Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...to ja...

Jego zapach

Polecane posty

Gość ...to ja...

Lubicie zapach swoich mężczyzn? Byłych lub teraźniejszych? Ja właśnie skubnęłam mojemu byłemu jego koszulkę.pachnie nim tak słodko Mam ją na sobie i płacze z tęsknoty za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...to znana praktyka...robiłam to wczoraj z poduszką....tylko po co u diabła:P Zdejmuj tą koszulę bo niczego w ten sposób nie zyskasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fascynujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że fascynuące pomarańczko:) Może zechcesz też sie tak pofascynować....bo ja ci chętnie oddam swojego doła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wypiłam butlę Kijafy. Wyje jak bóbr. Załosne. Satinelle długo bez niego? Ja 6 miesięcy. Myślałam, że już będzie tylko lepiej a jest coraz trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga....ja dopiero kilka dni:( Tyle, że to nie pierwsze rozstanie.....ale niestety to obecne boli jakoś strasznie dotkliwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to ja--->to pewnie boli....a ile masz lat? Tak pytam....bo sama stara nie jestem a czuję się dziś trochę dinozaurowato:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
spalić tą koszulkę, rytualnie ;) a nie się dręczyć i przypominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie palic, tesknic i przytulac i trwac..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota2222
jest okropna...wczoraj u mnie był moj S :) i tak pachnial ze ehhh caly pokoj nim pachnial pozniej i moja koszulka tez..tez ja wacham i czekam z utesknieniem kiedy sie zobaczymy...i pije piwko...oj plakac mi sie zachcialo jak ja go kocham!! buziaki dla wszystkich zakochanych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
8 lat to dużo, bardzo duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififofo
sorry, ale jak koszulka może pachnieć po 6 miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 lat??????????!!!!!!! Odwaliłam... Współczuje, no ale w końcu bedziesz musiała wyjść do ludzi, rozejzeć sie za kimś innym, nie możesz żyć wspomnieniami... ja też kiedyś wyłam jak M. odszedł, po pół roku pozwolił wrócić, to że idealizujemy wspomnienia to akurat prawda bo sama sie o tym przekonałam, to było istne piekło po powrocie, potem już sama odeszłam i nie płakałam... cieszyłam sie nie dlatego że już z nim nie jestem tylko dlatego że sie od tego uwolniłam że nie tęsknie. Teraz juz 10 miesięcy jestem w szczęśliwym związku:) życze powodzenia w leczeniu sie z tego uczucia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×