Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze co wy o tym sadzicie

MOJ CHLOPAK NIE ODZYWA SIE OD ...

Polecane posty

Gość prosze co wy o tym sadzicie

dwoch dni czy mam to uznac za zerwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
a nie wiesz co sie z nim dzieje???/ a ile z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
jakos mi sie nie pali do pisania do niego, poza tym ja nigdy pierwsza nie pisze krotko z nim jestem, jakies 3tyg bedzie, lecz tydzien temu dostal prace i od tego czasu rzadziej pisal i w ogole sie nie widzielismy, chociaz proby spotkania byly, lecz nieskuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
to krotko to albo mu sie znudzilas albo on czeka na Twoj 1 krok wkoncu to on 1 sie odzywał nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
no pewnie na poczatku byl baaardzo zaangazowany, pisal non stop, ale od razu nalegal na seks, co mi sie nie spodobalo, nie bylo seksu i chyba o to tu chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
jesli nalegał po tak krotkim czasie to wez Go Olej.. naprawde dobrze ze sie szanujesz i sie nie zgodzilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
szanuje sie i tak pozwolilam mu na duzo:O on sie bardzo zdziwil, nie byl przyzwyczajony ze dziewczyny umieja mowic "nie" naprawde spedzilismy faje chwile razem, bylismy w wielu miejscach on stwierdzil potem "widze ze jestes wartosciowa i ciesze sie ze nie pozwolilas na seks" on wie ze w poniedzialek wracam na studia i bede w domu tylko w weekendy, pytal nawet czy znajde dla niego czas nie wiem juz co z nim jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
niech sie 1 odezwie.. poczekaj jesli sie nie odezwie to znaczy ze jednak mu zalezalo na seksie a ze Ty mu odmowilas to poczuł sie odrzucony.. 3 maj sie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
no ja nic nie napisze, bo nic specjalnego do niego nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
moze ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenkaaa o tak
daj spokoj to tlyko 3 tyg...jeszcze nie jednego znajdziesz...chyba jednak mu na sexie zalezalo...bo jak by bylo inaczej to by pisal w kazdej wolnej chwili czy dzwonil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
kurde macie racje tylko potrzebowal mnie do seksu widzial tylko moj tylek i buzke skad sie biora takie pustaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatoreeee
jestres z nim 3 tyg i nic do niego nie czujesz??! ale z ciebie dziwkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ze swoim spotykam sie 15 r
roku a nie odzywa sie po 2 tygodnie. 2 dni to norma. Fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenkaaa o tak
pełno takich :)byli zawsze...i beda zawsze tych szkodnikow nie da sie wytępić...facet to poprostu facet... :D:D:D nie obrazając nikogo oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatoreeee
no przeciez my musimy jakos rozladowac poped seksualnyyy. a najlepszy srodkiem jest do tego kobietaa...czy zeby sobie por*chac musze wchodzic w zwiazek?! nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
nie odzywa sie po 2 tyg? SZOK!!! ja bym tak nie mogla, wysiadla bym psychicznie:O zreszta to chyba norma, ze na samym poczatku facet pisze i dzwoni nos stop, a w miare uplywu czasu robi to coraz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
prowokatore ---> dziwka? mylisz slowa gląbie nie napisalam ze NIC nie czule, ale ze czuje malo, nic glebszego! zreszta to podobno lepiej, zakochiwac sie w kims stopniowo, bo taka milosc od pierwszego wejrzenia, ktora nie widzi wad, rzadko kiedy przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - ale nie milczy 2 tygodnie masakra współczuje ;/ proponuje Wam dzisiaj isc odprezyc sie poszalec gdzies z kolezankami na miescie :) nie myslec o nich...jak beda chcieli odezwa sie niogdy nic na sile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
najsmieszniejsze to jest, ze on planowal wspolny sylwester i wakacje w przyszlym roku! w sumie to dobrze ze sie zgubil, bo i tak nie bylabym z takim napalencem, ktory chce mnie wyruchac na drugim spotkaniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze cos mu sie stało nie pomyslalas o tym? ale pewnie nie wiec dajs pokoj i tyle :) i nie mow o nim zle bo po co..przeciesz chcialabys z nim byc a ze szkodnik jest tylko szkodnikiem tomysli zawsze o sexie nie ublizajac nikomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
nie mysle o nim zle jesli nawet sie rozstaniemy, to fajnie by bylo miec kontakt na stopie kolezenskiej moje serce bije dla kogo innego nie wiem czy mu sie cos stalo? hmm mam nadzieje ze nie, bo w sumie wczoraj mial mnie odwiedzic w pracy, ale sie nie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
WQrwiaja mnie takie prostaki co Mysla ze kazda dziewczyna sie z nim, przespi a tu eeeeeeeeeeee stop kolego!! Idz na dyskoteke lub na dziwki do burdelu tam nie musisz przynajmniej ładowac sie w zwiazek!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
bo mnie rzadko ktory olewa:P nie no po prostu czlowiek sie przywiazuje po jakims czasie, no i ciekawosc mnie zżera co u niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze co wy o tym sadzicie
no wlasnie mnie tez tacy wkurzaja! na dodatek on wcale nie byl jakis super przystojny! gdy go poznalam to myslalam, ze bede jego pierwsza dziewczyna! serio takie wrzaenie sprawial! ja sie baaardzo zdziwilam, ze prowadzi takie bujne zycie seksualne i ze taki obeznany w sprawach damsko - meskiech ehhh pozory myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatoree
alez to najzupelniej normalne chlopak sobie chcial poruchac i tyle a wy laski zawsze macie jakas ideologie typu zwiazki i milosc.. nie!! facet ma takie samcze podejscie ze in musi raz na jakis czas zaruchac...zeby miec mleko nie musze miec calek krowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
albo poprostu sciemnial......... Wiesz moj chlopak myslal ze ja nie jestem dziewica.. pow ze nie jest prawiczkiem ale nie nalegal na seks nawet sie nie zblizal dopiero po jakims czasi bo ja mu pow odrazu ze jestem a on nie mogł uwirzyc no coz.. i przyznal sie po jakims czasie .. po naszym 1 razie bylam zdziwiona ze NIC nie umie .. wtedy sie przyznał.. nie ukrywam BYlam najszczesliwsza osoba wtedy jestem z nim juz 2 lata jest o rok mlodszy ode mnie.. i tak naprawde gdyby sie okazało ze nie jest tym prawiczkiem nie umialabym zyc z nim.. tak jakos.. a na dodatek bylam 1 osoba z ktora sie calowal i piescil :) zreszta co tu ukrywac ze on moim tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×