Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doris_86

Kobiece kształty

Polecane posty

Mam pytanie do dziewczyn o pełniejszych figurach! W jaki sposób wy podkreślacie swoje kształty a jak tuszujecie! Większość kobiet chciała by sobie piersi powiększyć, a czy wy się czujecie dobrze ze swoim dobrodziejstwem??? POzdrawiam Wszystkie Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z siebie
ze swoim dobrodziejstwem czuję się świetnie :) noszę staniki i bluzki, które podkreślają moje pełne piersi :) noszę spodnie, które pokazują moje okrąglutkie biodra :) mój facet nie może ode mnie rąk i oczu oderwać :D Pozdro dla Doris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, ja nie jestem kobieta o pelnych kształatach, ale jak widze takie dziewczyny, ktore maja fałdy, dosc duzy brzuch i nosza krotkie bluzki to nie moge na to patrzec. Lub np grube lydki i nosza krotkie spodniczki, tez to jakos nie ladnie wyglada. Popatrz jak ubiera się Joanna Liszowska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobietka
piersi nie tuszuję natomiast staram się ukrywać boczki których niecierpię beksa]😠 nigdy nie noszę samym obcisłych bluzek...zawsze wkładam coś na wierzch (marynerkę sztruksową, bluzkę koszulową, kurtkę jeansową itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile moimi kształtami mój mężczyzna jest zachwycony to ja przyznam że nie zawsze u mnie tak bywało! A poza tym mam okropny problem z zakupami bo jakoś zawsze ciężko mi utrafić! Przyznam ze kasa nie szastam (biedna studentka jestem) wiec oszczednie się okupuje:) A wy macie jakies konkretne marki ciuchów z których jesteście zadowolone po dłuższym użytkowaniu i wiecie że będą wam dobrze leżały?? Duże jest piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem pełniejszych kształtów 72 kg przy 171 cm. Mój facet uwielbia moje ciało, mówi, ze jest seksowne i aksamitne:):) No tak czy siak, próbuje się odchudzać, bo mimo iż mojemu facetowi podoba sie każdy cm mojego ciałka, to mi nie bardzo to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J ateż o tym myślałam ale zawsze byłam zdania że po co mamy sobie wszystkie odmawiać jeżeli życie może być takie piękne:) Przyznam że nawet nie wiem ile ważę, ale brzuszek mógłby być ciut mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony same ciuchy wiele tuszują czy też kształtują więc ja jestem ciekawe jakie są wasze sposoby na udane zakupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Liszowska.......
ubiera się również w mini i sukienki... Jest piękna. A jak Ciebie temat nie dotyczy to daruj sobie zbędne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tzw. pełniejsze kształty czyli szerokie biodra, pełną pupę i biust rozmiaru C. Do tego na szczęście nie mam brzuszka ani wałeczków w talii. Ja stosuję do zakupów przede wszystkim jedną zasadę, nie kupuję za dużych ani za małych ciuchów. Za dużych bo pogrubiają, za małych żeby się nie wyciskać z nich jak pasta z tubki:D Większość ubrań mam dopasowanych, żeby talię było widać. Bluzki z dekoldami uwielbiam, dokładam jeszcze przyciągającą wzrok biżuterię. Spódnice nieczęsto nosze ale raczej takie za kolano lub maxi. Spodnie tylko z prostymi nogawkami lub rozszerzane do dołu. Ulubione marki: dorothy perkins i zasadniczo większość ciuchów mam z angielskich marek, bo rozmiarówka mi odpowiada. Też nie zawsze byłam zadowolona ze swojego wyglądu ale życie jest zbyt krótkie na kompleksy:D Pozdrawiam pełniejsze Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekoldy ,zwykle w szpic,uwielbiam je:) Zwykle ubieram sie w spódnice,zawsze do kolan lub troszkę za kolano.Eksperymentuję z kolorami,uwielbiam czerwienie i fiolety.Do tego srebro,dobrze dobrane dodatki.Eh,miłe panie.Nigdy jeszcze nie czułam się lepiej ze sobą niż teraz.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja też mam pupę, uda i cyc ;) i jakoś z tym mi akurat dobrze, bo wcięcie w talii też mam. nawet proporcjonalna jestem, tylko na dole jest trohę kilogramów za dużo jednak, więc z nimi walczę ;) ale nie chcę być chuda jak patyk wiem, kiedy będzie trzeba się zatrzymać, żeby nadal wyglądać jak apetyczna kobieta :) tylko czy kobiece kształty= nadwaga? nadwaga fajna nie jest ale duży biust, kobiece biodra plus wcięcie w talii jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia .....
