Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DENTYSTA Szczecin

DENTYSTA Szczecin!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Niedawno zdecydowałam się na założenie aparatu, niestety po konsultacji okazało się, że konieczne jest usunięcie wszystkich ósemek... więc bardzo bolesny zabieg który na pewno będzie wymagał znieczulenia (więc tak jak pisałaś w poście), w tym celu ortodonta polecił mi Klinikę Stomatologiczną (www.froe.pl) Dr. Marka Froelich'a na Ulicy Panieńskiej 18. Jestem bardzo zadowolona z usług, 0 bólu a co najważniejsze dla mnie BRAK OPUCHLIZNY !! Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dr. Piotra Fukśinskiego, wiem że na pewno przyjmuję on w Klinice Stomatologicznej "Dental Implant Aesthetic" na ulicy Pańienskiej 18. Odwiedzam dr z moim mężem który jest Anglikiem, nie ma żadnego problemu z komunikacją pomiędzy dr a mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno miałam leczenie kanałowe w Klinice Dentystycznej froe.pl, tej samej o której wspomniała wyżej koleżanka. Wszystko super, praktycznie nic nie bolało ;) wspaniały lekarz oraz pani która mu pomagała. A pomyśleć, że na początku strasznie się bałam tej wizyty. Serdecznie polecam każdemu Klinikę Dentystyczną Froe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie Ci nie polecę bo jestem z Oleśnicy ale jak już się tak strasznie boisz to wygugluj wrocławski Omnident, byłem u nich dwa lata temu i zrobili mi świetną kanałówkę razem z zatruciem, do dziś wszystko się trzyma bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie odwiedzałem dwie kliniki stomatologiczne froe oraz nova. O oby mam dobre zdanie więc polecam ze spokojnym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzenie kliniki stomatologicznej froe na ulicy Panieńskiej w Szczecinie. Mają oni najnowszy sprzęt, super specjalistów i niskie ceny. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę stomatologiczną na Ulicy Panieńskiej 18, ostatnio miałam wstawiany tam implant zębowy i wszystko poszło bardzo sprawnie a co najważniejsze bez bólu i w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniezze
Zapraszam na leczenie zębów osoby dorosłe , dzieci oraz młodzież w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej na Pomorzanach w Szczecinie. Wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry lekarskiej. Pobierana jest jedynie opłata za użyty materiał stomatologiczny. Możliwość wypisania zwolnienia lekarskiego honorowanego zarówno w szkole jak i w pracy. osoby dorosłe czwartek 10:30 piątek 13:00 dzieci do lat 19 czwartek 13:30 KONTAKT pod numerem tel. 723-360-256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem totalna recydywistka w spawach zebow, zaniedbalam sie na maxa. nawet implanta nie uchowalam....balam sie kazdego dentysty, kazdego przysiadu na tym strasznym fotelu. znalazlam dentyste-ostoje spokoju, fachowosci, lagodnosci, poczucia humoru i podejscia do pacjenta. dr. robert krzeszowiak-rk dent w szczecinie. dziala na mnie jak balsam. w tym miesiacu tez ide. dalej bedzie mnie ratowal. jak dla mnie dentysta i ginekolog zawsze facet, niemlody i szarmancki byc musi ;) i to jest wlasnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki Froe do Fuksińskiego. Oprócz tego, że jest świetnym dentystą, to dzięki niemu przestałam bać się wiercenia. Zawsze potrafi stworzyć taką atmosferę, że nie myślę o bólu, a to coś zagaduje, a to coś sam opowiada. A co najśmieszniejsze klinikę znalazłam na internecie, nie z polecenia http://www.froe.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gabinet Bochińska www.bochinska.pl na Santockiej. Miałam tam robione kompleksowe leczenie zębów i wszystko było nie tylko bardzo dobrze rozplanowane w czasie ale i ogólnie wyszło korzystnie cenowo. Teraz przychodzę tam głównie na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zaprasza na leczenie zębów dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie zabiegi odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry lekarskiej w dziedzinie Stomatologii. Leczenie dzieci od 3 do 19 roku życia obejmuje: -profilaktyczne zabiegi; -fluorkowanie zębów; -lakowanie zębów; -leczenie próchnicy; -instruktaż higieny jamy ustnej. Leczenie dorosłych powyżej 19 roku życia obejmuje: - scaling, polerowanie (usuwanie kamienia i osadu z zębów); - leczenie próchnicy; - wymiana starych wypełnień. Wizyty odbywają się na terenie szpitala Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na Pomorzanach przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 72. Przykładowe ceny: Lakowanie bruzd - 10zł Wypełnienie amalgamatowe - 10zł Wypełnienie kompozytowe - 30zł Więcej informacji pod numerem telefonu: 517-434-612. Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na Pro Dentus z ul. Przyjaciół Żołnierza! Tak wyglądała nasza wizyta: Syn bał się a ta kobieta zamiast go zachęcić zaczęła na niego krzyczeć. Dziecko oczywiście rozpłakało się więc chciałam bez słowa wyjść. A to babsko szło za nami i ciągle krzyczała: "nie to nie!", "nie życzę sobie takiego zachowania w moim gabinecie!". Zwróciłam jej uwagę żeby nie krzyczała na moje dziecko a ona wrzasnęła "ja na niego nie krzyczałam to on zaczął!". To wszystko było tak absurdalne, że aż trudno uwierzyć. Omijajcie ten gabinet z daleka. Zwłaszcza jeśli macie lękliwe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w Szczecinie polecam klinikę Bochińska www.bochinska.pl. Mają tam faktycznie nowoczesny sprzęt i od razu człowiek czuje że jest po prostu porządnie. Miałam tam zwykłe leczenie plus wstawiany implant. Implant dopasowano idealnie i nie odróżnia się w ogóle od innych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dobry niestety nie zawsze idzie w parzę z tanim. Ja od dwóch lat odwiedzam Klinikę Stomatologiczną www.froe.pl , mają oni naprawdę dobrych specjalistów z każdej dziedziny. Ich ceny są bardzo konkurencyjne, posiadają nowoczesny sprzęt i milą atmosferę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona821
W Szczecinie mogę polecić ten gabinet http://www.klinikaplatek.pl/ . Chodzę tam regularnie na wizyty kontrolne, a kiedy trzeba coś wyleczyć to nie ma problemu ze znieczuleniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym specjalistą jest dr Marek Froelich ze Szczecina. Ma on swoją klinikę dentystyczną blisko starego miasta na ulicy panienskiej, polecam odwiedzenie ich strony - http://www.froe.pl . Leczyłam ostatnio kanałowo dwa zęby, wszystko było super. Praktycznie 0 bólu. Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamiazarcho
jedyne co sie dowiedziałam to gdzie nie iść do dentysty, przez te chamskie reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebrels
tzn. inne miasto, ale przy poważniejszym temacie warto, mowa o tym - http://www.newdentclinic.pl/ chodziło o implanty. kiedy wszystko wyszło to już zaczęłam na kontrole też do nich jeździć. niby spory kawałek, ale po prostu mając rodzinę na miejscu miałam ten dodatkowy pretekst. i tak mi się opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bardzo trudno znaleźć profesjonalnego dentystę któremu można zaufać. Partaczy nie brakuje i trzeba na nich bardzo uważać. Ja musiałam znaleźć dobrego stomatologa od implantów dla mojego męża i nie wiedziałam gdzie szukać. Pomógł mi dopiero en artykuł http://noy.pl/jak-wybrac-stomatologa-do-wstawienia-implantow/ który znacząco ułatwił mi dotarcie do stomatologa godnego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze warto jeszcze zweryfikowac wasze propozycje i poszukac opinii o danym dentyście np. na pkt.pl, poza tym można tam wyszukiwac wygodnie po lokalizacji. Latwo znaleźć kogos ze swojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, odswiezam temat. Rowniez poszukuje dobrego specjalisty w Szczecinie, zamierzam zrobic przeglad moich zebow i nie wiem do jakiego dentysty sie wybrac. Slyszalam dobre opinie o klinice na starym miescie ale nie moge sobie przypomniec nazwy... pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno chodzi Ci o klinikę Froe, która znajduje się na ul. Panieńskiej koło Wyszka. Też tam chodzę i rzeczywiście to dobra klinika. Zanim tam zaczęłam chodzić, to co jakiś czas zmieniałam dentystów, bo albo mi coś nie pasowało, albo klinika często zmieniała pracowników. Do Froe chodzę już 4 lata i nie przewiduję zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomasRt
Witam, korzystałem z dentysty, którego usługi mogę tobie polecić. Fachowa obsługa, kompetentna wiedza, ubezpieczenie NFZ, dobre ceny. I przede wszystkim skutecznie leczenie i porady, do tego dentysta bardzo miły i profesjonalny. Zobacz sobie tą stronę i się zapisz : http://f.kafeteria.pl/nowy-post/3322584 Polecam serdecznie na prawdę warto.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jazawsze na takie zabiego chodziłam do tego stomatologa http://nzozalmadent.pl/ daja znieczulenie nic nie boli a obsługa jest poprostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×