Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klimakteryczka

czy jest tu ktoś, taki jak ja

Polecane posty

Gość klimakteryczka

sama ze sobą-mam 49 lat i od dwóch lat jestem w ostrej fazie przekwitania-poty nocne,uderzenia gorąca,nieregularne miesiączki (średnio co 70-100 dni-),uczucie ciągłego zmęczenia,problemy ze snem,skóra sucha-straciła jędrność,wypadają mi garściami włosy,łamią paznokcie,strasznie bolą mnie kolana,kręgosłup i...jeszcze długo mogłabym narzekać na somatyczne dolegliwości.Ogólnie czuję,jak bardzo się rozsypałam.Jednakże największym problemem stało się moje życie emocjonalne-nerwowość,płaczliwość,agresja,złość...są dni,w których potrafię wyciszyć nadmiar emocji,ale za to w najmniej oczekiwanym momencie -uderzam ze zdwojoną siłą. Nie mogę stosować zastępczej terapii hormonalnej,gdyż od wielu lat leczę się na endometriozę-ona jest przeciwskazaniem do terapii.Próbowałam różnych ziołowych preparatów typu Soyfem,Menoplus,itp.,-żadnej poprawy.Jestem zmęczona moim samopoczuciem-wydaje mi się ,że z tego powodu popadam w depresję.Coraz bardziej zamykam się w domu,coraz mniej interesuje mnie to,co dzieje się dookoła (opanowała mnie cholerna bierność),unikam kontaktu z przyjaciółmi. Czy jest ktoś,kto czuje się tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×