Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesprawnyyyy

jestem niepelnosprawny poruszam sie na wozku

Polecane posty

Gość niesprawnyyyy

co mam zrobic zeby dziewczyny mnie nie odrzucaly po tym jak sie dowiedza ze jestem na wozku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na początek przestać \"wyrywać\" najarane laski z netu, tylko spróbować w realu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadabadaaaaaa
żle trafiasz...szukaj kobiety nie dziewczyny i mow odrazu o tym..i albo Cie zaakceptuje albo nie i nie lam sie tym w koncu sie znajdzie taka ja tez mialam chlopaka na wozku i co??? nie dlatego sie ozstalimy to on mnie zostawil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwidoczniej
trafiasz na takie dziewczyny dla których liczy sie tylko wygląd zewnętrzny :( ale nie martw się napewno poznasz taką która pokocha Cię takim jaki jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjdz gdzies ze znajomymi, przez neta raczej trudno kogos poznac.. Napewno masz znajomych z ktorymi na piwko mozesz soczyc.. Moja kolezanka tak poznala swojego chlopaka (on jezdzi na wozku). Zawsze mowi ze spojrzeli sobie w oczy.. i zakochala sie bez pamieci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffaella
Niepelnosprawny jak doszlo do tego ze Jestes na wozku ? czy Masz przyjaciol;) w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
to,że jesteś na wózku napewno zmniejsza Twoje szanse na poznabie kogoś-pewnie mniej"bywasz".....ale z drugiej strony-kogo się poznaje w miejscach gdzie większość bywa? jest wiele kobiet,które patrzą przedewszystkim na wnętrze.pozwól się poznac i pokochać.dla prawdziwej miłości kalectwo fizyczne nie jest problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesprawnyyyy
jestes od urodzenia na wozku mam niecale 168 cm wzrostu wiec jestem niski mam 24 lata a jak wyjde gdzies z koelgami to dziewczyny czuja respect i raczej trzymaja sie na dystans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo to niski jestes
laski nie lubia karzelkow a jeszcze na wozku to uuu :o no ale powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
oj,nie przejmuj się tym....wzrost naprawde nie ma aż takiego znaczenia.....tylko zgorzknialui faceci,którzy sie nie umią zachować-wszystko zwalają na wygląd.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
a zrazają do siebie kobiety czymś innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
głowa do góry....módl się o dziewczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffaella
Niesprawny;) Wiesz w zyciu liczy sie charakter 🌻 sadze ze znajdziesz dziewczyne ktora Ciebie po kocha i Bedziesz szczesliwy;) tego Tobie zycze z calego ❤️ powodzenia🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×