąć: http://www.rossmann.com.pl/asortyment/isana/isanakosmetyki/ Też się zgadzam że ochrona w Rossmanie jest jakby to nazwać.. uciążliwa ;) Nigdy nic nie ukradłam, ale kiedy wchodzę do tego sklepu, zawsze zaczynam się czuć jak potencjalny złodziej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
hehe ja mam to samo:) w życiu nic nie ukradłam, ale normalnie w Rossmanie z wrodzonej przekory zaczynam mieć na to ochotę;) Kto wie czy kiedyś tego nie zrobię jak mnie ochrona doprowadzi do ostatecznosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
Katranka, a czytałaś o mamie którejś kafeteriuszki, fajny ma sposób ;) Otóż wręcza ochroniażowi - który za nią łazi po sklepie - swój koszyk - pyta oczywiście najpierw - " Mógłby pan potrzymać ? " potem odchodzi od pólki i oburzona ogląda się za owym panem - " No idzie pan czy nie " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia8484
fakt, moze czasem ochrona bywa uciazliwa..coz niewdzieczny zawod, ale zdziwiłybyscie sie jacy ludzie czasem kradna, dobrze ubrane panie w srednim wieku z zasobnym portfelem...moze to kleptomania, nie wnikam. Ja wychodze z ałozenia, ze jesli mam czyste sumienie, to niech za mna łaza, a co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×