Ja byłam zadowolona ze swojego cialka.. mialam fajnego faceta, który mnie akceptował i kochal... i wszystko bylo super póki mnie nie zostawil :/... Była delikatna zalamka ale później zmienilam otoczenie bo musialam wyjechac na studia... I nie uwierzycie, zobaczyłam go przypadkiem w sklepie z rzeczami dla dzieci... Okazło się że mój kochany bedzie miał bobaska... I od tamtej pory to już sama nie wiem co ze sobą robić... Pewnie nie jestem idealna ale myślamłam że nigdy o tum nie pomyślę... A jednak zaczęłam się odchudzać .. zaczęłam mięsiąc temu i efekt jest zgubiłam dwa kilogramy a moje jak najbardziej kobiece ksztalty stają się coraz piękniejsze :) Teraz ważę 71 i mam 165... Czy jest tu jakaś osobka moich rozmiarow? Jak tak to bardzo proszę napisz jak dobierasz ubrania i kolory.. itp. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorta kawał
kobiece kształty to nie pełniejsze kształty [za dużo ciałka]. rozumiem, że mówienie o nadwadze 'kobiece kształy' tłumi kompleksy, ale kobieta o figurze klepsydry ma spory biust, wąziutką talię i szersze biodra 90/60/90-->to są kobiece kształty, a nie tucznki z wylewajacym sie sadłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaaaa kształtna
ja mam 173 cm 61 kg niby w porzadku ale mam bardzo maly biust i wogole drobna jestem u gory a na dole wiekszy tylek a najgorsze nogi bo dosc grube taka nietypowa ta moja figura ciezko mi sie fajne ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam rozmiar biustu C
doladnie 70 C i powiem szczerze ze od zawsze niecierpie tego rozmairu u marze o B ;( nie wiem nie rowumiem dziewczyn ktore chca miec wiekszy biust tak jak pewnie one nie rozumieja dleczego ja chce miec mniejszy ...ja sie ogolnie zle z nim czuje a juz rozmow do mojego biustu nieznosze grrrr!! praktycznie 97% moich ubran jest z dekoldem w serek wydluza on szyje i jakos tak zachowuje proporcje i biust nie wydaje sie wiekszy..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wyrażenie \"Kobiece kształty\" znaczy kobietę o \"wyraźnie\" zaznaczonym biuście i pupie:) Ale jeżeli ktoś poczuł się urażony to trudno, bo każdy może je rozumieć pod inną definicją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co ma rozmiar 70 C
nie wiem o co Ci chodzi? sama mam identyczny rozmiar i uważam ,ze to niewielki biust, na pewno proporcjonalny do mojej sylwetki, ale wcale nie jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu narzekacie na nadmiar ciala. Szczuple kobiety tylko o tym marza, a grube o pieknym jedzeniu. Ale jezeli rzeczywiscie chcecie sie odchudzic, to zalecam codziennie rano przed wstawaniem, szczotkowac cale cialo w kierunku serca, z wyjatkiem glowy. Zaczynajac od stop, nogi brzuch piersi rece, potem odwrotna strone znow od stop, nogi, uda, pupcia i plecy. po tym zabiegu nalezy sie kilka min. wyciszic. Nie nalezy tego robic wieczorem bo czlowiek jest rozbudzony i moga byc problemy z zasypianiem. Zycze udanych szczotkowan!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agajava do Moniki
Witam. Mam podobne proporcje do Twoich. Mam 170 cm wzrostu i waże 76 kg. Ale mam to gdzieś. Mam synka i narzeczonego który mnie bardzo kocha. A kolory dobieram jak moda dyktuje. Ostatnio wybieram brązy, biel, kremowy, miodowy, czarny, beżowy. Staram się teraz ubierać nie za bardzo obcisło, kiedyś wolałam obcisłe rzeczy.Lubię góry dłuższe i rybaczki. To tyle na temat mojego ubioru:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorta kawał
c70 to duży biust?????// bueheheheehheehehehehheheeh, a b to całkiem dwa piegi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady na pewno 70B
to nie piegi, ale tak jak 70C to jest normalny, proporcjonalny do szczupłej sylwetki biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 70B
I naperwno moje piersi nie są małe,wygladają ładnie i nie zwisają do kolan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na pewno też nie są duże
są po prostu normalnej wielkości i na pewno proporcjonalne do szczupłej sylwetki podobnie jak rozmiwar większe 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×